FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem będziemy mistrzami świata, dajesz Barcelona
0
@Rewolucja123, nie każdy nie potrafi sobie poradzić w Polsce. Ponadto u siebie to zawsze u siebie
1
@P33ck, cieszę się, ze można tu jeszcze znaleźć rozsądnych użytkowników
10
Minimum 10:0 biorę w ciemno
9
@Rust_Cohle, pełna zgoda. Oni na początku będą odpoczywać, a potem będą się martwić o awans XD
2
@escarabajo, potem się dziwić dlaczego Premier League tak odjeżdża
0
@fc20barca, oj tam grosze, należy im się
3
@hayek, prawda, ceny mieszkań poszły bardzo mocno do góry. Kraków stał się również bardzo drogi
23
@tomek8756, zawsze ładuje do 100% w nocy i nie mam zamiaru się cackać z baterią. To telefon ma mi służyć, a nie ja jemu
0
@SeWo77, nie rozumiesz, po prostu każdy z nas jeżdżąc autem łamie przepisy. Byleby jeździć z głową i nie pozwolić nigdy na to żeby ktoś osób, które mijamy na drodze skończył zjarany w aucie
1
@JimMorrisonFCB, przecież on nie pisał na serio
1
@Kgorecki2500, jestem przekonany, że również wiele razy łamiesz przepisy podczas swojej jazdy.
7
@Kgorecki2500, to, ze jedziesz 90km/h nie znaczy, ze Cię nikt nie wyprzedzi. Byleby ta osoba nie przeginała pały, bo już niejeden uważał się za nieśmiertelnego
4
@mientusek1407, na przestrzeni sezonu zaczną gubić punkty. Będę zaskoczony jeśli to Real w przeciągu całego sezonu okaże się być lepszą drużyną niż Barcelona
0
@BoRoWieC, w przypadku ter Stegena oby to oznaczało, ze będzie bezrobotny
0
@MysticCat, wiem, kiedyś brałem telefony w abonamencie, teraz już od dobrych 4 lat tego nie robię. W Playu mam po prostu umowę na abonament za 30zł i telefon kupiony za gotówkę.
Nie wziąłbym normalnie iPhone’a u operatora na raty, ale jak kolega nie może się doliczyć ile płaci za telefon, bo ma ich kilka na firmę to liczyłem, że weźmie i dla mnie
1
@PaPo, jak się nie umiesz doliczyć to możesz mi wziąć jeszcze jeden, kolor obojętny. Różnicy Ci i tak nie zrobi
0
@PaPo, jaką kasę płacisz u operatora za 13 pro i ile Ci wychodzi za 15 pro?
2
Wyłączam mecz Realu
3
@hayek, ale grali z Barcelona, a Barcelona może strzelać bramki, Real nie
0
@Sulimo, będą białe jak prześcieradła
1
Niesamowite jest to jak beznadziejnie zachowała się obrona Sociedad XD dobrze, ze mu nie rozłożyli czerwonego dywanu
0
Nie ma za co madrytcioki
4
Włączam mecz Realu
0
@SantiSant, zależy jak wiatr zawieje
1
@AlexDark00, dlaczego ktoś mi usunął mój komentarz, co ja tam takiego napisałem XD
1
Komentarz usunięty
0
@Dundersztyc, Ty przeczytałeś mój komentarz czy odpisujesz nie dla mnie w ogóle?
4
@Kuba_1, no bo piłka nożna interesuje się zdecydowanie więcej Polaków
0
@Salchent, finał będzie grany i to będzie cudowne zwycięstwo z zespołem Pepa Guardioli