0

Moim zdaniem będziemy mistrzami świata, dajesz Barcelona

0

@Rewolucja123, nie każdy nie potrafi sobie poradzić w Polsce. Ponadto u siebie to zawsze u siebie

1

@P33ck, cieszę się, ze można tu jeszcze znaleźć rozsądnych użytkowników

10

Minimum 10:0 biorę w ciemno

9

@Rust_Cohle, pełna zgoda. Oni na początku będą odpoczywać, a potem będą się martwić o awans XD

2

@escarabajo, potem się dziwić dlaczego Premier League tak odjeżdża

0

@fc20barca, oj tam grosze, należy im się

3

@hayek, prawda, ceny mieszkań poszły bardzo mocno do góry. Kraków stał się również bardzo drogi

23

@tomek8756, zawsze ładuje do 100% w nocy i nie mam zamiaru się cackać z baterią. To telefon ma mi służyć, a nie ja jemu

0

@SeWo77, nie rozumiesz, po prostu każdy z nas jeżdżąc autem łamie przepisy. Byleby jeździć z głową i nie pozwolić nigdy na to żeby ktoś osób, które mijamy na drodze skończył zjarany w aucie

1

@JimMorrisonFCB, przecież on nie pisał na serio

1

@Kgorecki2500, jestem przekonany, że również wiele razy łamiesz przepisy podczas swojej jazdy.

7

@Kgorecki2500, to, ze jedziesz 90km/h nie znaczy, ze Cię nikt nie wyprzedzi. Byleby ta osoba nie przeginała pały, bo już niejeden uważał się za nieśmiertelnego

4

@mientusek1407, na przestrzeni sezonu zaczną gubić punkty. Będę zaskoczony jeśli to Real w przeciągu całego sezonu okaże się być lepszą drużyną niż Barcelona

0

@BoRoWieC, w przypadku ter Stegena oby to oznaczało, ze będzie bezrobotny

0

@MysticCat, wiem, kiedyś brałem telefony w abonamencie, teraz już od dobrych 4 lat tego nie robię. W Playu mam po prostu umowę na abonament za 30zł i telefon kupiony za gotówkę.

Nie wziąłbym normalnie iPhone’a u operatora na raty, ale jak kolega nie może się doliczyć ile płaci za telefon, bo ma ich kilka na firmę to liczyłem, że weźmie i dla mnie

1

@PaPo, jak się nie umiesz doliczyć to możesz mi wziąć jeszcze jeden, kolor obojętny. Różnicy Ci i tak nie zrobi

0

@PaPo, jaką kasę płacisz u operatora za 13 pro i ile Ci wychodzi za 15 pro?

2

Wyłączam mecz Realu

3

@hayek, ale grali z Barcelona, a Barcelona może strzelać bramki, Real nie

0

@Sulimo, będą białe jak prześcieradła

1

Niesamowite jest to jak beznadziejnie zachowała się obrona Sociedad XD dobrze, ze mu nie rozłożyli czerwonego dywanu

0

Nie ma za co madrytcioki

4

Włączam mecz Realu

0

@SantiSant, zależy jak wiatr zawieje

1

@AlexDark00, dlaczego ktoś mi usunął mój komentarz, co ja tam takiego napisałem XD

1

Komentarz usunięty

0

@Dundersztyc, Ty przeczytałeś mój komentarz czy odpisujesz nie dla mnie w ogóle?

4

@Kuba_1, no bo piłka nożna interesuje się zdecydowanie więcej Polaków

0

@Salchent, finał będzie grany i to będzie cudowne zwycięstwo z zespołem Pepa Guardioli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?