FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lepiej żeby nie jechali na żadne ME, po cholerę tam jechać i się kompromitować. Temu Santosowi to powinniśmy podziękować, że nie trzeba będzie się wstydzić
0
@mkord, 500 lat temu. To nie oznacza, ze ma mieszać z błotem innych ludzi, bo nic mu nie daje takiego prawa
3
@macio_944, w sumie nasz naród to w wielu tematach tak się wypowiada
1
@require, akurat ten burak to powinien zacząć od mieszania samego siebie
0
@Popitek12, dajesz gwarancje, ze wygra drugiego?
0
@lntrowertyk, najpierw bym chyba spróbował rozmowa uratować życie jego i innych osób. Może jak z nim szczerze pogadasz to coś dotrze do tego pustego łba
0
Ja bym mu dał czerwoną
3
Dania z Finlandią, cóż za beznadziejne spotkanie
12
@Luciano99, bardzo dobra decyzja Lucek, wole zapie*dalać za mniejsze pieniądze, ale w jasnych warunkach i uczciwie niż podpisywać jakieś umowy
3
@Emhyr, nie doinformujesz się i głupio komentujesz, po co?
5
@Rust_Cohle, mam nadzieje, ze gdyby jego żona/kobieta zobaczyła takie coś to wystawiłaby mu walizki przed dom. Normalna rodzina chłopak i dziewczyna
0
@Rust_Cohle, obawiam się, że tutaj żaden trener nie pomoże, ale jestem zwolennikiem tego żeby kadrę trenował Polak, a nie Portugalczyk o wątpliwych umiejętnościach. Portugalia go ciągnęła, bo miała ogromną jakość, u nas tego nie ma i uważam, że aktualny trener sukcesu z naszą reprezentacją nie odniesie.
0
@Fake69, w pokoju trzymałem większość rzeczy, ale nie chciałem trzymać tu czegoś co się może zepsuć w cieple :/ No ale lepiej było trzymać żeby się zepsuło niż jakby ktoś miał za*ebać :D
1
@xvcWinterSoldier, nie, nie. Żaden fejk. Kupiłem sobie wczoraj żarcie żeby opieprzyć na śniadanko, wstaje rano na śniadanko, a mojego śniadanka już nie ma, Niemcy również zniknęli :D
6
Wynająłem sobie pokój jednoosobowy z łazienką na kilka dni, w województwie Dolnośląskim. Wczoraj wieczorem w tym domu pokój wynajęło 4 Niemców, tego samego dnia zakupiłem sobie kilka rzeczy i wrzuciłem w jedno miesiące do wspólnej lodówki, we wspólnej kuchni. Rano wstaje, mojego żarcia nie ma. Czy serio w tych Niemczech jest tak źle, że przyjeżdzają do Polski wyjadać moje jedzenie?
5
@Comfortable_, o tu Cię znalazłem. Podaj ten adres cwaniaku
0
Ciekawe czy takie darcie Sabalenki irytuje przeciwniczki
5
@_barti, na pewno nie multikontem
2
@FcPortoFan1999, dlaczego?
1
@tristan87, kiedy ich w końcu ktoś wszystkich rozjedzie?
5
Komentarz usunięty
1
@tomek256, z oglądaniem czy bez?
0
Gruzini rozłożyli nogi, zamiast wcześniej zatrzymywać akcje faulem to czekają, aż wjadą im do bramki
1
@JimMorrisonFCB, właśnie strzelił bramkę
0
@Rewolucja123, zazdrościsz jej?
4
@AlwaysBlaugrana, w zasadzie to gówno mnie to obchodzi co to znaczy
28
@AlwaysBlaugrana, mnie to w zasadzie gówno obchodzi jeśli mam być szczery
3
@wojopancer, zero procent, na pewno zdradza Roberta, widzę to po jej oczach
8
@DaPidejpi, nie mogą po prostu wysłać smsów dla lisów żeby się stawili tego i tego dnia na szczepienie?
0
Dzień dobry, ależ ich wczoraj rozjechalismy, wspaniały to był mecz