3

Lepiej żeby nie jechali na żadne ME, po cholerę tam jechać i się kompromitować. Temu Santosowi to powinniśmy podziękować, że nie trzeba będzie się wstydzić

0

@mkord, 500 lat temu. To nie oznacza, ze ma mieszać z błotem innych ludzi, bo nic mu nie daje takiego prawa

3

@macio_944, w sumie nasz naród to w wielu tematach tak się wypowiada

1

@require, akurat ten burak to powinien zacząć od mieszania samego siebie

0

@Popitek12, dajesz gwarancje, ze wygra drugiego?

0

@lntrowertyk, najpierw bym chyba spróbował rozmowa uratować życie jego i innych osób. Może jak z nim szczerze pogadasz to coś dotrze do tego pustego łba

0

Ja bym mu dał czerwoną

3

Dania z Finlandią, cóż za beznadziejne spotkanie

12

@Luciano99, bardzo dobra decyzja Lucek, wole zapie*dalać za mniejsze pieniądze, ale w jasnych warunkach i uczciwie niż podpisywać jakieś umowy

3

@Emhyr, nie doinformujesz się i głupio komentujesz, po co?

5

@Rust_Cohle, mam nadzieje, ze gdyby jego żona/kobieta zobaczyła takie coś to wystawiłaby mu walizki przed dom. Normalna rodzina chłopak i dziewczyna

0

@Rust_Cohle, obawiam się, że tutaj żaden trener nie pomoże, ale jestem zwolennikiem tego żeby kadrę trenował Polak, a nie Portugalczyk o wątpliwych umiejętnościach. Portugalia go ciągnęła, bo miała ogromną jakość, u nas tego nie ma i uważam, że aktualny trener sukcesu z naszą reprezentacją nie odniesie.

0

@Fake69, w pokoju trzymałem większość rzeczy, ale nie chciałem trzymać tu czegoś co się może zepsuć w cieple :/ No ale lepiej było trzymać żeby się zepsuło niż jakby ktoś miał za*ebać :D

1

@xvcWinterSoldier, nie, nie. Żaden fejk. Kupiłem sobie wczoraj żarcie żeby opieprzyć na śniadanko, wstaje rano na śniadanko, a mojego śniadanka już nie ma, Niemcy również zniknęli :D

6

Wynająłem sobie pokój jednoosobowy z łazienką na kilka dni, w województwie Dolnośląskim. Wczoraj wieczorem w tym domu pokój wynajęło 4 Niemców, tego samego dnia zakupiłem sobie kilka rzeczy i wrzuciłem w jedno miesiące do wspólnej lodówki, we wspólnej kuchni. Rano wstaje, mojego żarcia nie ma. Czy serio w tych Niemczech jest tak źle, że przyjeżdzają do Polski wyjadać moje jedzenie?

5

@Comfortable_, o tu Cię znalazłem. Podaj ten adres cwaniaku

0

Ciekawe czy takie darcie Sabalenki irytuje przeciwniczki

5

@_barti, na pewno nie multikontem

2

@FcPortoFan1999, dlaczego?

1

@tristan87, kiedy ich w końcu ktoś wszystkich rozjedzie?

5

Komentarz usunięty

1

@tomek256, z oglądaniem czy bez?

0

Gruzini rozłożyli nogi, zamiast wcześniej zatrzymywać akcje faulem to czekają, aż wjadą im do bramki

1

@JimMorrisonFCB, właśnie strzelił bramkę

0

@Rewolucja123, zazdrościsz jej?

4

@AlwaysBlaugrana, w zasadzie to gówno mnie to obchodzi co to znaczy

28

@AlwaysBlaugrana, mnie to w zasadzie gówno obchodzi jeśli mam być szczery

3

@wojopancer, zero procent, na pewno zdradza Roberta, widzę to po jej oczach

8

@DaPidejpi, nie mogą po prostu wysłać smsów dla lisów żeby się stawili tego i tego dnia na szczepienie?

0

Dzień dobry, ależ ich wczoraj rozjechalismy, wspaniały to był mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?