FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W Madrycie czują, że dupa się pali i wiedzą doskonale, że na dzień dzisiejszy Barcelona jakościowo ma lepszą kadrę i tutaj nie ma nawet z czym dyskutować. Będą się chwytać wszystkiego żeby tylko w kolejnym sezonie nie przegrać mistrzostwa z chwiejącym się bankrutem z Katalonii
8
O Realu Madryt to szkoda cokolwiek mówić, wystarczy popatrzeć na niektórych madrytcioków na La Rambli
0
@FcPortoFan1999, dlaczego kibicujesz słabym zawodnikom?
0
@DLFCB, ona dostaje za to kasę?
1
@kuz, to nie jest koncert życzeń. Uważaj z kim fruwasz ;) Pomyliła Ci się odwaga z odważnikiem wyskakując do kogoś takiego jak @Luciano99
0
@FutbolFan, on żyje?
0
@Deviler, mam nadzieje, że Lewy poczeka sobie na tego zgreda na parkingu. Nie lubie typa
0
@reloaded, moim zdaniem za dużo w tym wszystkim kreacji i taki skład by nie wypalił na mocnych przeciwników. Jeśli chodzi o kogoś słabszego to jasne, można spróbować, ale Real, City czy Bayern to byłby oklep
0
@Inko, wspaniały pomysł, ale to zadziała chyba tylko w FIFA, a nie na najwyższym szczeblu rozgrywek Europejskich
0
@reloaded, świetny skład tylko kto tu będzie bronić?
1
@Comentateiro, nie nabierzesz mnie w taki sposób żeby zebrać kilka herbów
0
@escarabajo, może ma odłożone siano na życie i nie musi się martwić?
1
@Androchem, stracisz dwie poprzednie części, pozdrawiam
3
@Sherem, to tam robił Abde?
13
@Seledynowy, jak piłkarz ma być zajechany kiedy gra raz na tydzień?
0
@Rust_Cohle, od teraz będę Cię informował o wszystkich wydarzeniach na boisku
0
@Medium, no ale Ty jesteś bogaty
10
@QQL5, zgłoś na policję jeśli wiesz kto to jest, policja mu zapłaci znaleźne XD
0
@BARCA1899Messi, Xavi z okładki tez się nieco zmienił
1
@Rust_Cohle, chyba też średnio dziś spałeś :/ @MesQueUnClub96 znowu zmęczył się w nocy i płakał?
10
@hayek, bo nie pasuje xd
9
Lewandowski i jego życie z Dembele
https://www.instagram.com/reel/CvGQZnwvKkF/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
9
@graco14, we własne gniazdo to sra Orlen i ludzie zarządzający nim, bo to chore, że firma, która zarządza niemal całym rynkiem paliwowym w Polsce rżnie wszystkich Polaków :D
14
@koksik2700, no ja bym to podsumował tak, że ludzie to po prostu głąby, ale to, że Orlen nas dyma na każdym kroku to druga sprawa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Transu96, nie no, ale ta gra jest naprawdę słaba. Ty już jesteś od tego uzależniony
7
@Barceloniarz0, Polska
0
Na tej ławce Realu również bieda jeśli chodzi o wybór, a Mbappe na boisku kolejny raz niewidoczny
7
Victor Boniface, napastnik Bayeru Leverkusen zapowiada się na świetnego piłkarza. Ktoś kiedyś grube siano za niego wyłoży jeśli nadal tak będzie wyglądać jego gra
1
@Albatros, jestem przeszczesliwy, że udało mi się dobrze trafić