5

W Madrycie czują, że dupa się pali i wiedzą doskonale, że na dzień dzisiejszy Barcelona jakościowo ma lepszą kadrę i tutaj nie ma nawet z czym dyskutować. Będą się chwytać wszystkiego żeby tylko w kolejnym sezonie nie przegrać mistrzostwa z chwiejącym się bankrutem z Katalonii

8

O Realu Madryt to szkoda cokolwiek mówić, wystarczy popatrzeć na niektórych madrytcioków na La Rambli

0

@FcPortoFan1999, dlaczego kibicujesz słabym zawodnikom?

0

@DLFCB, ona dostaje za to kasę?

1

@kuz, to nie jest koncert życzeń. Uważaj z kim fruwasz ;) Pomyliła Ci się odwaga z odważnikiem wyskakując do kogoś takiego jak @Luciano99

0

@FutbolFan, on żyje?

0

@Deviler, mam nadzieje, że Lewy poczeka sobie na tego zgreda na parkingu. Nie lubie typa

0

@reloaded, moim zdaniem za dużo w tym wszystkim kreacji i taki skład by nie wypalił na mocnych przeciwników. Jeśli chodzi o kogoś słabszego to jasne, można spróbować, ale Real, City czy Bayern to byłby oklep

0

@Inko, wspaniały pomysł, ale to zadziała chyba tylko w FIFA, a nie na najwyższym szczeblu rozgrywek Europejskich

0

@reloaded, świetny skład tylko kto tu będzie bronić?

1

@Comentateiro, nie nabierzesz mnie w taki sposób żeby zebrać kilka herbów

0

@escarabajo, może ma odłożone siano na życie i nie musi się martwić?

1

@Androchem, stracisz dwie poprzednie części, pozdrawiam

3

@Sherem, to tam robił Abde?

13

@Seledynowy, jak piłkarz ma być zajechany kiedy gra raz na tydzień?

0

@Rust_Cohle, od teraz będę Cię informował o wszystkich wydarzeniach na boisku

0

@Medium, no ale Ty jesteś bogaty

10

@QQL5, zgłoś na policję jeśli wiesz kto to jest, policja mu zapłaci znaleźne XD

0

@BARCA1899Messi, Xavi z okładki tez się nieco zmienił

1

@Rust_Cohle, chyba też średnio dziś spałeś :/ @MesQueUnClub96 znowu zmęczył się w nocy i płakał?

10

@hayek, bo nie pasuje xd

9

9

@graco14, we własne gniazdo to sra Orlen i ludzie zarządzający nim, bo to chore, że firma, która zarządza niemal całym rynkiem paliwowym w Polsce rżnie wszystkich Polaków :D

14

@koksik2700, no ja bym to podsumował tak, że ludzie to po prostu głąby, ale to, że Orlen nas dyma na każdym kroku to druga sprawa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@Transu96, nie no, ale ta gra jest naprawdę słaba. Ty już jesteś od tego uzależniony

7

@Barceloniarz0, Polska

0

Na tej ławce Realu również bieda jeśli chodzi o wybór, a Mbappe na boisku kolejny raz niewidoczny

7

Victor Boniface, napastnik Bayeru Leverkusen zapowiada się na świetnego piłkarza. Ktoś kiedyś grube siano za niego wyłoży jeśli nadal tak będzie wyglądać jego gra

1

@Albatros, jestem przeszczesliwy, że udało mi się dobrze trafić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?