1

No Robert próbuje mimo wszystko rywalizować z Hiszpanem w ilości strzelonych goli

3

Niech oni uważają jak mocno z nimi grają na tym boisku, bo nie każdy może sobie pozwolić żeby iść na L4

0

Piłkarze Wysp Owczych, którzy w nocy lub jutro rano zaczynaja pracę musieli już zostać zmienieni

0

1

Ciekawe czy Anka już tańczy z Hiszpanem

1

@Emhyr, wyglada jakby celowo tam grzebał

0

@QQL5, gratuluje, cóż to za zawód?

0

@Gaz, no to na zdrowie!

1

Komentarz usunięty

11

@MessiForeverTheBest, Ty najpierw sobie zrób odpoczynek, może lepiej zrobisz

0

@LS, te kwestię jeszcze sam nie wiem jak rozegrać…

6

Mamy tutaj aktualnie zachowania na poziomie przedszkola, oby ktoś nad tym jak najszybciej zapanował zanim będzie za późno. @wpwelement sami nakręcacie takie rzeczy przyzwalając na to żeby jeden czy drugi wrzucał na awatar jakieś głupoty, które w żaden sposób nie pasują do strony, która zajmuje się FC Barceloną

9

@Emhyr, tak właśnie załatwiają sprawę normalni, poważni ludzie

0

@Kozinho., ciesz się ze zawsze możesz się od niego odszyć

0

@Kozinho., a Ty jesteś jego drugim ojcem czy o co chodzi?

7

@MesQueUnClub96, Ciebie do łóżka

1

@Matheu12, jeżdżę na gazie już ponad 100kkm, nawet nie chce liczyć ile mniej wydałem pieniędzy na paliwo :D

1

@koksik2700, nie wiem co ten gość tu jeszcze robi kiedy to jest ewidentne multi

9

@Worny, złoty chłopak, oby odniósł ogromny sukces w Blaugranie

3

@Rust_Cohle, no nie błyszczy kolega niestety

2

@_barti, mam nadzieje ze znikniesz tak szybko jak się pojawiłeś

5

@_barti, masz trzy dni w serwisie i już takie opinie głosisz? Kim naprawdę jesteś?

0

@Blantozaur, mi wszystko działa

1

Czyli w przyszłym roku w Barcelonie będzie trio Neymar - Mbappe - Messi? Dobrze rozumiem to?

0

@BordowyPtak, niedawno hamowałem lewą jak prawą miałem po artroskopii kolana i nie mogłem jej szybko przerzucać z gazu na hamulec :D Wtedy mimo automatu lepiej bylo hamować lewą niż wcale

7

@MesQueUnClub96, idź już się położyć spać, bo jutro do szkoły. Daj nam choć wieczorem odpocząć

0

@FcPortoFan1999, jak na razie to dostaje solidne lanie

0

@FCB24, z tego co kojarzę to ten Pan miał już szanse, lepiej żeby go nigdy więcej nie było w Barcelonie

4

@IrekPOL, i tez wtedy ktoś po tej scence poszedł na policję?

0

@Ryse, jak tam zarobki na tego typu stanowisku? Dostałeś się również po znajomosci jak większość ludzi pracujących tam czy akurat w inny sposób?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?