FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
@Albatros, Puig?
0
@clyde, w ostatnim okresie plotki na temat Barcelony często są bardzo mocno wyssane z palca i trudno jest to wszystko czytać regularnie :/
7
@AlexDark00, jeszcze bardziej by się zdziwił jakby ktoś mu pokazał i przetłumaczył Twoje posty
3
@Comentateiro, Xavi do grudnia, a potem rusza maszyna. Masz racje
2
@regatta52, Douglas zawsze w sercu
0
@FcPortoFan1999, niestety?
2
@bartas97, nie czepiaj się, bo Real w tym okienku tez sporo wydał na Kane’a czy Mbappe…
1
@VegetaPolska, Ty to jesteś taki przewidujący. Szkoda, że z dziewczynami Ci tak dobrze nie idzie ;p
0
@Kgorecki2500, a co jest dziwnego w toalecie w lokalu?
1
@Deviler, z sześciu to myśle, że minimum
3
@MesQueUnClub96, jeśli ojciec Cię dzisiaj zaprowadził do przedszkola to do większości użytkowników Ty od dzisiaj powinieneś pisać na „Pan” lub „Pani”
36
@Rust_Cohle, hahah, jeszcze niedawno podstawówka, a już teraz przedszkole. Właśnie jakiś czas temu zauważyłem, że to dziecię cofa się w rozwoju
42
@Rust_Cohle, od kiedy @MesQueUnClub96 jest dziewczynką? Ja już nie nadążam
0
@MesQueUnClub96, tu 4 mecze, tam 4 mecze, jeszcze gdzie indziej 4 mecze i się robi dużo większe obciążenie organizmu, niż to co było kiedyś. Gdzie masz te analizę?
4
@dv7wisnia, @mrboom zajadą tych piłkarzy biorąc pod uwagę to, że meczów będzie coraz więcej
3
@Vhaeraun, a co to za dyskryminacja, ja tez myje okna. Dlaczego tylko Panie?
3
@Bartula, ewentualnie jedno i drugie
6
@tomek8756, no tak, trzeba wierzyć tym co mówią, że zostały zgwałcone, bo przecież dlaczego ktokolwiek miałby kłamać? :)
0
Boże one są niepoważne XD
0
@Qlimax86, nie ma opcji się dogadać na rozwiązanie umowy za porozumieniem stron?
0
@MarcelNJ11, po co komu skrzydłowi w Barcelonie kiedy Xavi woli wystawiać pięciu czy sześciu pomocników?
3
@Deviler, otwórz wulkanizację na południu, pozdrawiam
2
@DonAndrzejos, dobrze Karol
2
@Danny Gaucho, chyba centymetrów wzrostu
4
@Danny Gaucho, hahahahha jest Ronaldo, a gdzie ten Karakan z Miami? Jak zwykle piękny Cris lepszy
17
@Yoshi94, jeśli ktokolwiek tutaj pisze jakieś głupie komentarze to tylko Ty.
66
Jeszcze śmiesz komentować kogoś prace w momencie kiedy sam jesteś w robocie, a chwile po całym wydarzeniu masz czas żeby wejść na La Ramble i opisać je w internecie żeby zabłysnąć, uszczypnij mnie XD
85
@Yoshi94, bardzo dobrze, może ceni swoje plecy i zdaje sobie sprawę, ze dźwiga tak codziennie po kilkadziesiąt razy, wiec dba o własne zdrowie?
Jak Ci coś nie pasowało trzeba było wziąć te paczkę i samemu zanieść na miejsce ;)
1
@Rust_Cohle, byłoby pięknie gdyby im się udało przejść Kopenhagę, ale nawet jeśli się nie uda to LE również przyniesie spore zyski dla klubu + reklamę. Najważniejsze żeby sam Raków nadal tak świetnie się rozwijał jako klub i efekty tej pracy na pewno przyjdą
6
@Jakchcesz, XD tak samo szybko jak poczuł się gwiazdą, tak samo szybko spadł :D