FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Jakchcesz, gość miał wszystko żeby w odbudowującej się Barcelonie znaczyć bardzo dużo, a zamiast tego wolał odejść do gorszych klubów za kasą. Nic tylko pogratulować
0
@Kozinho., no te darmowe kwartety to mimo wszystko trochę za mało, dorzuć coś jeszcze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nazio_87, regularnie od prawie 10 lat oddaję
1
@xvcWinterSoldier, butla od gazu tam siedzi, bo inaczej bym zbankrutował ;p
0
Przewozi ktoś w aucie podnośnik typu „żaba” i ma sprawdzony sposób na to jak go przewozić zamiast oryginalnego kartonu?
0
@agaFCB, koń z kopytami
9
@Nano22, świadoma swojego miejsca ;)
0
@tristan87, dziękuje.
0
@tristan87, Kosowski.
1
@tristan87, ale mógłby.
0
@tristan87, Grzegorz Rasiak
0
@Gappeq, kocham PiS ponad wszystko
1
@MesQueUnClub_87, gorzej jeśli przy szlifowaniu zaczną wychodzić np. dziury. Przemyśl czy nie warto bramy zdemontować i zawieźć do piaskowania, wtedy malowanie i powinien być spokój na lata
Jeśli chodzi o szlifowanie to bez problemów możesz szlifować papierem wodnym, od grubszych do drobniejszych gradacji
1
@MesQueUnClub_87, wszystko będzie dobrze, trzymam za was kciuki
0
@MarcepanowyKsiaze, oczywiście, że się nie nadawał i nie nadaje. Teraz tym bardziej jeśli ma swoje lata i nie trenuje żadnego zespołu. Jeśli Xavi nie ogarnie to w Barcelonie jest potrzebny ktoś inny, a na pewno nie jest to Wenger
0
@FelixFelicis, wystarczy popatrzeć na to jakie bramki strzelało wczoraj Atletico, piłkarze Rayo zostawili im autostradę i ten mecz nie jest żadnym wyznacznikiem
0
@MarcepanowyKsiaze, co Ty za brednie w ogóle tutaj głosisz? Jeszcze jeden, który się nie nadaje do trenowania Barcelony, świetny pomysł
0
@Firestone, no nie wiem, wczoraj to Vallecano grało beznadziejnie i żadnych wniosków po tym meczu bym nie wyciągał.
0
@MesQueUnClub96, odpisałbym Ci tak żebyś mnie zrozumiał, ale potem poskarżysz się moderacji i dostanę bana, więc odpuszczę sobie wszelkie komentarze ;)
Miłego dnia, nie zmieniaj się
0
@MesQueUnClub96, przecież doskonale wiesz dlaczego ktokolwiek zauważyłby to, że stad zniknąłeś. Wiesz o tym?
0
@MesQueUnClub96, jesteś taki zaje*isty, co La Rambla by bez Ciebie zrobiła?
0
@MesQueUnClub96, to i tak więcej niż 99% użytkowników
1
@Kessie, przyjeżdżaj
0
@Barceloniarz0, Ty już dawno upadłeś tworząc kolejne konto
1
@Emhyr, szkoda, że nie dodzwonił się tam gdzie miał być Messi
11
@Marcelinho99, nie rozpłacz sie
0
@tbas, a to Ci Mariolka
0
@tbas, chcesz mi powiedzieć, że jakaś Mariola stanęła na drodze transferu Cancelo do Barcelony?
13
@Fenelon, miód na moje oczy.