5

@Jakchcesz, gość miał wszystko żeby w odbudowującej się Barcelonie znaczyć bardzo dużo, a zamiast tego wolał odejść do gorszych klubów za kasą. Nic tylko pogratulować

0

@Kozinho., no te darmowe kwartety to mimo wszystko trochę za mało, dorzuć coś jeszcze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nazio_87, regularnie od prawie 10 lat oddaję

1

@xvcWinterSoldier, butla od gazu tam siedzi, bo inaczej bym zbankrutował ;p

0

Przewozi ktoś w aucie podnośnik typu „żaba” i ma sprawdzony sposób na to jak go przewozić zamiast oryginalnego kartonu?

0

@agaFCB, koń z kopytami

9

@Nano22, świadoma swojego miejsca ;)

0

@tristan87, dziękuje.

0

@tristan87, Kosowski.

1

@tristan87, ale mógłby.

0

@tristan87, Grzegorz Rasiak

0

@Gappeq, kocham PiS ponad wszystko

1

@MesQueUnClub_87, gorzej jeśli przy szlifowaniu zaczną wychodzić np. dziury. Przemyśl czy nie warto bramy zdemontować i zawieźć do piaskowania, wtedy malowanie i powinien być spokój na lata


Jeśli chodzi o szlifowanie to bez problemów możesz szlifować papierem wodnym, od grubszych do drobniejszych gradacji

1

@MesQueUnClub_87, wszystko będzie dobrze, trzymam za was kciuki

0

@MarcepanowyKsiaze, oczywiście, że się nie nadawał i nie nadaje. Teraz tym bardziej jeśli ma swoje lata i nie trenuje żadnego zespołu. Jeśli Xavi nie ogarnie to w Barcelonie jest potrzebny ktoś inny, a na pewno nie jest to Wenger

0

@FelixFelicis, wystarczy popatrzeć na to jakie bramki strzelało wczoraj Atletico, piłkarze Rayo zostawili im autostradę i ten mecz nie jest żadnym wyznacznikiem

0

@MarcepanowyKsiaze, co Ty za brednie w ogóle tutaj głosisz? Jeszcze jeden, który się nie nadaje do trenowania Barcelony, świetny pomysł

0

@Firestone, no nie wiem, wczoraj to Vallecano grało beznadziejnie i żadnych wniosków po tym meczu bym nie wyciągał.

0

@MesQueUnClub96, odpisałbym Ci tak żebyś mnie zrozumiał, ale potem poskarżysz się moderacji i dostanę bana, więc odpuszczę sobie wszelkie komentarze ;)

Miłego dnia, nie zmieniaj się

0

@MesQueUnClub96, przecież doskonale wiesz dlaczego ktokolwiek zauważyłby to, że stad zniknąłeś. Wiesz o tym?

0

@MesQueUnClub96, jesteś taki zaje*isty, co La Rambla by bez Ciebie zrobiła?

0

@MesQueUnClub96, to i tak więcej niż 99% użytkowników

1

@Kessie, przyjeżdżaj

0

@Barceloniarz0, Ty już dawno upadłeś tworząc kolejne konto

1

@Emhyr, szkoda, że nie dodzwonił się tam gdzie miał być Messi

11

@Marcelinho99, nie rozpłacz sie

0

@tbas, a to Ci Mariolka

0

@tbas, chcesz mi powiedzieć, że jakaś Mariola stanęła na drodze transferu Cancelo do Barcelony?

13

@Fenelon, miód na moje oczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?