0

@takisobiektos, nie napisałem tego na serio oczywiście, moim zdaniem ten facet powinien wylecieć i nie ma przesady w tym jak reagują. Zirytowało mnie trochę to co kolega Bobo napisał wyżej na temat tych reakcji kobiet, stad komentarz

0

@Bobo25, jeśli dla Ciebie odbiór tego pocałunku przez kobiety z reprezentacji jest przesadzony to ja nie wiem jak to można inaczej skomentować

0

Komentarz usunięty

0

Hahahaha, był Alonso i Roberto, a będzie jeszcze Eric Garcia, niezłe trio

2

@macio_944, Cancelo na lewą, Cancelo na prawą

0

Tak samo jak szybko strzelili tak samo szybko stracili. Roberto, Alonso i Lewy top

1

@Lola120, gdyby nie był średni to by grał w Barcelonie za darmo i nigdy nie wyjechałby do Stanów żeby jeszcze bardziej się nachapać i teraz kopać piłkę z pasterzami

4

@GeneralXavi, Sorka nie grałem w to gówno nigdy :/

4

@Transu96, to jakieś narkotyki?

1

@Lola120, nie ma co oglądać, bo Leo od kilku lat jest po prostu średnim piłkarzem i raczej nie ma się tu czym zachwycać już

3

@Roobo, dokładnie, kiedyś Barcelona pudrowała trupa, potem Argentyna kiedy zdobywała Copa America, a teraz Inter Miami, który świetnie rozgrywa piłeczkę, w Messi tylko dobija na pustą bramkę. Leo już dawno się skończył i gdyby nie to, że zespoły, w których występuje, świetnie grają to nikt by o nim nie słyszał od kilku lat. Za to Ronaldo, Ronaldo to jest GOAT, a wyjeżdżając do Arabii i zdobywając tam kolejne trofea pokazał wyższość nad Messim.

4

@AdiKingu96, może ma więcej klasy niż ten co ją pocałował i nie chciała robić szopek w tak ważnym dla reprezentacji momencie? Jeśli ktokolwiek potrafi wymyślić coś żeby bronić tego prezesa również ma jakiś spory problem

2

@Janas11224, dlatego przestałem się tym w ogóle interesować i czytać te wysrywy, bo ileż można czytać takie brednie od tych wszystkich dziennikarzy :D

9

Dzień dobry, lepiej żeby to słońce grzało niż jak ma lać deszcz w sierpniu, takie jest moje dzisiejsze zdanie na temat pogody

4

@AFA90, Ty nie nogi miałeś mieć miękkie po tym filmie, na pewno wszystko zrobiłeś dobrze?

1

@Ojciec5tkidzieci, solidnie wykolejony człowiek

8

@Ojciec5tkidzieci, on to na serio, że to przez tego faceta, który chciał przejść przez drogę ktoś zginął?

0

@Sysia11, hahahaha, Ty to jesteś udana

0

@P33ck, Sysia jak zwykle w punkt, fachowiec

1

@marcin62, bo chce im pokazać swój mental

2

@Medium, jak on mógł

Chociaż nie powiem, cieszyłbym się gdyby Raków sprawił niespodziankę. Jednak jakości w ataku zdecydowanie brakuje i to może być spory problem

1

@Pawel13sz, hahahaha ale zabawne

0

@zadafcb, no kolega @maroon pomylił zawodników

0

@maroon, tym razem nie masz racji, źle spojrzałeś i pomyliłeś zawodników.

1

@Deviler, ale Panie władzo, ja przekroczyłem tylko o 20km/h ;p

4

Co wy jesteście ślepi? Głowa była na spalonym, a nie jakiś łokieć

2

Nie rozumiem na co sędzia czeka w momencie kiedy i tak Kopenhaga nie miała żadnych szans żeby strzelić bramkę. Niepotrzebnie nerwową sytuacje wprowadza

1

Stracili pierwsi bramkę po farfoclu i tu komentarze, że można wyłączać :D Przecież to dopiero początek meczu, bardzo dużo może się jeszcze zdarzyć

1

@VegetaPolska, tylko żebyś nam się zaraz znowu nie zakochał

0

@Rewolucja123, hamulec, bo nie mam sprzęgła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?