Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 A ostatnio to kto go wpuszczał Laporta?
1
@szymon6847 (nie oglądałem Dorohedoro)
Z ich propozycji zerknij na:
Kimetsu no Yaiba
Tokyo Ghoul
Jojo Fullmetal Alchemist czy Black Lagoon też mogą ci podejść
1
@Pilka_jest_okragla Co za bzdury, kluczowy to on będzie jak trenerem będzie jego agent, a bycie lepszym od Coutinho to taka słaba rekomendacja.
1
@michal26 Kto rządzi prokuraturą, kto powołuje komisje? Akcja dla show nic więcej, no chyba że celem jest znienawidzona unia i jej organy.
3
@Kamilos84 Ja nie wiem jak ktokolwiek może zestawić Garcie z Puyolem więcej ich dzieli jako obrońców niż łączy całkowicie odmienne style a i chyba temperament i charyzma nie ta, choć młodego krótko obserwuję.
1
@Messiasz2 Świetni może 3-4 to prawda ale w Barcelonie powinni grać na większości pozycji grać wybitni zawodnicy.
1
@MrCental Raczej nie potrzebuje sił na więcej niż 90 min, formy to on od dawna nie ma.
0
Trzeba mieć naprawdę dużo miłości w serduszku by do Coutinho czuć sympatię.
0
@sendesara Uwielbiam Xaviego ale nie znoszę wypowiedzi w stylu "straciliśmy Akrama, który jest najlepszym graczem w Azji, lecz to nie może być wymówką." bo to jest wymówka.
0
@zTx To nie jest trudne pytanie Francuz jak tylko był zdrowy sadzał Brazola na ławce, co wszystko mówi o karierze tego drugiego w Barcelonie.
0
@Ronmes A to jest jakiś punt regulaminu zabraniający mi odnosić się do jednego zdania z twojego wywodu? Odniosłem się do niego bo absolutnie się z tym zdaniem nie zgadzam, i naprawdę ciężko mi się czyta takie opinie.
0
@Barca1992 Może to pokazówki by mniej Azjatów ich tam najeżdżało :)
3
@Rewolucja123 Innego, o ile może Busquets jak i SR to nie jest wielki problem to Pique i Alba już większy, z Pique i Busquetsem rozegrał ponad 21 tys. minut to jest potworna ilość i ułożenie tej znajomości z pewnie nawet przyjaciół na trener zawodnik to bardzo trudna sprawa.
Kiedy za 2-3 lata jak przynajmniej 3 z tej 4 nie będzie już w Barcelonie.
"a ludzie w tym momencie będą musieli sobie uświadomić, że drużyna będzie w fazie budowy i wielu troefów, przez początkowe lata nie można oczekiwać"
To mnie aż rozbawiło jak to powiedział pewien kłamczuch w Barcelonie nie ma okresów przejściowych i znakomita większosć środowiska nie da Xaviemu więcej niż trzech miesięcy na grę podobną do tej Guardioli, co udać się nie może, bo nie ma takiego potencjału ludzkiego w tej drużynie.
@Ronmes "Xavi co prawda był w Barcelonie podczas największych sukcesów " to też mnie rozśmieszyło nawet bardziej niż to wyżej on nie "BYŁ" tylko był architektem tej drużyny i absolutnym liderem zwłaszcza Reprezentacji która też tak przypadkowo wygrywała wszystko w jego prime, odszedł Xavi i skończyła się dominacja zarówno w Barcy jak i w reprezentacji chyba ze to znowu przypadek.
0
@maroon Dla mnie tak bo chcę sobie wreszcie kartę graficzną w normalnej cenie kupić.
0
@mikael Kto przymykał oko na finanse? Podobno Neymar wedle jego starego i Bartomeu więc to już odpada, Fabregas i Mascherano dołożyli by w księgowości się zgadzało ale pensje mieli lepszą niż w poprzednich klubach.
Skoro przymykali oko na finanse to kurde jakim sposobem Barca płaciła najwięcej, jakim sposobem SR zarabiał ponad 10 baniek.
1
@Garbatyy Oczywiście ze to dobry trener ale on też odpowiada za to co się dzieje teraz no i nie wolno zapominać o LM jak i o tym że z każdym rokiem było coraz gorzej.
0
@deyna2018 Panie łatwiej wymienić gdzie nie trzeba wzmocnień czy podawać tą 8-9 punktową listę.
0
@agaFCB No mogło ale przy najważniejszym tytule miał malutki wkład.
0
@Kettger Po to żeby nie skończyć z synem Johana na ławce.
1
@david89 Znając życie ci którzy go najgłośniej tu wypatrują będą po nim najbardziej jechać jak będzie słabo na początku bo trudno uwierzyć że wejdzie i będzie błyszczał.
0
@analitykTaktyki Jeśli wersja że Laporta zrobił wszystko co mógł jest prawdziwa(w co wątpię) to dobrze że odszedł bo zadłużanie się jeszcze bardziej na kilka lat dla 34 letniego zawodnika nie ma sensu.
0
@Kettger Nie patrz na "najsilniejsze" ogniwa tylko na najsłabsze to tam zobaczysz jak silna jest drużyna.
0
@nabial Nikt ciekawszy od Barcy nawet tej obecnej o Minguezę się nie będzie bił.
4
@BlaseR9 Widziałem ostatnio artykuł, gość ze zdjęcia pozwał ludzi od zdjęcia i tych którzy mają aktywa nirvany.
8
Sorry ale zacząłem się śmiać.......
1
@IronSanHybrid Ale ci wyszło :)
0
@El dominatore No to skoro to taki kozak dlaczego nie biły się o niego silne kluby?
0
@robsesh Coś ci nie wyszło z tym Malcomem.
0
@Djzordon Zależy od sytuacji, np teraz drużyna potrzebuje trochę czasu po odejściu Messiego więc siermiężny styl mnie nie boli ale oczekuję progresu. No i są jeszcze sytuacje wyjątkowe kiedy masz słabszy dzień i nie wszystko wychodzi. Co do przekrętów z sędziami to jest dość problematyczne bo większość o tych wałkach zapomni a kogoś za 20 lat może to w ogóle nie interesować i będzie głucha na takie wypominki.
0
@Qaz123 Zielone światło od służb medycznych Barcy ostatnimi czasy mało znaczy.