0

@Qaz123 Zielone światło od służb medycznych Barcy ostatnimi czasy mało znaczy.

0

@Joe_Pesci No to jeśli walka jest o wody gruntowe to daj mapkę tych wód bo twoja mapka nic nie mówi i to rzeczywiści może być tak że to Turów robi największe szkody.

0

@amanter Tobie to naprawdę na mózg siadło, jak uważasz że ktoś będzie płakał że piłkarz z klubu odszedł. No i zmień śpiewkę bo pisanie dziesiątek razy o płakaniu raczej słabo o tobie świadczy. A ty płaczesz po trumpie w samotne wieczory?

1

@robsesh De la Fuente to miał marny okres w BB więc zakładanie że zbawi pierwszą drużynę trudno skomentować.

1

@Bogan Ja czytałem że Orellana to trochę zawodnik w starym stylu(wielka technika ale jest wolny) i nie zrobi wielkiej kariery, nie wiem czy to prawda choć z drugiej strony nie biły się o niego duże kluby.

0

@michal26 Ja nie bo dopiero przy 32-33% nie będą mogli rządzić samodzielnie.

1

@normasubiektywna Ale tu winy Koeamana jest najmniej no chyba że ktoś uważa że chłopak powinien być zrejestrowany w pierwszej kolejności na wyraźne żądanie trenera, jeśli tak to zaiste Koeaman jest winny.

0

@vangoor No ok ale Laporta też do niego szacunku nie miał i to praktycznie od początku współpracy.

0

@Castro No jak drugi ex aequo strzelec w historii Barcy nie jest jej legendą to kto nią jest.

0

@FC1899Barca Rozmowa to nie zaczepki a to zaczepki metzen szuka.

0

@Janiama A dałbyś mu grać wysoko mając taki skład z przodu :)

0

Cóż jeśli odsiać z wypowiedzi Koemana pstryczki w stronę Laporty i wybielanie się, to on naprawdę wyrzuca z siebie wiele trafnych diagnoz tego co trapi ten klub i drużynę.

0

@MesQueUnClub96 Ogólnie to jestem przeciwny nagrodom indywidualnym w piłce a zwłaszcza tym przyznawanym pod tak niejasnymi kryteriami ale to ponoć nagroda dla najlepszego więc skoro masz all roud lepsze jako Messi to ty jesteś lepszy to chyba dość proste.

0

@Encore Nie bo ta kariera na najwyższym poziomie trwała za krótko jeden z kilku który zawsze w opinii części kibiców będzie się o ten tytuł bił.

0

@Janas11224 Jesteś młodym piłkarzem Barcy B z wysokim budżetem która nie umie awansować, po raz kolejny i dlatego ty i twoi koledzy z BB zbawicie Barcelonę w Lidze Mistrzów.

2

Ani Laporta ni Koeman nie zachowują się poważnie, ale jak wojna to jeńców się nie bierze, szkoda że najbardziej znowu ucierpi klub.

0

@barcelonaLM Nie rozmawiał tylko pytał o wskazówki dla kaczora, bo opcja Węgierska idzie jak po grudzie.

0

@Volk i ok 2 goli w LM jak dobrze poszło, bo o tym zapominać nie wolno.

1

@Kwiatek67 Obiecaj Umtitiemu wyjściówkę to cię będzie dowoził.

0

@Kinginiesta Widzę bo to rodzi problemy natury szef-podwładny gdyby nie było z tym problemów w piłce to nikt by o nich nie pisał a pisze się zawsze gdy taka sytuacja występuje i pisano o tym przy Guardioli i Lucho a chodziło o wyjątkowych profesjonalistów skromnych i oddanych klubowi zawodników odpowiednio Puyol i Xavi oraz wymieniona dwójka i Iniesta.

A jak możesz sprawdzić wyżej nie ma co porównywać czasu spędzonego z byłymi trenerami do tego co pograł z obecnymi weteranami Xavi, o ile jeszcze z Busquetsem czy SR można by się nie przejmować to już z Pique i albą mogą być problemy.

To nie jest zdrowa sytuacja ani dla Xaviego ani dla zawodników z którymi grał.

0

@Emhyr Dlatego zastanawia mnie po co ludzie wciąż powtarzają jego wymysły.

1

@Dundersztyc Dawanie nagród indywidualnych w sportach drużynowych to głupota od lat to tu piszę, dla jednych to co robi zawodnik na boisku jest wyznacznikiem bycia najlepszym inni będą się śmiać jak najlepszy skoro nic nie wygrał każdy ma trochę racji.
Jak już chcą te nagrody to jest ten złoty but niech zrobią nagrodę dla najlepszego asystenta i tyle.

0

@Transu96 Xavi z Roberto -25 spotkań i 700 minut czyli dość podobnie jak Pep-Xavi a podnoszono to jako problem że będzie prowadził zawodników z którymi grał.

0

@Transu96 Ale to co innego jak masz lidera(pep) i młodych Xaviego i Puyola a co innego jak Xavi kopał gałę z Pique i Busquetsem prawie dekadę.

Xavi z Busim i Pique odpowiednio 314 i312 spotkań ponad 21.000 minut, z Albą 108.
Pep z Puyolem 33 2000minut z Xavim 31 ale tylko 1.125 minut

0

@Kinginiesta Marc Pique Alba Busi Roberto.
Edit @Transu96 Dla porównania Pep miał takich dwóch i bliżej im do relacji Xavi Roberto niż tej Xavi Pique Busquets. Choć to i tak nie bardzo bo SR debiutował w 2009 roku więc z Xavim spędził dużo więcej czasu niż Pep z Xavim i Puyolem.

6

@Transu96 Może taki jak nie będzie aż tylu zawodników w kadrze z którymi kopał piłe.

0

@Pilka_jest_okragla No z tym zerowym zaufaniem do młodych to bym polemizował, ale może wie coś czego ja nie wiem.

0

@Rewolucja123 Są też starsi Cocu, Giovanni van Bronckhorst

ba ta lista może liczyć kilkanaście nazwisk.

0

@Momals11 Dawanie nagród indywidualnych w sportach zespołowych to głupota.

0

@toszman Ja nie płaczę i nigdy nie będę, zresztą rzuca mi się w oczy że ludzi całkowicie pomijają fakt że z każdym rokiem było coraz gorzej i widać było że jego ekipa traci moc, no i te epickie europrzekopy w LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?