Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Znów widzę pstryczki w stronę Holendra odnośne taktyki, przecież wiadomym było że to nie jest wybitny taktyk dlatego za asystenta wziął sobie Alfreda Schreudera jak na razie to ten pan również zawodzi a uchodzi mu to tu płazem.
0
@Coutinho007 Ja pamiętam jak Iniesta miał naprawdę słabe dwa tygodnie a wypadł jakiś ważny mecz i ludzie go jechali jak burą ..... a potem się okazało że żona poroniła. Część ludzi tak już ma po prostu wylewa frustrację a o gościach którzy przegrywają kasę to szkoda pisać.
0
@Azbest No tak często są ale już w mniejszości ale ich słowo honoru podpierają dowody, Policjanci mają w Polsce kamery coś ci umknęło.
0
@fart W ogóle nie śledzę już kosza ta lista jakoś odzwierciedla klasę tych koszykarzy?
1
@Przemek2323 Wstawanie z kolan jest bezcenne za wszystko inne zapłacisz kasą podatników.
0
@Azbest Co to znaczy na gorącym uczynku i złapanym przez kogo, bo Policja traci prestiż w tempie lawinowym a przepychanka z pewną ekipą pogotowania ratunkowego tylko daje do myślenia jak płytkie jest twoje podejście.
Sto razy bardziej wolę dowody zebrane przez grupę fachowców niż słowo honoru policjanta, choć nie uściślasz tego i kimś kto "złapał" na gorącym uczynku przestępcę może być woźny który ma z nim problem i ma pole do popisu.
0
@FCMichalo 150 coś w sam raz dla Barcelony.
1
@Woland10 No jak dla ciebie Villa za Pepa był w szczycie formy to widać że coś tu nie gra albo nie widziałeś Villi w szczycie formy.
0
@mekston Ale to są wyjątki to że dodasz Quagliarelle a potem Aduriza i może nawet tuzin innych nie zmieni faktu że to wyjątki na tle reszty piłkarzy.
Dodając do tego co napisałem o kontuzjach to sport jeden wjazd jaki zaliczył Fati albo niedoleczenie kontuzji na finał i po zabawie.
No tak to że w tym wieku się rozwija i gra na wysokim poziomie to rzeczywiście nietypowe
Dla mnie mimo iż są do tego przesłanki to wciąż wróżenie bo one nie dają gwarancji że coś się stanie.
1
@GeneralXavi @Dankhog Z tego co pamiętam to Fati w juniorach grał jako napastnik.
2
@amanter No tak bo złote piłki to za reprezentacje Argentyny dostawał.
1
@Przemek2323 No to nie zawsze jest takie proste, koronny przykład Francja na papierze sie wzmocniła bo wymieniła Giru na Benzeme a na murawie wyglądało to komicznie.
@DaPidejpi Dodana ale sporo trzeba przestawić pod niego a to wymaga czasu i zmiany podejścia co niektórych.
0
@mekston Ronaldo jest wyjątkiem tak samo Ibra powoływanie się na wyjątki nigdy nie jest dobrym pomysłem, tak samo jak powoływanie się na brak urazów z wiekiem będzie z tym coraz gorzej.
No dla mnie wróżenie bo od 33 letniego zawodnika gdzie większość puka do emerytury ty chcesz trzech sezonów na wysokim poziomie.
0
@Pawlak1992 No myślę że opcja stylu to chyba najłatwiejszy cel do obrania(choć przez statnie lata to ten styl miał przeróżne oblicza), ale specyfika samego klubu czy presja odnośnie atrakcyjności spotkań też są wysoko w rankingu, a może po prostu to wypadkowa tego wszystkiego, dodał bym też że z tego co widać Barcelońska atmosfera wielu rozleniwia.
0
@Azbest Tomasz Komenda pozdrawia a nie wróć.........
I to nie jest wyjątek.
0
@mekston No jest ale trzy lata to jednak w takim wieku już wróżeni jak to bedzie wyglądało.
1
@Pawlak1992 No ale popatrz co się dziej jak bayern podbiera fajnych chłopaków a jak Barcelona . Koronny przykład to Firpo, Barcelona to jednak jakaś ściana dla wielu piłkarzy nawet tych wielkich, można wymienić kilku którzy nigdy nie nawiązali do swoich najlepszych lat w innych klubach. Niby na papierze wszystko gra a w praniu okazuje się że jednak to nie to.
11
Jak to było Joan: Nie będzie wykupywania wychowanków którzy odeszli.
Pisanie o Haalandzie to kpina chyba że pod Nou Camp konkwistadorzy zakopali statek z azteckim złotem.
Uwielbiam te historyjki o przyjaźni w piłce zwłaszcza z agentami :)
0
@kakusus No tak to był skutek opłakany ale jak EV go próbował w 433 jako pomocnika to było jeszcze gorzej.
0
@chudinhomc Wydaje mi się że jakbyś zapytał tych ludzi to większość nie pamiętała by że na kole jest to jedno dodatkowe zielone pole.
1
@MesQueUnClub96 Pominąłeś to że ww Coutinho to jeden z tych których w Monachium tak średnio udało się odbudować.
0
@sokot I niewiele z tego wynika nawet w Bayernie go nie potrafili odbudować, tam też na papierze miał umiejętności pozwalające na pierwszy skład a był rezerwowym.
2
@sokot Dlaczego go tak klasyfikujesz od trzech lat to cień zawodnika z Liverpoolu.
0
@SenseiFCB Jedynie co go może przekonać to wizja odbudowy Barcelony a tak to więcej minusów.
0
@Coutinho007 No tak samo pisałeś dziesiątki postów równających Duńczyka do najlepszych napastników Barcy, całkowicie ignorując powód jego zakupu. Tu jest podobnie nie było kasy a ten transfer pasował Koeamnowi z wiadomych przyczyn(co nie zanczy że jestem fanem), bajki o Neymarach i halandach się skończyły, przynajmniej dla trzeźwo myślących pewnie można było kogoś kombinować np Falcao tylko to nie takie proste jak załatwienie młodego luuka.
0
@AxelF No jest ich niedużo i do tego zazwyczaj nie głosują bo nie mają na kogo, pis wygrywa bo piramida wieku wyborców jest taka a nie inna i blisko 27% wyborców to emeryci a ci w większości popierają pis.
0
@Survier Znam, nikt tu nie pisze w eter dla samego pisania. Pisząc post zapraszasz innych do dyskusji.
0
@Survier To raczej ciebie naprawdę boli skoro rozpoczynasz o tym nową dyskusję.
0
@tomek8756 Piraci Mrocznych Wód
1
@Coutinho007 Już nie przesadzaj, bo Luuk to ma takie DNA barcy że szok. I kolejny raz udajesz że nie wiesz dlaczego tu trafil.