1

@Bykunn Nie ma trenera któremu nie można czegoś zarzucić czy to bycia za pewnym siebie czy bycia płaczkiem po porażkach albo bajkopisarzem.

0

@Bogan No przez trzy lata to trochę słabo.

0

@ściah Trochę mnie zaskoczyła informacja o pensji w 2007 roku, nie mile zaskoczyła.
No Messi piękna kariera której zakończenie pozostawia niesmak zwłaszcza pewien legendarny faks.

Mnie najbardziej rozbawiły wtedy tłumaczenia: Bartomeu mnie oszukał.
To mnie dobiło i wtedy uznałem że albo Messi uważał się za kogoś kilka klas lepszego kto rządzi klubem albo on i jego otoczenie jest po prostu głupie, kto(poza hardkorowymi fanboyami) kupuje tekst że ktoś jest oszukany gdy oszust wyciera sobie mordę wieloletnim przyjacielem domniemanego oszukanego(vie Puyol) i oszukuje wszystkich wszędzie, i dotyczy to też reszty bliskich gości z szatni Messiego.

Ciekawi mnie ile zgarnęli za same podpisy prze te kilkanaście lat.

@masq O to ci chodzi https://www.fcbarca.com/25402-messi-nigdy-nie-odejde-z-barcy-to-jest-moj-dom.html

1

@masq W obecnym futbolu teksty o mądrym staniu mnie rozbrajają, na najwyższym poziomie goście głupio biegający to margines któremu się to wybacza bo dają coś ekstra.

0

@FC1899Barca Gajos musi być w top 3, Seweryn chyba też.

0

@l0Messini No na pewno miał lepsze.

0

@osa91 No niezłe niezłe zerknij sobie na goblin slayera i demon slayera(Kimetsu no Yaiba)

3

@Woland10 No jak top 5 asystent w LL i LM ma przeciętne statystyki to ten soccer musi się niesamowicie rozwijać.

0

@JohnA Nie o poziom medialności klubu chodzi ale o sam fakt zmiany klubu do tego specyfika i kierunek też mają znaczenie tu chodzi o to że fakt zmiany klubu spowodował że nazwisko Argentyńczyka pojawiło się wszędzie nie ma porównania z normalnym jego funkcjonowaniem w mediach które ma znaczenie.

0

@JohnA Ma i to bardzo dużo, złota gała to też medialność dla wielu. Może to być dla ciebie szok ale wielu mających głos rzadko ogląda najważniejsze mecze o czym świadczą ich kandydatury.

0

@JohnA No niestety ma bo to nie tylko nagroda dla najlepszego piłkarza, co nietrudno wychwycić.

0

@tomek8756 Jak dla mnie nigdy nie była top, ja za to słyszałem ze nie gra dużo bo poświęciła się macierzyństwu ile w tym prawdy wie tylko garstka ludzi.

0

@messi564 Puig to już raczej do młodych się nie zalicza.

1

Znam tylko jednego gościa który by to kupił, niestety może tu już nie wróci.

0

@DJ6 No to że ty nie kojarzysz nie znaczy że to nie prawda.
Po co Barcelonie drużyna B? Może pora się zastanowić.

No tak ale oficjalne oferty i zapytania zawsze po czasie wychodzą.
Nie ilość minut tylko rywale do składu przede wszystkim i podejście do młodych.

Tak jedno spotkanie może podsumować zawodnika jeśli w tym spotkaniu pokazuje wszystkie bolączki przez jakie nie gra, tak samo jak mecz w którym Messi pokazuje wszystkie swoje firmowe zagrania może być jego podsumowaniem.


0

@DJ6 A młodzieżówka tam też masz dyletantów trenerskich, już pomijając fakt że jako głośne nazwisko z LM dużo łatwiej dostać się do reprezentacji młodzieżowych.
Kolejna szpileczka to brak zainteresowania tym wielkim talentem największych klubów ich skauci też się nie znają.
Ja za to jeszcze na początku Sentiena byłem fanem Puiga ale nie sposób udawać że ni widzi się co on robi na boisku, pewnie jak przegrywasz 3:0 i musisz wcisnąć bramkę na 3:1 to on może być jakimś pomysłem, na normalne mecze już nie bardzo spotkanie z RV go doskonale podsumowuje, nie widziałem wiele tak słabych kilku minutowych zmian jaka ta z ww meczu.

0

@DJ6 Co to znaczy też ? W obecnym futbolu zawodników nie angażujących się w obronę się odsuwa, a Puig nie będzie wyjątkiem bo aż tak dużo nie da z przodu by to rekompensować. Może pora zastanowić się dlaczego ten super mega talent nie zdobył uznania u trzech trenerów, jeszcze gorzej wygląda dorobek w młodzieżówce to naprawdę zastanawiające że tam też go nie kochają, może zabijają się o niego najlepsze kluby też nie jak to jest że wszyscy się na biedaka uwzięli.

0

@DJ6 A kto poświęci trzech zawodników by niańczyli Puiga w pomocy, piszecie o tym AM a większość z was milczy o tym co na boisku robili partnerzy z linii pomocy

1

@4Fabregas4 To w reprezentacjach młodzieżowych Hiszpanii też nie ma ludzi znających się na piłce tak dobrze jak ty.
Oj znowu to samo grupka dyletantów uwzięła się na największy talent ostatnich pięciu lat LM i nikt nie chce mieć łatki odkrywcy tego talentu :)
Największe kluby też są pozbawione dobrych skautów bo Bayerny i MC Pepa też o niego nie walczą.

Z tym pokazywaniem umiejętności za sentiena to też ostro po bandzie jedziesz to czemu na najważniejsze mecze w LM nawet murawy nie powąchał ??? Ciekawe jaki tu fikołek logiczny podasz.


1

Uwielbiam te filozoficzne rozprawy że Barca powinna żałować olmo, na pewno by się rozwinął tak samo kopiąc gałę w trzeciej lidze.

1

@Przemek2323 Dlatego jak ja widzę profesora i kul to podchodzę już do tego z rezerwą, a to bardzo smutne.

0

@Tomo1989 Pis to łyknie i wygra wybory obiecując budowę muru na granicy.

0

@Criss18Barca A ilu piłkarzy wypowiada się o nim pozytywnie ilu traktu jak wręcz piłkarskiego ojca, tyle że to nie sprzedaje się tak dobrze gawiedzi.

0

@LeoMessiah Korea Południowa, tam nikt się poza naprawdę wybitnymi jednostkami nie przejmuje tj medale olimpijskie MŚ.

Co do pytania ja byłem w wojsku, czy bym walczył, nie tym bardziej że byłem w wojsku :(

No i najważniejsza sprawa jakby służba wojskowa była tak długa co pewnie wiązało by się z zagrożeniem coś jak właśnie Korea to uważam że wyjechanie z kraju było dużo trudniejsze albo po prostu ucieczka w Europę nie rozwiązywała by problemu bo osoba ta była by poszukiwana.


0

@Azi Jeszcze im kroplówkę podadzą bo sklepy nie będą mogły mieć punktów poczty :)

1

Nie wiem czy Fati udźwignie 10, mam nadzieję że klub udźwignie żądania jego ojca i agenta.

0

@4Fabregas4 O widzę że zaczyna się odwracanie kota ogonem.

Uściślijmy sobie coś, tak dokładnych słów że zaora Serie A nie znajdziemy bo za to napisałeś kilkadziesiąt postów że oddajemy super talent i sugestie że odniesie sukces(dość śmieszne że wielki talent nadaje się tylko do jednej drużyny), za to te o płaczu za Melo jest kilka mogę podać ale czy dasz radę to przyjąć na klatę czy będziesz szukał kolejnych wymówek.

Tak przeglądając te twoje komentarze to nie wiem co mnie bardziej rozbawiało czy porównywanie melo do Xaviego czy cou do Iniesty, zwłaszcza to drugie porównanie to istny karkołomny potworek .

No i piszesz o kontuzjach jak to śmiesznie brzmi bo pisałeś o super profesjonalizmie Arthura te kontuzje nie biorą się z niczego w turynie został byś za nazywanie go profesjonalistą wyśmiany .

1

@paulbruno Może jednak komuś nie spodobał się na treningach i oferta której nie rozważali wcześniej wyglądała już inaczej.

0

@LS Ogólnie to telewizja jest raczej dla ludzi 50+, ja ostatnio bo ciągle są powtórki przysiadłem na krolla i jak o 23 masz półgodzinną reklamę to po prostu wyłączasz bo szkoda życia.

0

@Jakchcesz Zobaczymy na jak długo wracają, bo nie wygląda to za ciekawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?