0

@Majkel12 On nie wierzy po prostu wyciera sobie nim mordę i tyle, jak większość pisarczyków którzy wymyślają transfery.

@KacperVEB Bo w rok nie wydrukujemy tyle banknotów by mieć na tego chłopaka i jego agenta.

0

@ElKamil Fajnie to brzmi tylko jest ten mały problem że ta młodzież miała problemy z awansem, ja rozumiem że to będzie inaczej i może jeden czy dwóch coś pokażą ale pisanie że mamy mnóstwo talentów to naginanie rzeczywistości.

1

@MesQueUnClub96 Ale na klauzule musza zgodzić się zawodnicy.

0

@masq Nie stać, źle to liczysz, żeby kogoś kupić to trzeba 3-4 sprzedać to nie 1:1.

1

@PatrychoO I zostanie z nami na kolejne cztery lata, może pięć.

0

@tomek8756 Nie będę reklamował bo tacy to lubią zgłosić.

0

@tomek8756 @macio_944 Przecież nawet tu jest znany użtkownik który wciska kit że wszystkie szczepionki powodują autyzm.

4

@Dojaar Jeśli chodzi ci o transfermarkt to 80 miał najwięcej.

0

@pt9 Bundesliga to raj dla napastników wcale bym się nią nie sugerował.

0

@IronSanHybrid Pewnie jakby nie miał pensji na poziomie gwiazd PL to można by go uważać za fajnego wszechstronnego rezerwowego, a tak jest sowiecie opłacanym kiepskim PO i jeszcze gorszym pomocnikiem.

0

@Yanek Ja bym Pele nie liczył, bo jak on grał to połowa ligi była pół-amatorska.

1

@Pawel13sz Ja bym raczej podkreślił brak Xavieo ale może twoja racja lepsza.

3

@IronSanHybrid No chyba tylko Cafu ma podjazd do tytułu najlepszego PO w historii.
Taki trochę inny z twarzy się zrobił, dziwne.

0

@JohnnyBarca Poleci jak się na to zgodzi, bo klubu na pewno nie stać by go zwolnić.

0

@amanter No mówił też że nie mają kasy na wielkie transfery.

0

@GeneralXavi Czy ja wiem z każdym kolejnym sezonem drużyna EV była gorsza.

0

@Khardan No to przypomina mecze za EV i jedno kluczowe podanie pomocników na mecz a było jedno albo dwa bez :(

0

@barcelonaLM No a ile meczy Cou można zaliczyć do tak udanych by pisać o powrocie do formy?
@senri Akurat najlepszy mecz Cou w Barcelonie to ten gdy zagrał na prawym skrzydle :)

0

@daniel32778 Czy ja wiem i tak jest już na 3 czy 4 miejscu, awans o jedno miejsce niewiele zmienia, jak już coś to raczej autobusy i minimalna przestrzeń będą największym problemem.

0

@VenoM Wiesz wielu było chytrych ale numer z reprezentacją to naprawdę szczyt , tyle że głupoty. Mimo iż cała rodzina liczy banknoty to chłopak będzie tego kiedyś żałował.

1

@michal26 Z tego co gdzieś czytałem wszystko wskazuje na to że ustawa będzie uszczelniona i pomysły z post-pocztą będą zablokowane ale nie tylko, tym bardziej że trochę biją w Pocztę Polską mimochodem a tą skostniałą instytucję też "trzeba" ratować.
Nie wiem czy to był pomysł zadowolenia dudy czy kościoła(mimo iż statystyki pokazały że Polacy nie szturmują kaplic bo inne rozrywki zamknięte) czy obydwóch zaufanych pomagierów ale ten cyrk jest naprawdę niezrozumiały, szkoda zwłaszcza ludzi którzy sobie dorabiali i śmieszą mnie teksy że nie mogą dorabiać gdzieś indziej jakby ktoś celowo zapominał że ten zakaz wymazał handlowe życie z wielu miejsc.

0

@kkbarca Ansu to chyba nawet bardziej 9 niż skrzydłowy, przynajmniej tak było w niższych kategoriach wiekowych.

0

@marcin000019 Gdzieś ci literki urwało powinno być:
"okiem desperata"

8

@Kuba80 No Coutinho też pokazał że w 433 w pomocy będzie tylko osłabieniem, więc Holender ma małe pole manewru, jak już to chyba lepiej ryzykować w drugą stronę i jak piszesz dać szansę młodym.

0

@Matix90 Jak na razie to chłopak ma częste problemy ze zdrowiem, a dlatego że go nie lubi dał mu już zagrać 66 minuty straszna ta nienawiść Holendra.

0

@kamyk_23 A kogo on tak nie lubi poza podobno Puigiem?

0

Użycie słowa "zażądała" akurat tu słabo pasuje :)

0

@AxelF w pewnym sensie, ale pisanie o starzeniu się gdy nie wiadomo jak będzie wyglądał Messi za dwa lata to jak wróżenie z fusów.

2

@culesjasiules Na papierze wymiana Benzemy za Giru też wyglądała na wzmocnienie kadry a Francja w ataku funkcjonowała źle.

1

@Virusk3 Nawet jeśli(bo się nie zgadzam) to CR ma 36 lat więc zastawianie go z 34 letnim Messim nie jest do końca uczciwe, chyba że z Messim zestawiasz CR z przed dwóch lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?