1

@sergio5 Uważam to to jego tatko tu pociąga za sznurki, jak czytałem wywiady z nim to Neymar senior 2.0

0

emanację stylu Barcelony to reprezentował Xavi potem Iniesta, jak ktoś pisze takie rzeczy o Puigu to chyba nie obserwował uważnie jego gry, no chyba że piszemy o stylu z przełomu wieku :)

3

@Xwowrak Nawet jakby to weszło w życie to te pary nie zobaczyły by żadnego dziecka na oczy, tu trzeba spełnić restrykcyjne warunki by adoptować dziecko z tego co widziałem to wedle statystyk większość par homoseksualnych miała by problem ze spełnieniem nawet warunku długości związku, a co tu mówić o reszcie, do tego każdy by im się uważnie przyglądał a poro utrudniało..

0

@BorzyKrzys Dużo się mówi ale mało kto o tym słyszał.

0

@Mariusz85OL No a Live potwierdził że to masche obiecali bo pamiętam że kibice mieli do niego ogromny żal więc to raczej nie było tak do końca jak sugeruje Argentyńczyk, a na słowo to nikomu radzę nie wierzyć zwłaszcza po porzegnaniu z Suarezem czy Messim.
No i do tego co mają do tego słowa, liczą się czyny jeden i drugi chce postawić na swoim ale dla ciebie jeden jest dobry bo mniej mówi. Masche chciał strajkować by odejść młody "nie chce" przedłużyć kontraktu ale chce grać i trenować pomijając już punkt widzenia klubu to dla mnie jasne jest kto tu wygląda gorzej.

0

@Mariusz85OL No ok dla ciebie to jest nagroda dla mnie tylko kreatywna księgowość, bo gdyby nie dołożył to by się w Barcy nie znalazł a pieniądze odzyskał z nawiązką, właśnie takie tricki doprowadziły do obecnie sytuacji.
Fajnie tak chwalisz jego "zaangażowanie" a bardzo podobnie zachował się jak Moriba tylko w stronę Liverpoolu :) no i jeszcze kulisy odejścia z Barcy jak Umtiti szybciutko pokazał mu jak się gra na ŚO.

A znasz jakiegoś piłkarza który odchodząc powiedział że odchodzi bo nienawidzi klubu? Oni wszyscy wciskają kit jak mogą by PR się zgadzało.

Do tego naprawdę wiele wskazuje że Mrobibą ktoś kieruje z tylnego siedzenia bo jego decyzje ze sportowego puntu widzenia są absurdalne.

0

@Kismeth Jemu nawet Flick nie pomógł, ale pewnie o tym zapomniałeś zapomniałeś.

0

Szkoda że nie podali nazw tych chętnych na Puiga :)

0

@yoli Jego problemów nie rozwiążą kolejne szanse, najpierw musi pomyśleć o co robi nie tak, i dlaczego młodsi od niego je dostają.

0

@Yosemite Najlepszy póki miał zdrowie i chęci, bo prime fantastyczny ale miał też sporo lat których nie można zaliczyć do udanych.

0

@SamuraJack Andre Curry pozdrawia FC Skarbonkę z Barcelony.

0

@Mariusz85OL No fajnie ale chwalisz go za poświęcenie którego praktycznie nie ma bo długoterminowo to on na tym wychodzi na plus . To nic innego jak kreatywna księgowość bo przerzucasz budżet transferowy na ten płacowy.

No i on chciał tu przyjść a Moriba chce się ewakuować widzisz różnicę. Już pomijam na jakim etapie i jaką siłą w Europie była tamta barca w porównaniu do obecnej.

0

@halfnolife Dla mnie który liznął komiks na którym PONOĆ opierali się twórcy serialu ta produkcja to takie teletubisie.

0

@Mariusz85OL No dopłacił , ale sprawdzałeś pensje bo to było bliskie kreatywnej księgowości.

0

@milosz00 Nie no Sam do kontuzji to był czołowy ŚO świata, Cou w Barcy to cień gwiazdy z Liverpoolu. Chyba że piszesz tylko o ostatnim sezonie to mogę się zgodzić że Brazylijczyk wyglądał lepiej niż Francuz, ale i tak szału nie było

3

Dziwi mnie ten podział na dobrego cou i złych sama i pjanića jeszcze nie tak dawno byli w tym samym obozie do odstrzału, ciekawe co się zmieniło.

0

@gumaz Siostra już miesiąc ma problemy z układem krążenia musiała zacząć brać antyzawałowce i cały czas bola ją stawy więc jest problem z najprostszymi czynnościami. Przed szczepionką zdrowa osoba.

2

Ja tam jestem fanem wszystkich tych zwariowanych pomysłów, wielkie transfery mogły by spowodować domino i ktoś może stracić rozum i kupić takiego Coutinho czy Pjanića.

0

@domisiek114 No top 6 w asystach w LM i LL to nie są super statystyki.

1

Cóż nic nowego, ktoś chce pozbyć się pośrednika, a pośrednik nie chce.

1

@Xwowrak Nie nazwał bym rolników betonowym elektoratem Pisu gdyby tak było PSL by nie istniał.

0

@arasz1819 Tylko jest pewien problem whoscored (przynajmniej tak było wcześniej) ocenia piłkarza na podstawie cyferek nie wiem czy to jest równoznaczne ze "zdaniem się" chyba powoływanie na sofascore jest lepszym pomysłem. No a odnośnie LR to ciężko oceniać piłkarza jak jednym okiem podczas meczu czytasz komentarze.

0

@ElmaXeen Nie do końca zgadzam się z twoim rozumowaniem zwłaszcza ten fragment jest bardzo kontrowersyjny", jesli w momencie podpisywania kontraktu był potrzebny tzn. ze do jego konca tez bedzie"
Mogę wymienić multum piłkarzy którzy dostawali świetne kontrakty w młodym wieku ze względu na potencjał by po kilku latach być balastem dla klubu bo z różnych względów nie spełnili oczekiwań, tu mamy jeszcze jeden zasadniczy problem Sam nie chciał poddać się operacji i obecnie to jest bardziej maskotką z ogromną pensją niż wartościowym zawodnikiem, nijak się to ma do momentu gdy władze FCB obudziły się z ręką w nocniku bo klauzula czołowego obrońcy świata była śmiesznie niska, więc Francuzowi trzeba było spełnić wszelkie zachcianki. Jak ma się obecna sytuacja Sama do tej gdy był czołowym ŚO, to co piszesz jest nielogiczne.

0

@SzahMatt Dość obszerne to "jak przedłużał" jak podpisywał przedłużenie to był zdrowy, i to był pierwszy problem z kolanem w Barcelonie, teraz z perspektywy czasu to łatwo można pisać ze wtedy było . No w tamtym okresie
powiedział bym że był najlepszym ŚO, błąd popełniono wcześniej przy pierwszej umowie gdzie dano mu niską klauzulę, przy przedłużaniu miał wszystkie atuty w garści.

0

@Rust_Cohle Nie, bo to nie bramek na zabrakło tylko dobrej grze w defensywie, duet z Bayernu w tym nie pomoże a my do tego pozbywamy się najlepszego w klubie bramkarza.

0

@tomek8756 No mnie jej piosenki podchodzą, nic niezwykłego ale do samochodu może być.

1

@Szreko No jak dla mnie to jest mit, top 6 w asystach w LM i LL naprawdę nie ma się co wstydzić, delikatnie mówiąc.

0

@DaPidejpi No ja oprócz tego że nie podoba mi się jej głos i sposób śpiewania to jeszcze często nie rozumiem o czym są te piosenki, czy to ma jakiś głębszy sens i ja jestem już za stary, czy po prostu ktoś to puszcza w generator.

2

@catalunya77 W Bayernie też miał wuefistę? Bo tam akurat bardzo dobrze wyglądało odbudowywanie zawodników i akurat Cou był z tych niechlubnych wyjątków.

0

@Szreko Piszę odnośnie Iniesty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?