Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4Fabregas4 No to ty też dawaj cytat tego czym się chwalisz a ja wtedy rozwarzę marnowanie swojego czasu na znalezienie tego w komentarzach, bo skoro ja ściemniam to dlaczego mam zakładać ze ty nie ściemniasz.
2
@bartas97 Pomijając pytanie, to tak działa radio i kreowanie hitów.
1
Cieszy pozbycie się Pjanića, ale jeszcze bardziej zastanawia to o czym myślałem już wcześniej czy nie było chętnych na Umtitiego i Coutinho z podobnym pomysłem na podział pensji, nawet jak płacili by tylko po 3 bańki od łebka to klub i tak jest blisko 10 do przodu na trzech zawodnikach z których nie ma pożytku.
0
@german_17 Nie w kontekście stycznia pisałem tylko odnośnie Arujo co sygnalizował przecinek. Z dwoma pierwszymi rozmowy zaraz się zaczną.
6
@4Fabregas4 Pisałeś też że będziemy płakać po Melo i że zaora Serie A czemu tym się nie chwalisz.
1
@macio_944 Wystarczy by uzbierać tyle by pis ugrzęzło na poziomie 32 % i skończy się ich rządzenie.
0
@german_17 A liczysz podwyżki dla Ansu Pedriego, i może i Arujo w styczniu?
0
@SinMistico A to dla ciebie było by dziwne? Z tego co pamiętam to on był fanem Barcelony za młodu.
0
@Breakdrowser Na jakiej podstawie te wnioski, zwłaszcza że dwa razy już reprę sobie odpuszczał do tego z każdym kolejnym rokiem będzie mu trudniej. Karne to też nie gole o czym Messi niejednokrotnie się przekonywał.
0
@Kismeth Coutinho raczysz żartować za spuszczanie głowy chyba.
@slayer No masz rację że nie ma mocnego nazwiska, jak dla mnie to tak samo jak Fati ten numer mógłby trafić fo FdJ Depaya czy nawet Pedriego.
4
@korolocik Najlepszy jest w byciu synem, reszta talentów taka sobie.
0
@eckov Raz z pensji trzeba było zejść, dwa na klasowego zawodnika trzeba mieć pieniądze. Ja tu żadnej korelacji między Antkiem a Halandem nie widzę, i wątpię by przez rok udało się wrócić do normalności by mieć na niego pieniądze, nie mówiąc już o premiach za podpis.
0
@Blanco16 A który klub miał, te które tak funkcjonowały tylko w mniejszej skali latami próbują się ustabilizować.
0
@Firestone Skoro RS i Valencia wygrały PK to i Barca spokojnie może o niego powalczyć.
0
@barteq Trzeba podziękować też fontowi że dał się podpuścić i sam zakręcił się z Xavim i innymi współpracownikami.
0
@Blanco16 Fajnie że podajesz tylko te pozytywne przykłady na inwestorów z gotówką i śmiałymi planami, teraz poszukaj sobie jakie konsekwencje poniosły kluby gdy zabawka się znudziła albo drużyna nie funkcjonowała jak w grze komputerowej.
Bayern Monachium jakoś nie ma miliardera a w LM radzi sobie dużo lepiej niż MC czy PSG, ile lat Abramowicz dotuje Chelsea efekty tyłka nie urywają.
0
@IronSanHybrid Jeśli roberto zszedł 3 a Alba 5 to wedle pensji jakie widziałem to teraz zarabiają tyle samo :)
1
@Bobo25 No w Deportivo i Valencii też tak myśleli konsekwencje widać jak na dłoni.
0
@Sysia11 No jakby była to nie było by pewnych ruchów transferowych.
0
@RonnieVEB @MarFan no jest jeszcze syn słynnego ojca również z Holandii :(
0
@messi564 Ciężko mi sobie wyobrazić że nagle odżywa(nawet w Bayernie go nie odbudowali) po ilu 3 latach pustki do tego to 29 letni brazol.
0
@arraco Zarobek? A gdzie?
0
@PatrykBarca Cóż aż chciało by się napisać karma wraca.
0
@masq Brzmi jak tania teoria spiskowa, po co destabilizować Barcelonę jak ona sama się destabilizuje.
0
@matirix20 Przecież to bajka z tym Neymarem bo Barcelona przeprowadzała też inne transfery.
0
@tomek8756 Pisałem wyżej, ile dał ten Coutinho i uściślając jak Dembele był zdrowy to za każdym razem to on był pierwszym wyborem.
0
@Whudi Przecież bylo podawane to zarówno przez LL jak i klub by kogoś kupić za pieniądze trzeba sprzedać 3-4 zawodników, to nie tak że sprzedałeś Emersona za 20* i masz 20* na transfery.
0
@Pawel13sz No akurat z tego Coutinho to nie było wiele pożytku. A jak już uściślać to przegrywał walkę z Dembele.
0
@Sznejk Z tego co pamiętam to pensja miała też wzrastać.
0
@vangoor No będzie ciężko skoro większość renegocjowanych pensji to przesunięcie płatności.