0

@4Fabregas4 No to ty też dawaj cytat tego czym się chwalisz a ja wtedy rozwarzę marnowanie swojego czasu na znalezienie tego w komentarzach, bo skoro ja ściemniam to dlaczego mam zakładać ze ty nie ściemniasz.

2

@bartas97 Pomijając pytanie, to tak działa radio i kreowanie hitów.

1

Cieszy pozbycie się Pjanića, ale jeszcze bardziej zastanawia to o czym myślałem już wcześniej czy nie było chętnych na Umtitiego i Coutinho z podobnym pomysłem na podział pensji, nawet jak płacili by tylko po 3 bańki od łebka to klub i tak jest blisko 10 do przodu na trzech zawodnikach z których nie ma pożytku.

0

@german_17 Nie w kontekście stycznia pisałem tylko odnośnie Arujo co sygnalizował przecinek. Z dwoma pierwszymi rozmowy zaraz się zaczną.

6

@4Fabregas4 Pisałeś też że będziemy płakać po Melo i że zaora Serie A czemu tym się nie chwalisz.

1

@macio_944 Wystarczy by uzbierać tyle by pis ugrzęzło na poziomie 32 % i skończy się ich rządzenie.

0

@german_17 A liczysz podwyżki dla Ansu Pedriego, i może i Arujo w styczniu?

0

@SinMistico A to dla ciebie było by dziwne? Z tego co pamiętam to on był fanem Barcelony za młodu.

0

@Breakdrowser Na jakiej podstawie te wnioski, zwłaszcza że dwa razy już reprę sobie odpuszczał do tego z każdym kolejnym rokiem będzie mu trudniej. Karne to też nie gole o czym Messi niejednokrotnie się przekonywał.

0

@Kismeth Coutinho raczysz żartować za spuszczanie głowy chyba.

@slayer No masz rację że nie ma mocnego nazwiska, jak dla mnie to tak samo jak Fati ten numer mógłby trafić fo FdJ Depaya czy nawet Pedriego.

4

@korolocik Najlepszy jest w byciu synem, reszta talentów taka sobie.

0

@eckov Raz z pensji trzeba było zejść, dwa na klasowego zawodnika trzeba mieć pieniądze. Ja tu żadnej korelacji między Antkiem a Halandem nie widzę, i wątpię by przez rok udało się wrócić do normalności by mieć na niego pieniądze, nie mówiąc już o premiach za podpis.

0

@Blanco16 A który klub miał, te które tak funkcjonowały tylko w mniejszej skali latami próbują się ustabilizować.

0

@Firestone Skoro RS i Valencia wygrały PK to i Barca spokojnie może o niego powalczyć.

0

@barteq Trzeba podziękować też fontowi że dał się podpuścić i sam zakręcił się z Xavim i innymi współpracownikami.

0

@Blanco16 Fajnie że podajesz tylko te pozytywne przykłady na inwestorów z gotówką i śmiałymi planami, teraz poszukaj sobie jakie konsekwencje poniosły kluby gdy zabawka się znudziła albo drużyna nie funkcjonowała jak w grze komputerowej.

Bayern Monachium jakoś nie ma miliardera a w LM radzi sobie dużo lepiej niż MC czy PSG, ile lat Abramowicz dotuje Chelsea efekty tyłka nie urywają.

0

@IronSanHybrid Jeśli roberto zszedł 3 a Alba 5 to wedle pensji jakie widziałem to teraz zarabiają tyle samo :)

1

@Bobo25 No w Deportivo i Valencii też tak myśleli konsekwencje widać jak na dłoni.

0

@Sysia11 No jakby była to nie było by pewnych ruchów transferowych.

0

@RonnieVEB @MarFan no jest jeszcze syn słynnego ojca również z Holandii :(

0

@messi564 Ciężko mi sobie wyobrazić że nagle odżywa(nawet w Bayernie go nie odbudowali) po ilu 3 latach pustki do tego to 29 letni brazol.

0

@arraco Zarobek? A gdzie?

0

@PatrykBarca Cóż aż chciało by się napisać karma wraca.

0

@masq Brzmi jak tania teoria spiskowa, po co destabilizować Barcelonę jak ona sama się destabilizuje.

0

@matirix20 Przecież to bajka z tym Neymarem bo Barcelona przeprowadzała też inne transfery.

0

@tomek8756 Pisałem wyżej, ile dał ten Coutinho i uściślając jak Dembele był zdrowy to za każdym razem to on był pierwszym wyborem.

0

@Whudi Przecież bylo podawane to zarówno przez LL jak i klub by kogoś kupić za pieniądze trzeba sprzedać 3-4 zawodników, to nie tak że sprzedałeś Emersona za 20* i masz 20* na transfery.

0

@Pawel13sz No akurat z tego Coutinho to nie było wiele pożytku. A jak już uściślać to przegrywał walkę z Dembele.

0

@Sznejk Z tego co pamiętam to pensja miała też wzrastać.

0

@vangoor No będzie ciężko skoro większość renegocjowanych pensji to przesunięcie płatności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?