Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kaamil1910 Ktoś kto się tym podnieca naprawdę nie rozumie polityki.
0
@NaFazieHitman A to do hiszpańsko języcznej szkoły iść nie mogą?
0
@masterandservant No to że żydowskie fundacje dopominają się zadośćuczynienia od polski za mienie innych żydów nie zmienia tego co napisałem.
Prawnie to już jest od lat załatwione międzynarodowo. A to że kolejny kolo chce się na tym wybić politycznie to już inna sprawa.
@Tomo_95 A zapoznałeś się z tą ustawą? Bo jeśli by tak było to również śmiałbyś się z narracji janusza polityki.
1
@Kettger Sprawa zadośćuczynień jest już dawno załatwiona, tylko niektórzy jak korwin wciąż wymyślają nowe problemy bo to im pasuje do narracji.
0
@Herato Beckahama przywołujesz nie no nieźle odjeżdżasz. Brzmi to jakby za jego lat media społecznościowe były w podobnym miejscu.
0
@LeoMessiah Akurat przy 2 złotej gale na gali powiedział że się nauczy.
0
@macio_944 Tylko jest problem z tymi paroma latami, niektórzy już mają swoje lata, jest trochę Brazoli którzy mają granicę 30+ kontrakty też się mogą skończyć.
Ja bym raczej napiszał że mają dwa sezony.
0
@Kacper1432 Dla mnie po Xavim potem Iniesta.
0
@TheNekro94 Mess, Xavi, Alves. Prawa strona była ciągle dominowana.
2
@Rajek99 Fajny potencjał ale czy zasłużył na taki numer raptem 1800 min poważnej piłki. Messi jak przejmował 10 miał prawie 4x minut a i numer miał mniejszy ciężar gatunkowy.
0
@Katalonbar Coutinho mentalnie :(
0
@panczo No problem jest taki że nie mógł grać ani za darmo ani nawet za 40 procent swojej poprzedniej pensji, ile mógł tyle zszedł. Tu raczej albo pretensje do Bartka za inne przewiny albo za pensję Messiego albo do Laporty że nie zrealizował swoich dwóch z trzech koronnych założeń z kampanii trzecim było zostanie Messiego.
0
@VeB 1899 No Real nie mógł się jednego pozbyć a ty chcesz 4 wypchnąć.
3
@Janiama Normalna reakcja? Moja siostra już trzeci tydzień cierpi i bierze antyzawałowe przed szczepieniem zdrowa osoba.
0
@Mihcim To lepszy miliarder uważający klub jako swoją zabawkę, albo przedłużenie interesów?
1
No skoro widzę kto znowu największą dramę transferową kręci na LR to wiem że nic się już nie zmieni.
0
@reloaded Obniżka pensji siadła na psychę :)
1
@ini_barca Prawo pracy w Hiszpanii, LL dała by mu min 8.
0
@Huck Co ma audyt do sponsorów których obiecał i spieniężenia BC bo wyniki audytu powinny jeszcze bardziej wymusić to co obiecał podczas kampanii.
0
@Janas11224 No fucha straszna większość tych gości żyje w samochodach i poł roku wyczekuje na jedno dobre zdjęcie.
0
@FC1899Barca Wedle hiszpańskiego prawa połowa, wedle LL w stosunku do poprzedniej pensji min 8 wiec nie ma czarów na to.
0
@Bykunn Nie ma szans nawet z wszystkimi kwitami świata, wedle prawa sąd ma patrzeć na dobro dziecka w pierwszej kolejności, a tym dobrem na pewno będą alimenty od ojca.
0
@Huck No ok tylko obietnice (I nie cuda) wyborcze to słabo wypełnia.
0
@barcelonaLM Najśmieszniejsze jest to że janusz śmiał się z ugrupowania kukiza że pół w prawo pół w lewo ale jak to się dzieje u niego to ok.
0
@Magicc89PL Jeśli dobrze pamiętam to był ale nie znał szczegółów, tylko ze ja bym się czymś takim nie chwalił :(
0
@ArcziArtt Piz*** Wyp*** Mordy i ty piszesz o kulturze?
0
@Mizander Umówmy się laporta nie miał zabójczej konkurencji, Font każde zdanie zaczynał od Xaviego co w pewnym momencie zaczęło wyglądać jakby się zagubił. Do tego jego ekipa na finiszu się rozleciała.
2
@Nano22 Masz cofnij się do przeszłości https://zapodaj.net/5be3868791a27.png.html
0
@kakusus To i tak tylko spekulacje z tego co pamiętam z OFICJALNEGO sprawozdania z 2019 to FCB 40(koszulki) nie dostawała nawet z całej drużyny, zresztą i tak dalej to nic nie zmienia bo 40 w przypadku miliardowego budżetu to niewiele, o wiele bardziej bolą sponsorzy.
2
@elrubio To teraz podziel się jak to zrobić.