Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Oby mieli go dużo bo tam pół składu do wymiany.
1
@masterandservant Co jak tam, będziesz mnie za każdym razem wywoływał do końca życia jak ktoś będzie chciał zapunktować w polityce Izraelskiej, albo jak ktoś będzie wywierał presję z usa. Widzę że w ogóle nie rozumiesz polityki i jak ona działa. Czy wiesz co się teraz dzieje w Izraelu z rządem składającym się z ośmiu parti!!! Wiesz kim jest Naftali Bennett i znasz jego poglądy?
Lepiej sprawdź sobie jaką umowę podpisała Polska 16 lipca 1960 roku.
Sprawdziłeś już co dokładnie robi ustawa 447 czy dalej posiłkujesz się ekspertem od Hitler nie wiedział o holokauście.
I tak na marginesie nigdzie na świecie także w Izraelu żadne organizacje fundacje i stowarzyszenia nie mogą dziedziczyć mienia bezspadkowego, które zawsze staje się własnością państwa na terenie którego to mienie się znajduje, do tego mienie o które dopominają się ww organizacje żydowskie przede wszystkim z usa należały do obywateli Rzeczpospolitej a nie do usa.
Wywołaj mnie jak Polska te żądania spełni albo będzie do tego OFICJALNIE zmuszana (twity się nie liczą tak notabene jak byś nie wiedział)chętnie wszystko odszczekam, tylko że raczej nie dożyjesz tego.
0
@jeyx77x Nawet w przedszkolu tak nie ma, a ty oczekujesz tego od ludzi którzy mają "ekipy" od zarządzania ich majątkiem, przeróżne interesy i życiowe doświadczenia, i nie każdy w składzie kocha Barcelonę niektórzy powinni to zrozumieć.
9
@AllBundy Wybitne jesienie i słabe wiosny, problem jest taki że o najważniejsze trofea walczy się głównie wiosną.
0
@dembabejlen Aha bo oni to robią z miłości go piłki :)
0
@MarcelNJ11 Musi to na Rusi, trzy lata w plecy nawet go w Monachium nie odbudowali.
0
@Tatazolwinia No ja wiem za co go skreślam i wielokrotnie ludzie tu pisali dlaczego będzie miał problemy z grą na najwyższym poziomie, jakoś ma chłopaczek pecha wszyscy się na niego uwzięli i nikt nie potrafi dostrzec jego talentu czy to w klubie czy w reprezentacjach młodzieżowych.
1
@Bogan No pewnie że masz rację ale jak będzie problem to mając na ławie Argentyńczyka i Duńczyka obstawiam że większość trenerów postawi na kuna.
0
@Hartge No żeby właśnie nie skończyło się na dream, jeden taki zespół już w madrycie budowali nie na wygrywał się.
1
@Persyfl 1 i 2 liga dostaje kasę, jak wypadasz z drugiej to masz z tego co pamiętam umorzony dług.
0
@Comentateiro Tylko pamiętaj że właśnie odejście Neya w papierach uratowało budżet, więc jak ktoś nie lubi Neya to ma kolejny do tego powód, bo gdyby nie uciekł to była szansa na opamiętanie.
0
@Persyfl Pewnie dlatego że taki klub z drugiej ligi mało się przejmuje co będzie się działo z pewnymi dobrami audiowizualnymi dotyczącymi jego klubu bo są niewiele warte, więc dostają kredyt na już i istnieje do tego szansa że LL im ten dług w jakimś stopniu umorzy. e największe kluby tu najwięcej ryzykują.
0
@Kibel No jakby nie było tylko Aguro to prawdziwa 9, wiec nic dziwnego że prosi o więcej.
0
@RomanHoffer Odwrotnie niż ci tył samochodu skręca, może tak ci będzie łatwiej zrozumieć.
0
@Pawel13sz Potężny Roberto podejście do gry w pomocy 50-te większość nieudanych.
1
@Kwasiak98 Są goście z takim ego że spokojnie by to zrobili byle by być w centrum uwagi, nietrudno zauważyć że Messi rzuca cień jak wielki mur i niejeden piłkarz staje się niezauważalny..
1
@Nano22 O ile szanowałem go jako piłkarza to nigdy nie był moim ulubieńcem, nie nazwał bym tego nie lubieniem a raczej brakiem sympatii.
0
@Encore Prawdopodobnie kogoś za słabego na wielkie kluby i za dobrego na przeciętne, takich jest wielu.
0
@anxted Akurat dla Barcy i Ralu ten deal jest najbardziej niekorzystny ze wszystkich klubów które będą głosować.
0
@Pawel13sz Joan "Polityk" Laporta. @kakusus Laporcie ogólnie słabo idzie wdrażanie obietnic z kampanii, nowi sponsorzy spieniężenie BC. Jak dla mnie to o ile CVC to szmabo tak Joan nie zrobił wszystkiego by Messi został przynajmniej na tą chwilę tak to wygląda.
0
@QuiqueSetien1958 O to kolejne podobieństwo do neymarONE.
0
@BeziteX No i trzeba dodać że zaliczy 40 a podpis. A no i ma kontrakt z Adidasem co poniekąd trochę utrudnia sprawę z Nike.
0
@pres Ten też jest prawdziwy?
Nawet Antonela obserwuje tylko 1-2 piłkarzy Barcelony - reszty prawdopodobnie nie zna.
Rozumiem że zna tylko Pique i Busquetsa a jak Messi zabiera ją na kolację drużynową to idzie do kąta.
0
@michal26 No jeśli ty chcesz łatwiejszego dostępu do broni by obalać rządy(zwłaszcza takie z 30+% poparciem szaleńców) to tylko postawię to .
0
@masterandservant Tak, problem mają ludzie którzy nie potrafią odróżnić celowych działań od nacisków politycznych. Dlaczego znów wraca to na wokandę jak USA ma z Polszą problem. Jak MON podpisywał kontrakty na miliardy to nikogo ważnego nie interesowały zachcianki kilku żydów.
Jeśli ktoś uważa że USA złamią traktaty międzynarodowe by zaspokoić jakieś fundacje bo tak mówi janusz a wtórują mu jego wychowankowie to jego sprawa, tylko niech nie powtarza głupot, a o 447 niech poczyta co na ten temat ma do powiedzenia ktoś kto się tym zajmuje a nie ekspert od wszystkiego jkm.
Gdyby USA naprawdę zależało by te fundacje otrzymały tzw mienie żydowskie to już dawno polska by je im zwróciła.
0
@highway Widziałem wypowiedź janusza polityki że TVN sobie poradzi bo stać ich na dobrych prawników :)
0
@Kgorecki2500 Cóż wtedy UE odetnie ich od źródełka i po pół roku będzie po nich.
0
@masq I słusznie bo raz pracują ciężej dwa większość z nich jest na pierwszym froncie.
0
@kuba1794 No zamiast kupować takich Pedrich i i szkolić wywalali by miliony na arthurów i vinicjusów.
0
@michal26 A po co ci broń? Bo chyba nie do protestów.
Już pomijam fakt że jak ktoś naprawdę chce broń to nie ma przeszkód by ją zdobyć.