Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szreko Przesadzasz z tym nie miał liczb, wiadomo to nie Lampard ale asystami się broni.
0
@Keson A on jest ekspertem z T? Pamiętam go z tego forum dawniej sporo się udzielał.
0
@Kosteq73 No SR to będzie problem w pomocy, nie na darmo wylądował w obronie, szkoda tego Moriby bo poprzedni sezon by zaprocentował i mimo iż modne jest pisanie czegoś innego to on jednak pokazał całkiem sporo i byłby pewnie pierwszym rezerwowym pomocnikiem.
0
@BartArt No i znów się nie zgodzę, niektórzy zawodnicy są na językach praktycznie cały czas inni tylko jak są oferty czy zapytania.
0
@mleczkoo No tak i dlatego jak szukasz kasy to likwidujesz pośrednika.
0
@Midast "Powiem więcej w otoczeniu pomocników z jakim dane było mu grać był wówczas najbardziej kreatywnym, przyspieszającym grę piłkarzem."
No jak grał obok 16 latka i dla jego fanów był lepszy to tylko pokazuje że nie tylko Puig ma problem.
0
@kyronis No a gdzie ci wychowankowie robią kariery? Bo większość tuła się po niższych ligach.
1
@BartArt Takie były plotki że tyle ktoś mu proponuje, no dla większości populacji to są super pieniądze, ale nie było by dramy gdyby nie było szansy na więcej.
0
@Vintee Moim zdaniem dlatego że można za niego wsiąść niezłe pieniądze i nie było by go trudno sprzedać. Czyli przeciwieństwo Sama czy pjanica czy jak mu tam.
0
@BartArt Nie wiem czy to debilizm, jak rzeczywiście ktoś dał by mu 6 na pięć lat to to naprawdę jest oferta nad którą trzeba usiąść bo kariera piłkarza jest krótka, co do pytania to obstawiam ojca jego wywiady przypominały mi te ojca moneymara.
0
@Tasde Mnie to trochę dziwi że tak dużo ludzi ignoruje fakt że wielu piłkarzy w Monachium odbudowało się a Cou w tym samym czasie nie.
0
@VegetaPolska No zobaczymy, ja bym nie ferował wyroków jeszcze się wiele może zdarzyć.
0
@busquets5 Puchar króla istnieje :)
1
@MesQueUnClub96 Robert reklamuje head and shoulders, nie lubię roberta bo nie lubię wydawać kasy na darmo :(
0
@VegetaPolska Kurde pamiętam komentarze jak to z kubo będą poniżać Barce na Nou Camp.
0
@The_Man Ja nie płaczę odnośnie odejścia Messiego tylko narracja że jest jak generator złota w ogóle nie pasuje z tym co później laporta robił. Jak tusquuets mówił że on by rozważał sprzedaż to ludzie go tu wyzywali a on miał wgląd w cyferki i wyszło na to że on widział więcej.
Laporta mówił że ma nowych sponsorów.
1
@John_Doe No jak ich nie zabiorą to wydadzą na nich wyrok.
0
@Kamiloza91 Nie wierzę że w lidze strzeli koło 30, nawet nie bardzo wierzę że wszystkich bramek tyle zaliczy.
0
@The_Man No sorry ale to jest absurdalne jeśli masz piłkarza który na siebie zarabia :) to robisz wszystko by go zatrzymać by pomógł ci przejść kryzys suchą stopą a nie puszczasz go w świat.
Wciąż nie ma nowych sponsorów których obiecał, a o BC napisał że oferty były niedoszacowane, ok tylko to żaden problem byle wystarczyło ci na Messiego.
Z trzech obietnic wyborczych nie spełnił żadnej.
Wniosek jest jeden wcale na siebie nie zarabia.
2
@Dojaar Pomarańczowy Orangutan poprawił mi humor, pozdrawiam.
0
@HighestInTheRoom Bo to specyficzne środowisko, dajmy na to że istnieje jakaś jednostka specjalna i są tam koksy które wybijają Talibów, ci skoro nie mogą ich dorwać to wyrżną ich całą rodzinę, znajomych czy wioskę z której pochodzą, naprawdę nie opłaca się być w armii.
1
@Cule1234 To co dopiero teraz sprawdzili jego pensję czy co, bo to brzmi absurdalnie.
0
@SuperPatsonFCB No tak ale jeśli od objęcia władzy ludzie Laporty nie szukają gorączkowo dla niego nowego klubu to się kompromitują.
0
@Cule1234 A w Barcelonie nie ma równych i równiejszych w kadrze?
1
@przemo1402 A słyszałeś o kimś z głośnym nazwiskiem uciekającym tam ostatnio bo ja za bardzo nie kojarzę.
0
@MarFan Miał załatwić sponsorów, ponoć tylko czekali aż zacznie rządzić, miał spieniężyć BC, z trzech głównych obietnic kampanijnych nie pełnił żadnej.
0
@przemo1402 Ostatnio już tak dobrze nie płacą, zresztą dużo bardziej opłaca się się być w Barcelonie za 10 niż w Chinach za 11.
1
@MNSbEstEver A nie można tego samego napisać o Dembele, jak Brazol ma turbo pecha to jak opisać sytuację Francuza z urazami, do tego na Lyon EV wystawił go z niedoleczoną kontuzją jeszcze pogarszając sprawę.
Cou nawet w Monachium nie odbudowali, to powinien być dla wszystkich jasny sygnał.
0
@mmaciass Mnie bronienie własnych interesów nie dziwi, nawet przykrywanie się miłością do kluby a potem wypinanie się na niego nie denerwuje tak jak dawniej, jedyne czego nie mogę zrozumieć to to jakim cudem ten przeciętniak ma pensję na poziomie gwiazd piłki, chciałbym by ktoś o mnie tak dbał jak o niego zadbali agenci.
0
@ObiektywnyKibic121 Mnie trochę dziwi ten przypadek, taki był na niego tu hype a teraz ludzie w ogóle się nim nie interesują .