Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ShinobiQWE No albo można było podpisać nowe kontrakty reklamowe o których mówił Laporta w kampanii, można było spieniężyć BC o czym też mówił tylko pod kampanię.
Ba JEŚLI Messi generuje takie pieniądze jak twierdzą tu co niektórzy to trzeba było sprzedać nazwę NC bo to by się zwyczajnie opłacało i dużo łatwiej było by wychodzić z kryzysu, a sprawdzają się słowa innego wyśmiewanego gościa który miał wgląd w papierki i on mówił że trzeba było go sprzedać.
1
@Rewolucja123 Nawet 2.2
1
@doc @Kgorecki2500 no ok tylko w perspektywie kraju to są grosze, nawet bez pomijania tych naciąganych liczb.
0
@aleksandrowielki No nie wiem trudno oprzeć się wrażeniu że to sezon przejściowy 2.0 w końcu odchodzi gość który na plecach woził większość tych gości od 3-4 lat.
Top 3 na pewno w LL fajnie było by przejść 2 turę fp w LM no i chcę więcej młodych o ile zasłużyli.
0
@NorbiTBOB Możliwe że jakiś weteran "odblokuje" 10 jak kiedyś Alves 6.
0
@PatrychoO Ktoś tu wczoraj pokazywał odebraną i koszulka była super ale numery zaraz odchodziły.
0
@Deviler Widzę że macron robi wszystko byle by słupki choć trochę drgnęły do góry.
2
@Norkusik On chyba bardziej pije do bzdur które wymyślają "dziennikarze"
1
@doc Nawet jeśli to Mbappe to Francuz Messi Hiszpanem nie jest.
0
@Flyingbetoniarka Inter i bańka medialna.
1
To trochę absurdalne że pisarczyki próbują wcisnąć kibicom każdą plotkę i udają ze wiedza o wszystkim ale żaden przez miesiąc nie nachylił się albo nie zapytał pierwszego lepszego ekonomisty, jak bardzo Messi może zejść z pensji wedle prawa podatkowego czy zasad LL.
0
@kakusus Co rozumiesz jako stratę na koszulkach? Przyszłe kontrakty czy pieniądze stricte ze sprzedaży, pierwsze może być bolesne drugie w kontekście całego budżetu nie będzie.
0
@Herato Miałby całkiem fajne liczby jakby biegał przed nim dobry napastnik, na to się w najbliższym czasie nie zapowiada.
0
@IMBALEO Wroga bo go krytykuje? Uważam po prostu że on nie odniesie sukcesu w Barcelonie jaki wróżą mu jego fanatycy, pewnie jak ustawisz pod niego drużynę to nie wyglądało by źle tylko że nie warto. Dla tego zamiast skupiać się na 21 latku odstawionym przez 3 trenerów i trenerów młodzieżowej reprezentacji wolał bym dać szanse 18 i 19 latkom.
Zacytuję kogoś dość podobny motyw może poznasz kto to napisał:
PS. Wyrażenie negatywnej "opinii" nie równa się "obraza" czyt. "Hejt"
0
@Encore Zobaczymy jak na murawie będzie 10 gości którzy grali z Messim i wtedy zobaczymy bo jednak to trochę inaczej jak na murawie jest tylu ludzi którzy zaliczyli z nim kilkanaście spotkań albo wcale, na pewno będą musieli się przestawić.
0
@IMBALEO No ja uważam że nie wręcz przeciwnie właśnie do mnie ktoś pisał jaki to Puig wspaniały, to fajnie jak dwa wrogie obozy nie widzą działalności swoich stron.
0
@agaFCB No jak uważasz, ja uważam że jednak ma zwłaszcza dla ludzi którzy oglądają BB i młodsze kategorie czy doceniają staż.
0
@TeDer A masz rację po meczu sparingowym odtrąbiłeś zwycięstwo, nawet mi cię nie żal.
Zapiszę to sobie i zobaczymy się w maju.
0
@mokrychlopiec Ja bym go tam wyprowadzał ale jak kto woli.
0
@agaFCB No Pedri będzie miał trudniej bo tamci byli wychowankami ale na razie naprawdę fajnie to wygląda.
0
@IMBALEO A to jakiś gol na 1:0 w 90 minucie finału LM że tu ludzi wywołujesz?
0
@El dominatore Coś chyba poplątałeś.
0
@vincentPL Ale wiesz że dzielisz się prawami na 50 lat i to nie jest kredyt że go spłacasz a te prawa z każdym rokiem będą droższe.
0
@QuiqueSetien1958 Douglas wyżej od Duńczyka no to pojechałeś.
0
@LukaszUH No to po co obiecywał cuda jak: nowi sponsorzy i spieniężenie BC.
1
@PatrychoO Dla mnie bardziej Pedri (bo nie przyklejam 10 do LM) ale tak Fati byłby chyba drugi w kolejności.
0
@JordiElNino No ja tylko powtarzam to co napisał ktoś inny ale wedle jego wpisu, ktoś kto zarabiał 50 nie może nagle zarabiać 1.
0
@albi Najniższa jaką mogli dać Messiemu bo wcześniejsza to ok 50, już rozumiesz.
0
@Janiama Ktoś niżej podał że wedle zasad LL najniższa to 8mln.
0
@Criss18Barca Nie mógł niżej podał użytkownik że minimum to 8 mln.