2

@AxelF No ale piłkarze są odpowiedzialni czy ludzie którzy im te kontrakty dali, bo mimo iż te pensje są absurdalne to jak populizm, bo od tego maja agentów by walczyli o jak najlepsze warunki.

1

@tristan87 @cat_r37 Szok i niedowierzanie.

1

@Tomo1989 No tak bo on przecież nie chce mieć takiego grajki i nie chce wygrywać.

0

@Encore No obiecał nowych sponsorów gdzie są, mówił o Barca colporate co sie stało, ba jeśli Messi NAPRAWDĘ generuje pieniądze o jakich mówił Laporta to trzeba było sprzedać nazawę stadionu byle tylko go zatrzymać bo to była by inwestycja.

0

@Davvd Nie no przecież Tebas od dawna mówił ze w Barcy jest źle i śmiał się z jakiś transferów. To LL ustala limit.

0

@TeDer Czyli twierdzisz że ty widzisz w nim potencjał i kto go nie widzi jest ślepy ale rozgrzeszasz wielki kluby które tego potencjału nie widzą, niezłe fikołki logiczne a raczej nielogiczne.

0

@amanter No jeśli on generuje 250 mln to gdzie inne kluby czemu nikt tego generatora złota nie kupuje do tego nieźle kopie piłkę.

0

@Firestone
@VenoM dobrze kombinuje skoro jest piłkarz który PONOĆ się spłaca i jeszcze generuje takie olbrzymie pieniądze to robisz wszystko by go zatrzymać i nie piję tu do tej przedziwnej umowy bo były inne opcje.
Druga sprawa skoro generuje taką kasę i do tego dość dobrze kopie gałe to każdy klub z topki który nie myśli o jego zatrudnieniu jest zarządzany przez idiotów , a tak to by wyglądało.

0

@michaelson8 No ale z tym jest tu problem bo posty które wyglądają na ironie albo sarkazm często nie mają z nimi nic wspólnego.

0

@Tatazolwinia Pewnie tak będzie, mam nadzieję że klub nie będzie aż w tak katastrofalnej sytuacji i będą mogli zrobić pokazówkę.

0

@TeDer To to czemu inne potęgi nie zabijają się o ten mega talent?
Rozumiem że młodzieżowe reprezentacje też mają słabych trenerów.
No widzisz było wszystkie teraz już większość która i tak jest delikatnie mówiąc przesadzona.

0

@Xxxbarca4ever No ja uważałem że laporta to lepszy kandydat niż font z racji tego co już zrobił i mam stonowane odczucie co do Messiego ale słabo to wygląda naprawdę słabo.

1

@PatrychoO Pomijam twój temat ale zdjęcie fajne to oryginalnej wielkości pokazuje zwykły samolot pasażerski a powiększenie wprowadza zamieszanie.

1

@PatrychoO O kurde jak on to legenda to tych legend jest z 100 000.

0

@barcelonaLM Tak tylko w ramach wyjaśnienia prezes PSG nie jest szejkiem.

1

@Lionel_Messi10 No ale sam Messi mówił że nie skończy, jeśli mam się powoływać na jego słowa a to najlepsze źródło to ja to wiedziałem już 10 lat temu :)

1

@Worny Nawet mi oko nie mrugnie.

0

@Batys A w takim sensie, no może być ciężko takie coś zorganizować choć jak naprawdę będą chcieli to mogą to nawet we wrześniu zrobić.

0

@TeDer Real Valadoid z nimi też grał świetnie, polecam to tylko 5-6 minut a idealnie podsumowywuje Puiga.
Bardzo nie trafione bo to że ktoś cię skreśla a ktoś cię skreśla PIĘĆ razy robi kolosalną różnicę.

0

@barcelonaLM Co socio nigdy nie zgodzą się na sprzedaż ciekawe kto z taką inicjatywą wyjdzie.
Akurat wygrywanie LM nie jest aż tak opłacalne z finansowego punktu widzenia.

1

Trochę się to kupy nie trzyma, laporta mówił że Messi generuje zyski w takim wypadku robisz wszystko by to on został w klubie a na to wcale nie wygląda.

1

@ProMILs To nie jest stricte kredyt tylko podzielenie się prawami, co znaczy że koszty tego będą tylko rosły i tego nie będzie można spłacić.

1

@Kacper1432 No wtedy to już w ogóle ich szacunek zdobył :)

0

@Batys A dlaczego miałby nie mieć?

0

@Damian11 To znajdź wypowiedź tego znienawidzonego Tebasa jest tu na stronie który to tłumaczy, w skrócie nawet w czasach prosperity gdy Barto chwalił się miliardem przychodu większość kasy lądowała w pensjach. Wiec jak zamknęli stadion i muzeum to nie trzeba było dużo wyobraźni by przewidzieć co się stanie.

0

@zeko0 Dlaczego miałby to robić?

1

@Aqualitek Ja na przykład tego że Tebas im mówił że nie mają kasy, no ale każdy się tu z tego śmiał.

0

@A4ron No podpisują umowę że dzielą się prawami na 50 lat więc żadnych wyliczeń tu nie trzeba.

3

Nie wiem czy to najśmieszniejsze czy najsmutniejsze ale niektórzy tu bronią Laporty jakby to był Enriqe Iglessias który został nowym prezesem klubu bo on mógł nie wiedzieć że piłkarzy się z klubu wypchnąć nie da ja nie chcą, no ok można takich chłopków jak Fernandes ale nie kogoś kto kasuje 20 mln.

0

@barcelonaLM Nie wierzę że taki komunikat wyszedł bez konsultacji z Messim albo seniorem, jeśli tak to Laporta się skompromitował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?