0

@kamiVeB Real Valladoid.

0

@formentera2017 No pewnie tylko że większość z nich ma 18-19 lat jeden nawet 16 a to bardzo ale to bardzo zmienia perspektywę.

0

@Tatazolwinia Czyja wiem czy chce i wie powiedział to gdzieś otwarcie(jak tak to zwracam honor) bo z przebiegu ostatniego sezonu dało się zauważyć że po kontuzji minuty jakie dzielił z Pedrim zaczęły przeważać na korzyść młokosa, do tego w składzie mamy Depaya Antka i zapewne Messiego będziemy grali czterema 10 z których tylko jedna interesuje się bronieniem, Coutinho nie odbudował się w Barcelonie nie odbudowano go też w Monachium gdzie większość graczy złapała drugie życie, Holender ze świeżym podejściem też nie wiele zdziałał, no i ponoć wracamy do 433 co jeszcze bardziej obniża szanse Coutinho. Jak najszybciej powinno się go wypchnąć z klubu, on nigdy nie będzie grał na poziomie pensji jaką dostał od bartomeu.

0

@zeko0 Ja bym bardziej skłaniał się ku zerkaniu na obronę, to Lenglet przegrał drużynie mistrza.

No i najważniejsze jak będzie Depay wyglądał na boisku obok Messiego.

1

@Cochise Trochę kłuje mnie to odwoływanie się do meczu z AM Puig grał tam przed trzema gośćmi którzy go ubezpieczali(co raczej się już nigdy nie powtórzy) a ktoś już tu rozkładał tamten mecz na czynniki pierwsze i wcale szału nie było, do tego tak dobrze się pokazywał że w LM na murawie za Sentiena wcale się nie zameldował.
Ja byłem fanem jak każdego młodego, ale z każdą kolejną szansą mniejszym do tego bardzo zniechęcił mnie swoimi fochami na trybunach, polecam ostatnie 5 minut z RV tam wszystkie jego wady widać jak na dłoni.

Porównanie do Xaviego wzbudza u mnie jeszcze większe negatywne podejście do Puiga, gdzie i dlaczego do Xaviego go porównywać.
Raz że generał w wieku 18 lat miał już więcej minut niż Puig w całej karierze w dorosłej piłce a w jego wieku miał już na koncie 152 spotkania a jak nie przekonuje to ponad 10000 minut, w wieku 21 lat zaliczył 52 mecze i prawie 4 tysiące minut, już samo to zmusza mnie do zapytania dlaczego Xavi? Ten mit o późnym wejściu jest niesprawiedliwy on po prostu na najwyższy poziom wszedł w wieku 26 lat a wcześniej był bardzo dobrym zawodnikiem o którego walczyły już dawno wielkie kluby coś co nie ma miejsca w przypadku Puiga. Następnie całkiem inny styl gry. Przebieg kariery młodzieżowej w reprezentacji też masakruje porównania do Puiga.

0

@agaFCB KDB, bo ma wszystko by grać na najwyższym poziomie i nie kręciło by mu się w głowie jak piłka zacznie wreszcie chodzić szybciej.

0

@AntekGriezmann Czy ja wiem przez lata odbijał sobie na niwie klubowej przygody z reprezentacją i jak dla mnie to wychodziło Barcelonie na dobre.

0

@mikokarla Z Valadoid też wykorzystał ? Bo jak bym jego wejście nazwał jednym z najgorszych z możliwych poza tymi ze strzelonym samobójem.

0

@Sentrosii Alba się nie zgodził chyba że dziś była zmiana.

0

@deyna2018 Seksmisja,John Carter,Deja Vu,Interstellar,Terminator ,Powrót do przyszłości
shit o tytule Na skraju jutra podparty o świetną mangę All you Need is Kill

0

@Colon Jeśli ktoś ma Rolexa i do tego dobrze skrojony garnitur to wiem że to gość z klasą i kasą, widziałem też takich co rolexa nosili z takimi dodatkami że aż biło nowobogacki, na mnie ogólnie marki nie działają, najdroższe buty jakie sobie kupiłem były jednocześnie najgorszymi, pod Krakowem była firma która sprzedawała spodnie dla Wranglera ale też pod swoją metką tej samej jakości w cenie 40%.

0

@Darkfin Twój krótki staż i bronienie tego użytkownika który ma swoje za uszami mnie niepokoi trochę.

1

@amanter Kiedyś bym przyklasnął bo różniła się od tych napompowanych plastików, niestety teraz ona również zaczęła się polepszać.

0

@FC1899Barca No akurat prime Ronaldo dużo wcześniej niż R10 i ich najlepsze czasy się rozminęły to co pisze @FCB24 to racja każdy z nich to jakieś 4-5 lat wysokiego poziomu reszta to odcinka od kuponów. No a co do PL choć fanem nie jestem to grali tam magicy jak Bergkamp Silva itd więc też się nie zgadzam.

1

@Colon Jak dla mnie chyba nadal Rolex, pomijając jakieś pałace jachty odrzutowce, dmuchane lale u boku.

2

@FCBurnley No i coś w tym złego, chcą wyeliminować pośrednika który zagarnia większość kasy.

0

@dawidw4 Tylko że tu problemem jest zdrowie i gość może w każdej chwili się rozsypać, też uwielbiałem Sama bo na ŚO czekałem tyle lat, ale to gra nie warta świeczki a jako że inne grube koty też nie chcą odchodzić to dodatkowe komplikacje

0

@LuisSalvano No twoimi prognozami to odradzam się komukolwiek sugerować.

0

@Kgorecki2500 Złota nie będzie bo to ma być proces wieloletni.

3

@tristan87 Obniżka pensji siada na psyche :)

2

@don'T.R.I.P.e Ja tam wciąż psioczę bo z prawdziwym ŚO wyglądali byśmy lepiej(i pewnie wygrali więcej) co udowodnił transfer Sama.
@LeoMessiah @don'T.R.I.P.e no i pomimo zawsze niezłego poziomu jaki prezentował na murawie zakup z kontuzją gościa jak Verma podchodzi pod sabotaż.

0

@PatrykBarca A to Lucho nie wygrał z nimi LM jedyny problem to taki że Xavi był już trochę odstawiany.

0

@barcelonaLM O czyli wiadomo po co była wojenka o TVN.

1

No jeśli laporta większość swojego planu odbudowy finansów opierał na kasie kibiców to się poważnie przeliczył.

0

@Omoziu Osiągnięcia nie mają nic do tego, zależy wszystko od tego ile swobody ma agent i jak bardzo chce dociskać śrubę czego idealnym przykładem jest mino, no jak dla mnie jeśli rzeczywiście ktoś daje mu 6 baniek to musiał by być idiotą by nawet tej propozycji nie rozważać, choć na LR panuje jakaś głupkowata wizja gry za pół darmo bo to Barcelona.

0

@Omoziu Wywieranie presji na pracodawcy by załatwić sobie lepsze warunki to szopka? Ile ty piłkę oglądasz że do takich wniosków doszedłeś.
Szopkę to odstawił antek kręcąc wideo.

1

@Kgorecki2500 Sondaż sondażem niestety ale PSL będzie łapało się o próg wyborczy bo mają po prostu za silne struktury w terenie.
@Wilczeq no tylko ile ich wyborców przy ostatnich wyborach to byli antysystemowycy którzy się od nich już odwrócili

0

@Sulimo
Jak dla mnie to Silimarilion powinien być zrobiony w formie animowanej, było by łatwiej i przyjemniej bo niektóre elfy z historii Jacksona to takie słabiutkie były a tu mają być przedstawiane te najstarsze.

0

@Herato Na zawsze zapamiętam wywiad z Leszkiem Blanikiem, jak opowiadał o treningach na korytarzach w zaprzyjaźnionej szkole i ile grosza dołożył do tej pasji.

0

@DaPidejpi Ale wtedy trzeba by koło niego ustawić jeszcze z 3-4 innych równie dobrych a nawet lepszych muzyków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?