Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcowy1899 E muszę zobaczyć co pokażą młodzi bo tak to nie ma mowy o obiektywizmie(lengleta też nikt rok temu nie podejrzewał by o serię sabotaży), no i druga sprawa kto na DP jak nie Busquets.
4
@PatrychoO Gajos oczywiście, pewnie na podium zasłużył też Seweryn o aktorkę już trudniej bo mimo iż najłatwiej napisać janda to nie oglądałem z nią tak wielu filmów.
Beztalencie młody królikowski choć teraz już jest trochę wyrobiony po tylu produkcjach, z kobiet panienka z reklamy sieci komórkowej która zgarnia nagrody dla aktorów i ląduje w głupawym tasiemcu.
2
@SeWo77 No to dlaczego ten średniak zrobił największą karierę ze wszystkich wychowanków ostatniej dekady? Głupoty piszesz i tyle.
3
@Dayan016 Podobne rzeczy czytałem jak odchodził Thiago LM miała być pełna talentów, weryfikacja była okrutna.
5
@Pilka_jest_okragla Rozumiem że odrzucenie ofert które ponoć mają x6 przebitkę to nic trudnego, podziwiam.
Najpierw był tu wylew na dzieciaka nie widziałem innych oprócz mnie piszących o agentach i rodzicach, teraz widzę że rozprawienie się z agentami to żaden problem, jak zwykle LR ma dostęp do kontraktów ????
1
@MesQueUnClub96 No a kogo możemy porównać do Alvesa, kogo do Puyola i Marqueza. To byli czołowi piłkarze świata teraz masz tylko niestabilnego emocjonalnie albe. A jeśli piszemy historycznie to Alves robi większe wrażenie.
0
@KapiFCB Nie ma żadnych racjonalnych przesłanek by teraz się o niego starać, bo kilka dni przed wrześniem laporta sam będzie zmuszony oddać tą czapkę gruszek i płacić część pensji.
1
@MesQueUnClub96 No ja bym jednak postawił na obronę.
0
@nvidd https://fanboy.pl/
lap
https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
3
@Kwiatek67 Oferty pojawią się na sam koniec okienka, bo wtedy Joan będzie miał nóż na gardle.
0
@michal26 Skąd to info o progu 35 lat? Tak ci się wydaje czy na czymś to opierasz bo dane od pornhub masakrują tą teorię.
4
@PatrychoO Dla mnie to on jest gościem który przegrał Barcy sezon, wiem ze to niesprawiedliwe i to sport drużynowy ale liczba indywidualnych wielbłądów serwowanych regularnie uważam mnie rozgrzesza.
1
@Criss18Barca Nie chce kontraktu na poziomie 6 tylko podobno taki proponują mu Angielscy giganci, widzisz różnicę?
1
@agaFCB Wszystkich wymieniono czyli grało czterech, choć ja bym Motty Włochem nie nazwał.
Gianluca Zambrotta 21.07.2006 01.07.2008-85 spotkań
Demetrio Albertini 26.01.2005 01.07.2005-6 spotkań
Francesco Coco 29.08.2001 30.06.2002-33 spotkania
Thiago Motta 01.07.2001 24.08.2007-147 spotkań
1
@zaba107 Miało by to sens gdy by nie wynalazki a'la Andre Curry. On tak samo jak douglas to tylko pralnia pieniędzy nic więcej.
6
Z jednej strony co on sobie myślał przychodząc do Barcy, choć pokusa pewnie ogromna. Z drugiej strony zachowanie klubu nie ładne.
2
@Encore Jak można nakręcić 3 filmy na podstawie książki która ma ok 250 stron(moje wydanie), to mogło się udać ale jako jeden film a nie trylogia.
0
@Xxxbarca4ever Bo jest Francuzem.
1
@Ghotti Ale ty jesteś wyjątkiem, tu większość grała by za darmo dla Barcy ba te 500 tysięcy wystarczył by im na kilka pokoleń :)
0
@norbi77 No oczywiście tylko istnieje też możliwość że nie zrobi już dużych postępów i nie dostanie nowego kontraktu i 6 baniek będzie zbierał 6 lat, czyli pół kariery.
1
@Pilka_jest_okragla No sorry ale pisanie tylko o zdjęciu pokazuje infantylność komentującego, te kilka spotkań zwróciło na niego sporo oczu.
Jeśli rzeczywiście dają mu 6 baniek to na pewno chłopak nie ma łatwo w podjęciu decyzji, bo nie zdziwił bym się gdyby utrzymywał z 30 osób bo tak to niekiedy wygląda.
0
@Kgorecki2500 Głosowali bo wotum było od PO, Lweica ma już ponad 100 tysięcy podpisów więc niebawem będzie powtórka.
3
@BartqRKO Ja wiem tylko że jedna gałęź rodziny niby pochodzi od szlachty i jest to całkiem możliwe bo znakomita większość krewnych z tejże gałęzi jest tak zadufana i głupia że to by pasowało.
0
@Barca-Messi10 Nie bo ta szansa to taki Gaya w Barcelonie a tym bardziej że ja nie wierze w jego odbudowanie się w Barcelonie, jego miejscem na ziemi był Liverpool.
1
@HighestInTheRoom Ja tam do niego mam większe pretensje za "garnki" dla seniorów niż za promocję szczepień, bo to drugie można wytłumaczyć wiarą w szczepionki, naciągania emerytów się wytłumaczyć ładnie nie da.
1
@dmcteam Szum w uszach może świadczyć o problemach z kręgosłupem. Ja tak mam.
1
@Tomo1989 No ale w Barcelonie był wypalony i to było widać, a to ze klub nie umiał przez tyle lat kupić solidnego PO to inna sprawa.
1
@arraco No jeśli ktoś mu oferuje 6 za sezon to rozsądne jak dla mnie było by uciekanie do Anglii.
0
@tomek8756 Nie tak dawno przecież był skandal z najlepszymi uczelniami tymi z top 3-4 gdzie normalnie dyplomy kupowano.
0
@MysticCat Jak dla mnie to ich znak firmowy oni wiele rzeczy rozmieszczają bez fizycznego stanu posiadania, jak samochody elektryczne, mieszkania, maseczki respiratory.