0

@barcowy1899 E muszę zobaczyć co pokażą młodzi bo tak to nie ma mowy o obiektywizmie(lengleta też nikt rok temu nie podejrzewał by o serię sabotaży), no i druga sprawa kto na DP jak nie Busquets.

4

@PatrychoO Gajos oczywiście, pewnie na podium zasłużył też Seweryn o aktorkę już trudniej bo mimo iż najłatwiej napisać janda to nie oglądałem z nią tak wielu filmów.

Beztalencie młody królikowski choć teraz już jest trochę wyrobiony po tylu produkcjach, z kobiet panienka z reklamy sieci komórkowej która zgarnia nagrody dla aktorów i ląduje w głupawym tasiemcu.

2

@SeWo77 No to dlaczego ten średniak zrobił największą karierę ze wszystkich wychowanków ostatniej dekady? Głupoty piszesz i tyle.

3

@Dayan016 Podobne rzeczy czytałem jak odchodził Thiago LM miała być pełna talentów, weryfikacja była okrutna.

5

@Pilka_jest_okragla Rozumiem że odrzucenie ofert które ponoć mają x6 przebitkę to nic trudnego, podziwiam.
Najpierw był tu wylew na dzieciaka nie widziałem innych oprócz mnie piszących o agentach i rodzicach, teraz widzę że rozprawienie się z agentami to żaden problem, jak zwykle LR ma dostęp do kontraktów ????

1

@MesQueUnClub96 No a kogo możemy porównać do Alvesa, kogo do Puyola i Marqueza. To byli czołowi piłkarze świata teraz masz tylko niestabilnego emocjonalnie albe. A jeśli piszemy historycznie to Alves robi większe wrażenie.

0

@KapiFCB Nie ma żadnych racjonalnych przesłanek by teraz się o niego starać, bo kilka dni przed wrześniem laporta sam będzie zmuszony oddać tą czapkę gruszek i płacić część pensji.

1

@MesQueUnClub96 No ja bym jednak postawił na obronę.

3

@Kwiatek67 Oferty pojawią się na sam koniec okienka, bo wtedy Joan będzie miał nóż na gardle.

0

@michal26 Skąd to info o progu 35 lat? Tak ci się wydaje czy na czymś to opierasz bo dane od pornhub masakrują tą teorię.

4

@PatrychoO Dla mnie to on jest gościem który przegrał Barcy sezon, wiem ze to niesprawiedliwe i to sport drużynowy ale liczba indywidualnych wielbłądów serwowanych regularnie uważam mnie rozgrzesza.

1

@Criss18Barca Nie chce kontraktu na poziomie 6 tylko podobno taki proponują mu Angielscy giganci, widzisz różnicę?

1

@agaFCB Wszystkich wymieniono czyli grało czterech, choć ja bym Motty Włochem nie nazwał.

Gianluca Zambrotta 21.07.2006 01.07.2008-85 spotkań
Demetrio Albertini 26.01.2005 01.07.2005-6 spotkań
Francesco Coco 29.08.2001 30.06.2002-33 spotkania
Thiago Motta 01.07.2001 24.08.2007-147 spotkań


1

@zaba107 Miało by to sens gdy by nie wynalazki a'la Andre Curry. On tak samo jak douglas to tylko pralnia pieniędzy nic więcej.

6

Z jednej strony co on sobie myślał przychodząc do Barcy, choć pokusa pewnie ogromna. Z drugiej strony zachowanie klubu nie ładne.

2

@Encore Jak można nakręcić 3 filmy na podstawie książki która ma ok 250 stron(moje wydanie), to mogło się udać ale jako jeden film a nie trylogia.

0

@Xxxbarca4ever Bo jest Francuzem.

1

@Ghotti Ale ty jesteś wyjątkiem, tu większość grała by za darmo dla Barcy ba te 500 tysięcy wystarczył by im na kilka pokoleń :)

0

@norbi77 No oczywiście tylko istnieje też możliwość że nie zrobi już dużych postępów i nie dostanie nowego kontraktu i 6 baniek będzie zbierał 6 lat, czyli pół kariery.

1

@Pilka_jest_okragla No sorry ale pisanie tylko o zdjęciu pokazuje infantylność komentującego, te kilka spotkań zwróciło na niego sporo oczu.
Jeśli rzeczywiście dają mu 6 baniek to na pewno chłopak nie ma łatwo w podjęciu decyzji, bo nie zdziwił bym się gdyby utrzymywał z 30 osób bo tak to niekiedy wygląda.

0

@Kgorecki2500 Głosowali bo wotum było od PO, Lweica ma już ponad 100 tysięcy podpisów więc niebawem będzie powtórka.

3

@BartqRKO Ja wiem tylko że jedna gałęź rodziny niby pochodzi od szlachty i jest to całkiem możliwe bo znakomita większość krewnych z tejże gałęzi jest tak zadufana i głupia że to by pasowało.

0

@Barca-Messi10 Nie bo ta szansa to taki Gaya w Barcelonie a tym bardziej że ja nie wierze w jego odbudowanie się w Barcelonie, jego miejscem na ziemi był Liverpool.

1

@HighestInTheRoom Ja tam do niego mam większe pretensje za "garnki" dla seniorów niż za promocję szczepień, bo to drugie można wytłumaczyć wiarą w szczepionki, naciągania emerytów się wytłumaczyć ładnie nie da.

1

@dmcteam Szum w uszach może świadczyć o problemach z kręgosłupem. Ja tak mam.

1

@Tomo1989 No ale w Barcelonie był wypalony i to było widać, a to ze klub nie umiał przez tyle lat kupić solidnego PO to inna sprawa.

1

@arraco No jeśli ktoś mu oferuje 6 za sezon to rozsądne jak dla mnie było by uciekanie do Anglii.

0

@tomek8756 Nie tak dawno przecież był skandal z najlepszymi uczelniami tymi z top 3-4 gdzie normalnie dyplomy kupowano.

0

@MysticCat Jak dla mnie to ich znak firmowy oni wiele rzeczy rozmieszczają bez fizycznego stanu posiadania, jak samochody elektryczne, mieszkania, maseczki respiratory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?