0

@Joaquin88 Pisałem najnowocześniejsze kotły czegoś takiego nie przyjmą. Nie ma pozyskiwanej energii która nie szkodzi środowisku. Tak są sobie winni ale też ich działacze którzy każda kopalnię doją swoimi firmami. Czesi pokazali w którą stronę należało by iść ale nikt się na to nie zgodzi bo inaczej targujesz się z Czechem a inaczej doisz własny kraj.

2

@itmustbejoke No ty na pewno znasz się na piłce i do tego masz klapki na oczach skoro wciskasz kit że gra w ten sam sposób od 15 lat. Przypominam że mamy 2020 rok a ty powtarzasz farmazony już któryś raz że tak grał w wieku 19 lat. No powtórz sobie mecze za Guardioli i popatrz gdzie zaczyna akcje i gdzie kończy zobacz sobie co robił to może zmądrzejesz bo Argentyńczyk sporo zmienił w swoim sposobie grania.

0

@adiczak No nasza drużyna nie umie też bronić, więc wiara w farfocla nie jest bezpodstawna.

0

@elplacek44 Przecież to mit o tej odbudowie w Monachium, ludziom dwa gole strzelone spacerowiczom przesłoniły prawdę że cou w Bayernie był rezerwowym w LM grywał ogony.

0

@masq Pół biedy że nie ma skrzydłowych dlaczego mamy trzech gości na boisku którzy chcą robić to samo.

0

W styczniu trzeba kupić kolejną 10 brakuje jednego by tą trumnę wynieść.

0

@eryk0501 To kiedy możemy zacząć coś oczekiwać po najdroższym zakupie w historii?

0

@Joaquin88 No właśnie problem w tym że w nowoczesnym piecu to tylko po poprawce szlifierką kątową możesz palić byle czym. A wszystko zmierza ku temu by inwestować w gazowe.
Węgla się uczepili bo wydobycie jest nieopłacalne a nawet paląc normalnie węglem w okolicy ciężko oddychać,

1

@Prezes_sycylijczyk Jak wyżej wspomniał @reakwon jeden mundial wygrał Pelemu Garrincha.
Oraz zerknij sobie specjalnie kilka lat tamu zarchiwizowałem ten artykuł.
https://www.docdroid.net/MvSipqs/tysiak-pelego-spfc-blog-polonesa-bloogpl-pdf

0

@Joaquin88 No w nowych piecach palenie śmieciami nie należy do łatwych, co pokazuje że nie wiesz o czym piszesz, po drugie sprawdź sobie ile na rynku mamy Polskiego a ile Rosyjskiego węgla, samo zamknięcie kopalń niewiele zmieni.

4

@Pertezm To twoje zdanie, ja uważam że mamy obiecującą kadrę która będzie grała tylko lepiej.

0

@Coutinho007 Bo był hierarchia "PS" i ŚN nie ruszałeś więc zostawało LS.

0

@pafcioxxx Nazwę stadionu to trzeba będzie sprzedać, no chyba że przyszły prezydent okaże się geniuszem biznesu ale nawet jeśli to czy nie lepiej sprzedać by mieć na wzmocnienia? Ja uważam że klubu na takie luksusy jak proponujesz zwyczajnie nie stać.

0

@masq W internetach pełno pań które bardziej mi się podobają, ot kwestia gustu.

0

@Janas11224 Xavi, Iniesta, Puyol, Ronaldinho, Marquez.

1

@Rysiu Ojciec palił ponad 20 lat, nie pali już blisko 16, przerzucił się na tic-taki i landrynki a później i z nich zrezygnował.

1

I pewnie wszystko rozeszło by się po kościach i podchodzili byśmy do tego inaczej gdyby Neymar nie postanowił odejść. Choć jest też możliwość że szrotu zamówiono by więcej by zadowolić seniora, teraz można już tylko gdybać co by było.

0

@QuaReL Nikt go nie weźmie trzeba go wystawiać o ile to możliwe i liczyć że będzie się dobrze prezentował to może ktoś mu zaoferuje pieniądze że zgodzi się odejść.

0

@DonMatteo901 Jak tak to atakowałeś ludzi że ugrzęźli w po-pisie a teraz boli tylna cześć ciała bo nie sprawdziły się twoje słowa że konfa tak oczaruje polaków że szturmem weźmie wszystkich, jak widać ludzie wolą Hołownię i jego niezidentyfikowaną pakę niż twoich ulubieńców.

0

@konrad1661 ja też z dwóch
-29-letni Brazylijczyk.
-cała kasa jaką uzbierają poszła by na niego, ja uważam że mamy sporo dziur w kadrze i na taki "luksus: klubu nie stać.

0

@FC1899Barca Z całym szacunkiem dla chłopaka ale Alves oprócz tego że sam był potworem to jeszcze między innymi biegał, obecna kadra nijak ma się do tamtej. Więc dzieciak by się do niego równać musiał by mieć większy potencjał.

0

@Nano22 No jak zna się historię klubu od 2015 to pewnie tak.

19

LR nigdy nie zawodzi o osobie która ma dostęp do wszystkich papierów piszą że nie wie ile Messi generuje pieniędzy, dobrze że wy wiecie nie wiadomo tylko skąd.

7

@polishtoaster No ma dostęp do księgowości więc wie to jako jedna z nielicznych osób, na LR nie ma nikogo z taką wiedzą.

0

@Mateusz981 Bo on sobie tak ubzdurał i wciąż to powtarza.

2

Dembele jak prawdziwy kapitan chciał Puiga podbudować :)

1

@Suzu No akurat Felix to nie miał tylko wzlotów w ostatnim roku.

0

@SiSenior Pisze oczywiście o Politykach i księżach nie o szarych obywatelach którzy sobie tam bluzgają w necie na lgbt.
Mówili o tym w sejmie zarówno ich przeciwnicy jak i ci którzy się przyznali.

1

@IronSanHybrid W Polsce to samo większość szczekaczy przeciw homo jest homo zarówno na wiejskiej jak i w kk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?