0

@Pablit Messi powinien być wisienką na torcie a nie alfą omegą i połową alfabetu.
Nie nie rozgrzeszam go ale tu jest winny po trochu on reszta piłkarzy i trener, jeśli ktoś wyklucza którąś z tych stron to okłamuje sam siebie i innych.

2

@Przemek2323 Na przestrzeni ostatnich dwudziestu kilku lat widziałem wielu kopaczy z wielkim ego żaden nie zbliżył się nawet do Portugalczyka, do tego należy dodać że jego samonakręcanie jest skutkiem jego problemów rodzinnych w dzieciństwie.

0

@Dani13 Suarez ostatnie 3 lata się w LM kompromitował dla tych legendarnych na LR 20 bramek w sezonie nie opłaca się go utrzymywać. Busquets to mój ulubiony z grających zawodnik co nie zmienia faktu że od 26 roku życia się nie rozwija ostatnie lata to już duży spadek formy.

Osiem lat temu to mieliśmy wybitny specyficzny skad w większości wychowany, nie ma zawodników podobnych do Xaviego i Iniesty na wysokim poziomie z zamiennikami problem że nikt ich nie sprzeda. Nie ma na rynku zawodnika pokroju Alvesa, podobnie ma się ze środkiem obrony. W piłce są cykle w barcelonie przespano moment by wymienić ważnych zawodników i dokupić nowe pasujące w praktyce ogniwa.

0

@Kamiloza91 Niestety w Barcelonie od wielu lat nic nie działa dobrze na wielu płaszczyznach, samym talentem piłkarzy długo tego trupa nie dało się pudrować, pozostaje liczyć że nowy prezydent i jego ekipa będzie cudotwórcą a z lM nagle wyskoczy 2-3 fajnych młodziaków.

0

@Cyzix Na 33 letnim zawodniku nie biorącym udziału w pressingu wątpię.

0

@Messibestplayerintheworld A pewnie bo ernesto bez winy.

0

@Dani13 Tak przedłóżmy umowy ze wszystkimi i niech grają do 40 bo przecież od 5 lat dominujemy w LM

1

@Kwasiak98 Potężny EV ach szkoda że ludzie mają taką słabą pamięć i nie łącza wątków że za obecną sytuację też odpowiada boski ernesto

1

@Kamiloza91 Ale klub od kilku lat kupował zawodników niektórych za ogromne pieniądze a kadra wciąż w dużym stopniu pamięta Barcę z przed dekady to nie jest normalne i zdrowe jednocześnie.

0

@Virusk3 Dwa mecze to nie cały sezon.
@Tarins Po co im tak drogi rezerwowy.

0

@Tuc A masz jakiś klub który utrzymuje się na szczycie tym absolutnym kilka lat? No normalne że są sezony gorsze i lepsze ile lat potężny Liverpool nie istniał w LM to samo z Bayernem.

0

@Pawelsky A on sam nie chce zrobić out?

0

@Sangria Na pewno nie ważne rzeczy.

0

@Rewolucja123 Jedynie paru? On dał więcej minut młodym niż EV wyłączając PK.

0

@Nihas W tym klubie źle dziej się od dawna i to na wielu płaszczyznach, teksty że ktoś z tych ważnych jest bez winy to po prostu kłamstwa.

0

@Szakalaka12369 To nie karma tylko brak koncepcji budowania zespołu i ślepi ludzie od transferów. Co ma karma do tego że wydajesz 240 mln na 10 gdy w kadrze masz najlepsza na świecie

0

@shaun Ale tu jest problem nawet z wolnymi to nie starość tylko strefa mentalna.

1

@blaugrana1980 No akurat Suareza to bym odnośnie LM nie przywoływał bo ostatnie lata to się kompromitował w tych rozgrywkach.

0

@Coutinho007 Fajnie trenuje 3 miesiące po odejściu Suareza i największym trzęsieniu ostatnich 20 lat, ev robił te same myki 3 lata i jakoś to było bo różnice robił Messi obecnie bez formą i zniechęcony.

0

@Dr_Cabasisi To fajnie szkoda że on sam chce odejść, więc nie wiem jak zamierzasz go przekonać groźbami?

0

@arraco A kiedy ty widziałeś ich ostatnio zmotywowanych? W Rzymie Liverpoolu czy Monachuim.

0

@tbas Nie nie pomógłby bo trzon drużyny jest jedną nogą na drugim brzegu, a rezerwowi zakupieni za duże pieniądze odbili się od Barcelony jak od ściany.

0

@Barca_Big_Moment No to fajnie a jak chciałeś wymienić trzon tamtej drużyny skoro to byli najlepsi zawodnicy wtedy do tego w większości wychowani, kto niby obecnie miałby pokazywać taką dominacje jak Xavi Iniesta Busquets gdzie masz takiego obrońcę jak Alves który masakruje całą lewą stronę rywali na rynku a z tyłu wspierają go Puyol z Pique czy takich napastników. Jak w tych czasach chciałbyś skompletować taką drużynę? Nawet z miliardem na koncie to nie możliwe.Jeśli oczekujesz gry jak 10 lat temu to cię rozczaruję nie ma możliwości by powtórzyć tamtą grę bo to była drużyna wyjątkowa w każdym calu.

0

@lucca87 No właśnie nie coś tylko wszystko i to kilka razy i dlatego jest problem bo część ludzi nie wyobraża sobie 120 letniego klubu bez nich, jakby wygrali coś i takie cyrki odstawiali to by ich tu nie było.

6

@abram3k Raz że pierwszy mecz z Juve nie na tarczy. Dwa ten mecz nie jest ważnym sprawdzianem bo znaczy mniej niż ten z Cadiz wygrana daje tylko lepsze samopoczucie.

1

@BARCA_FOR_EVER Tylko na ile to jest wsparcie tych idei a na ile biznes.

1

@NaFazieHitman To tak jak ty z wyborami i spiskiem w Ameryce, niezły hipokryta z ciebie.

2

@Barca1992 "zawsze modny temat lgbt" ale on tak skrajne emocje budzi tylko w Polsce i na Węgrzech reszta Europy zwłaszcza zachodniej miała podobne rozterki 30 lat temu.

8

@itmustbejoke Messi 3 lata młodszy Pique 3 lata młodszy Alba 3 lata młodszy Busquets 3 lata młodszy roberto 3 lata młodszy Suarez 3 lata młodszy. Nie licząc bramkarza z wiadomych względów to 60 procent składu. Do tego rakitić jednak nie był taki zły.

1

@DJ1992 No ja bym napisał że z wyjątkiem Messiego i okazjonalnie Alby to święte krowy słabo grają od ponad 4 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?