Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan Myślałem że znajdę jakiś diamencik ale co najlepsze to już widziałem, co do twoich faworytek to mamy zupełnie inny gust, może z wyjątkiem soli.
0
@Pilka_jest_okragla LM 2x MH 2xSH ja jestem za właściwie to biłbym brawo dwa tygodnie za taki wynik. Dużo lepsze wyniki niż nowy bóg LR EV.
0
@Tomek_TF Jak popatrzysz uważanie to przewijają się te same osoby, które od samego początku atakowały Koemana teraz po prostu jest im łatwiej i są głośniejsi.
0
@FCB24 Zapominasz o czymś takim jak doświadczenie i obycie w LM a to jest bardzo ważne i co roku się potwierdza chociażby wczoraj.
0
@capoN Ja używam wtyczki FireShot i jestem bardzo zadowolony. Z programów używałem faststone capture.
0
@TylkoBarca7273 Tak możesz o większości zawodników kupionych przez Bartka pisać, problem jest taki że one się w większości na papierze bronią, to tu jest problem i trzeba znaleźć odpowiedź co się dzieje z tymi chłopakami że po transferze przestają umieć kopać gałę.
0
@bleble123 Kolejna 10 w postaci Depaya, Arsenal już próbował grać trzema 10 i nie wyszło, Barcelonie nie wychodzi, pomysł z 4 tym bardziej.
0
@itmustbejoke Nasser nie jest właścicielem PSG.
1
@msmsms Laptop przyszedł ale czy w ciągu 1-2 dni to nie pamiętam.
1
@Herbert O dzięki rzeczywiście źle napisałem, sprawdzałem sobie to czy się nic nie zmieniło i przepisałem coś co odnosi się do fazy grupowej.
0
@MaziFCB Ha ha ten ból tyłka o keite czy Busqetsa który miał papiery na trenerów i ukradł miejsce w pomocy Toure i Mascherano
0
@Elosek Ja jak mam wybrać w kluczowym meczu real albo jakieś źrebaki czy atalante to zawsze postawie na Madryt bo LM to w dużym stopniu doświadczenie.
0
@Zoker Nie mogą mieć tych samych bo nie możesz mieć rywala z grupy.
A jeszcze do tego dochodzą obostrzenia z transmisji.
0
@Emhyr No CR to większa marka i Juve się tak genialnie nie zwraca.
@greymid Klub zależnie od umowy dostaje między 10 a 15% wartości koszulki, a do tego istnieje jeszcze takie cudo jak prawa do wizerunku ale nie udało mi się znaleźć informacji jaki ma to wpływ na pieniądze dla klubu przy użyciu wizerunku piłkarza.
0
Tak rozczarowuje, tak jak znakomita większość zakupów z pod ręki Bartomeu trzeba się zastanowić dlaczego te w większości ciekawe transfery odbijają się jak od ściany bo od dawna nie gramy na tym kosmicznym poziomie który zw jakiś sposób by to tłumaczył.
0
@geass Dla mnie on jest Brazylijczykiem ale jak kto woli.
0
@Szakalaka12369 Brazylijscy trenerzy raczej nie zawojowali europy.
0
@Bartosz85 Jeśli sezon-owcy kupują koszulki gadżety itp. to FC Barcelona potrzebuje ich jak nigdy dotąd.
0
@Coutinho007 No wczoraj widziałem podobne posty odnośnie Realu.
1
@ObiektywnyKibic121 Szatnia wybiera kapitana.
0
@kryhaa Poziom obecny czy ten lepszy w Barcelonie? Na obecny może, do najlepszego nawet się nie zbliżą.
0
@tobiasson92 Kto tam wie co piłkarze mają w kontraktach i jakie premie więc z tą dodatkową kasą to bym uważał.
0
@Majkel34 mam to samo zdanie co @mkord on tam jest by swoim nic się nie stało złego. Zresztą czego oczekiwać po gościu który jest po kulu i był na urodzinach rydzyka.
0
@Coutinho007 Może sędziom w LM też obiecał Pizzę i tatuaż.
1
@damian777 Ale tak nie będzie zobacz sobie mecz z Cadiz i jak ustawili Dembele jedynego gościa w gazie, robił za przydupasa Alby.
0
@Max112 Mascherano też był liderem w każdej drużynie oprócz Barcelony. Nazywanie Suareza liderem Barcy prze pryzmat Atletico to delikatnie mówiąc nadinterpretacja.
0
@Pawelsky Był Neymar z juve i mimo iż był najlepszy to i tak przegraliśmy.
6
@BrzydkiAS A jak go sprzedaż jak podpisał kontrakt?
1
Zawsze mnie zastanawia co kieruje ludźmi który dają określone oceny piłkarzom na podstawie sympatii. Ostatnio MotM Dembele wyłapał od kilku jego fanów 1 i 2 dziś Messi 10 9 i 8 tak dobrze dziś nie było.
0
@ksawizimens Przypomnij mi kiedy Barcelona zatrudniła ostatnio topowego trenera?