Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB Ja mam z nim ten sam problem wszystko z zewnątrz wskazuje by go skreślać ale moje oczy w tych kilku spotkaniach widziały coś innego.
0
@kingorbit Niektórzy już zapomnieli ile Luis potrafił przestrzelić setek, jak na mój gust trochę za szybko.
0
@Kamilos84 Przeczytaj o kuluarach jego decyzji przy wyborze BVB dopiero się wypowiadaj.
0
@VenoM Takie jest moje zdanie, dla mnie te dziewczęce rysy dodawały jej uroku.
0
@justfootball Teraz już tak dobrze nie wygląda.
0
@prodigy Fajnie brzmi ale sprawdź sobie ile kasował Roberto, przed obniżkami, możesz być w szoku.
4
@BarcaInfo Tylko że pomijasz kwestię wypalenia a w Barcelonie był już wypalony i grał jak na siebie przeciętnie.
0
@BarcaInfo Wątpię by płacił za nazwę stadionu a to w najbliższym czasie jest nieuniknione. No i moja prywatna opinia żaden zawodnik nie jest tak wielki jak herb Barcelony.
0
@MESSIah16 Jeśli teraz przeszkadzają ci wierzący to za 10 20 lat gdy będzie ich pewnie z 50% mnie dopiero będą ci piekli bo radykalizm też wzrośnie ale o 100 %.
1
@Bykunn Oj tam oj tam Convid to nie jest naturalny wróg prawdziwego Polaka, nie to co lgbt i imigranci.
1
@Rewolucja123 Przynajmniej miał pomysł na grę bez tak ważnej w barcelonuie linni pomocy, po nim byli tylko ludzie którzy udawali że można tak grać jak Xavi z Iniestą*(już końcówka kariery w Barcelonie) bez nich, wiedział jak przesunąć ciężar gry i przekonał do tego graczy co też było trudne. No i mimo mojego uwielbienia do tiki taki ww panów z numerami 6 i 8 to szlag mnie trafia jak jest szansa na 2 na 2,3 na 3 a my bawimy się w rozgrywanie i spowalniamy akcje.
0
@Tatazolwinia Tak ale młody żabojad z Lyonu nie miał większych problemów by go posadzić na ławce, niestety ta historia nie ma happy endu przynajmniej wszystko na to wskazuje.
0
@Przemek2323 Mylisz się bardzo bo ta drużyna jest ustawiona pod niego i od niego uzależniona od ponad 3 lat już całkowicie to że jest w w takiej a nie innej formie dusi cały zespół.
1
@Zip Dembele zrobił całkiem sporo jak na gościa który dochodzi do siebie po roku bez gry, a Fati to dziecko, nie rozumiem zestawiania ich z Messim. Można Argentyńczyka tylko chwalić? Bo na to wygląda.
0
@FC1899Barca Nie będę się odwoływał do pierwszej dekady tego tysiącleci bo możesz nie pamiętać jakie tuzy łapały minuty ale sprawdź sobie ile spotkań zaliczył Gomes Denis bo to ci będzie sprawdzić najłatwiej.
1
@masq więcej niż połowa składu nie umie grać w obronie albo jest w tym bardzo słaba, pierwsza lepsza drużyna robi powtórkę z Bayernem.
2
@kkbarca Załatw wejściówki na trening bo chyba tylko tam ich widziałeś ta by ich zestawiać.
0
@DanielOOL W zeszłym roku nie mieliśmy do 433 i tak grali a sytuacja była dużo gorsza niż obecna do 4231.
1
@neeed Nie wiadomo jak wygląda, wszak rok bez gry może ktoś wreszcie pilnuje jego zdrowia.
0
@Coutinho007 Nie bo zestawiasz gościa który był kupowany jako koło ratunkowe i pewne rzeczy się wykrystalizowały w drużynie(o tym niżej) do potencjalnego transferu rozkręcanego przez jednego dziennikarza, i jesteś gdybała bo werner to półśrodek bo do takiej gry jaką chcą wszyscy oglądać w Barcelonie średnio pasuje a to że tobie się podoba to inna sprawa, Martinez mógł tak samo okazać się niewypałem jak i super zakupem przynajmniej stylem lepiej pasuje.
. Nie przepadam też za wyśmiewaniem racjonalnych decyzji po czasie i twój post przypomina mi płacz od roku o przedłużeniu umowy umtitiego, coś co było dla każdego w tamtej chwili oczywiste i oczekiwane ale stękanie na sama i zarząd jest modne. Nawet bartomeu i jego ekipa gdyby znała przyszłość to rządziła by świetnie. Ja jak to określiłeś hejter cou nigdy nie napisałem że : a pisałem wielokrotnie by tej brazylijskiej marnej kopii Messiego nie kupować, bo to słabe.
No i przede wszystkim zacznijmy od tego że brak zakupu jest dość racjonalny bo a) masz Suareza b) masz Messiego i najważniejsze c) zarząd z niewiadomych przyczyn dla mnie do gry na ŚN i w potrzebie bokach zakupił twojego ulubieńca Antoine Griezmann'a więc ryzyko z ich punktu widzenia że nie będzie miał kto grać na ŚN nie było zbyt wielkie. Więc wydawanie 50 mln gdy właśnie wydałeś 100 na kolejnego ŚN nie ma najmniejszego sensu.
18
27 lat to chyba tylko w ekstraklasie młody zawodnik. Szkoda mi go bo bylem jego fanem ale zawsze w kluczowym momencie łapał kontuzję.
0
@Kamil92 Ale on wie że opłaca go podatnik z Pisu, :)
0
@xBoMBoWiECx Warto, jeśli ty za nie płacisz i chcesz prawdziwych danych.
0
@socha Trochę dużo tych obrońców z ostatnich lat chyba za dużo, no i jak słusznie zauważono Holender poważne granie na najwyższym poziomie ma od 4-5 lat poziom bardzo wysoki ale nie a tyle by być w top 10 historii.
Ramos czy Pique mimo swoich wad dużo bardziej zasługują na to miejsce niż Holender, zresztą ja sam wymienił bym 3-4 kolejnych świetnych obrońców z tego tysiąclecia bardziej zasługujących na to 10 mimo iż z racji nazwisk to chyba tylko top 10 od 2000 roku z Maldinim*.
0
@Coutinho007 Nie, nie myślący logicznie bo przed tym postem z góry pisałeś w podobnym tonie i też cię poprawiali. Zestawienie tych nazwisk pokazuje że tylko skrobiesz żeby skrobać bo a)Wernerem Barcelona się nie interesowała na poważnie w okienku bo obserwacja mało znaczy. b) wszystkie siły poszły na Martineza c) Duńczyk był kołem ratunkowym i tyle.
0
Z jednej strony to prawda że na stanowisko trenera powinno się zasłużyć tyle że przez ostatnie dwadzieścia lat to trenerzy raczej nie mieli wybitnego CV, a z drugiej takie kwiatki są nie do zaakceptowania bo na rynku są może 2 aktywni trenerzy którzy wygrali zbliżoną liczbę trofeów i szatnia zawsze będzie miała tego typu wymówkę.
0
Jak cały koncept gry jest od kilku lat na barkach jednej osoby i ten jegomość jest obecnie z formą w dołku to nie ma się czemu dziwić że punktów brakuje, ile to razy w ostatnich sezonach Argentyńczyk jakoś te wyniki ratował.
0
@Coutinho007 To nie jest głębsze myślenie tylko manipulacja lub kłamstwo, bo Duńczyka zakupiono w określonych okolicznościach i Wernera wtedy nie można było kupić. Ot głupiutki post pod publiczkę z serii mogliśmy z dodatkiem manipulacji.
0
@Coutinho007 Był? A to mogliśmy go zakupić tak jak Duńczyka? Bo wydaje mi się że kłamiesz.
1
@Comentateiro Cóż patrząc przez pryzmat udziału Messiego w zdobyczach bramkowych w ostatnich latach i jego obecnie słabej formy brak goli nie może dziwić. Chyba nikt zdrowy na umyśle nie myślał że Messiego i Suareza zastąpi Fati albo Dembele po rocznej przerwie, ta drużyna musi się dotrzeć i przestawić albo w gorszym wypadku czekać na Messiego i jego powrót formy.