Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maatiixx Ani jeden ni drugi obrony nie zbawi, Francuz potrzebuje sporo czasu na dojście do formy.
2
Marka i autostrada do Marc'a
0
@HubertMlody Na razie bo może być tak że za 4-5 lat wszyscy będą woleli wygrać Superligę, kto wie.
0
@BARCA_FOR_EVER A o tym nie pomyślałem w takim razie to już ma troszeczkę sensu.
2
@IronSanHybrid Obstawiam lokalnego kacyka który chciał się wybić a wyszło jak zawsze więcej szkody niż pożytku dla tych z góry.
1
@xBoMBoWiECx Religia i Muzyka.
0
@BARCA_FOR_EVER Dość głupie bo po pierwsze w Katalonii mają dość specyficzne podejście do reprezentacji Hiszpanii tym bardziej teraz gdy taką "reprezentacje" wystawia FC Barcelona. No i co ma klub i jego kolejny europrzekop do Nuera.
0
@LeoMessi1994 Ale jak ich oceniać, poza Messim reszta to epizodyczni kapitanowie, więc to było by zestawienie na siłę, bo prawdziwych kapitanów poznajesz jak drużyna przegrywa ale też to co pokazał Puyol jak drużyna gromi rywali.
0
@VenoM Nie ale każda lepiej ułożona drużyna przejedzie walcem takie cudo, niektórzy w drużynie muszą też umieć bronić a ostatnio jest z takimi spory deficyt więc robienie sobie pod górkę nie jest wskazane.
0
@Bykunn Duda Pis i TVP na pewno.
0
@xBoMBoWiECx Puig na pivocie zapragnęła ci się powtórka z Bayernu?
2
@Khajio Akurat uważam że rekordy z wiekiem debiutu to nie są te z kategorii niemożliwych.
0
@monsterrize No tylko że my mamy za dużo zawodników w ataku którzy chcą robić to samo w tym samym czasie.
0
@Nano22 No ja nie miałem z tym problemów bo szkoła podstawowa była pod jego patronatem a rodzinę mam akurat tam gdzie przebiega szlak kościuszkowski i na każdym kroku są pomniki.
1
@messi564 Gai Assulin kiedyś bardzo hajpowany przez media jako nowy messi.
0
@elmayakos Na pewno nie ten co nie jest w realnej polityce, najlepszym jest ten kto rządzi krajem.
0
@michal26 @MaTt_BarcaFan Na pewno nic nie dostaną? Już pomijam kwestię że taki klub musi się naprawdę bardzo postarać i wszyscy wokół źle mu życzyć by upadł po drugie klub ma majątek i to nie tak że jak ogłoszą upadłość to piłkarze nic nie dostaną, ba oni dostaną największe kawałki tortu.
@norbi77 patrząc na ich pensje zwłaszcza Roberto to ciężko w to uwierzyć.
2
Ja w błąd nie wierzę tam pewnie dalej jakieś bączki w księgowości kręcą bo ten transfer od początku pod względem finansowym był specyficzny.
0
@vota A ilu lepszych wydała Polska przez ostatnie 20 lat? Można go nie lubić (jak ja) i gorzej ale politykiem jest świetnym pokazał to przy urnach jak i we własnej partii.
0
@Criss18Barca No jeśli kibic Barcelony uważa Messiego za świętego to ma poważny problem z głową i powinien jak najszybciej podjąć kurację, ja uważam jednak że ci którzy pisali o nim d10s i inne nawiązania do boskości nie odwoływali się do religii w taki sposób jaki ty to przedstawiasz.
0
@Naturopata Słabo pasował do zespołu tak jak Antek ciało obce na murawie.
5
No ja też, jakość i ponad 10 lat pięknego grania na nieosiągalnym, dla większości poziomie, niewielu może to o sobie powiedzieć.
3
@Danny Gaucho @Comentateiro Oj tam razem zagrali tylko 485 spotkań widocznie dla niektórych to wciąż za mało by być pewnym tego że ci dwaj na murawie się uzupełniali a nie przeszkadzali.
6
@nammah Chyba bardzo mało wiesz o Argentynie w ogóle, nie mówiąc o reprezentacji skoro piszesz takie brednie.
9
@mex71 Antek nie mówi po Hiszpańsku? Aleś dowalił.
0
@Felippe96 Ty chcesz Puiga na Pivocie?
0
@masq No pewnie ale mistrz i zdobywca pucharu Francji to jednak dopiero piąty sort tych trofeów, i nikt mi nie wmówi ze woli być mistrzem Francji niż Hiszpanii czy Anglii, a nie dyskutujemy tu o gościu któremu brakło by potencjału na takie ligi więc nie można też pisać że wygrywa najważniejsze trofea.
0
@justfootball Szkoda że jarek jej nie rozumie.
0
@Quavosk Przy odbiorze którejś złotej gały mówił że zamierza się uczyć to było tak z 10 lat temu.
0
@MESSIah16 Spokojnie jeszcze nie tak dawno nie było z nim zbyt ciekawie.