1

@IronSanHybrid @Barca1992 dziś w polsacie pewien wirusolog powiedział ciekawą rzecz, mianowicie zgony sugerują dużo wyższy poziom zachorowań niż oficjalne wykrycia wedle niego to ok 40 tys.

0

@MESSIah16 No fajnie dwie aktoreczki piątego sortu w filmie z kontrowersją by wzbudzić pusty szum, nic nowego.

4

@Tomo1989 No to zobacz sobie co wygrał wielki Liverpool od 2009 roku. Chelsea Milan Inter MU Arsenal.

2

@kaamil1910 Przestańcie powielać ten mit z Xavim nie przez przypadek biły się o niego największe potęgi.
18 lat 2000min


19 2200min
20 2250min
21 4000 min
22 3800min
23 4200min
I to nie są liczby nabijane na początku PK.
Xavi już w wieku 20 lat był ważną postacią w drużynie.

2

Oglądałem przed chwilą na Polsacie wywiad z jakimś wirusologiem i mówił że powodem nowych obostrzeń jest prawdopodobnie to że zgony nie zgadzają się im z wykryciami i sugerują że nie ma 10 tys tylko 40 tys. Tylko że to by było pewnie prawdą w normalnie rządzonym państwie.

6

Jednak Jurgen się nie mylił jak głowił się po kiego grzyba Barcelonie Coutinho.
Ten Liverpool to była ziemia obiecana Brazylijczyka.

0

@FCBparasiempre Dlaczego? Na papierze wycinając wszystko Coutinho to idealny zawodnik dla Barcelony, ale teoria a praktyka to dwie rzeczywistości największym problemem Cou jest Messi a potem problemy z głową itd.

0

@Corss Z tego co mówił Font albo Laporta w wywiadzie tu na stronie to nie mogą.

0

Wreszcie. Pomysł z jego zakupem to był naprawdę przykład myślenia życzeniowego że to wszystko ułoży się fantastycznie.

0

@against_modern_football Nie dziwię się że nie wiesz, ale o to chodzi żeby nagłaśniać że pis daje.

0

@kamilo0066 No nie ma tu wielkiej przygody, chcieli się zabawić w toalecie drzwi zaskrzypiały panienka się wystraszyła i po godzinie czekania zaczęli wzywać pomocy, przyjechała karetka a że lekarka była młoda to trzeba było parę wynosić i środki podano im dopiero w szpitalu. Najgorsze było to że mimo iż wszyscy wiedzieli kto to to trzeba było ich owijać jakimiś zasłonami więc wynoszeni ich to był koszmar.

0

@against_modern_football krowa plus jest z unijnych pieniędzy.

1

@IronSanHybrid Śmiej się mój ojciec wynosił raz zakleszczoną parę ze studniówki nic fajnego.

1

@NeroTFP Dajcie nam bo my golce.

2

@Hosh w Pisie to kartkami z konstytucji owijają sobie kanapki na te swoje nocne obrady. Czasami o konstytucji przypominają sobie jak jest im bardzo potrzebna.

0

@culesjasiules Ani 9 ani klasyczny skrzydłowy, czyli to samo co Antek i Coutinho szkoda zachodu.

0

@culesjasiules Depay? Mało mamy 10 w składzie.

0

@messi564 Przecież kupno Depaya to podobne pudło jak z tymi których chcesz sprzedać on też to taka pół-10 największy plus to jego cena.

0

@draxidox To Polska pewnie nepotyzm.

0

@Vebrol A Alenia to grał wyśmienicie że go nie wymieniłeś?

0

@Ksyku262 FFP istnieje bajka się skończyła.

1

@Gaz Messi w prime nie miał takiej skuteczności, po drugie ciekaw jestem jak by wyglądał gdyby był otoczony 3-4 zawodnikami na 30 metrze.

0

@fart Nie im jesli ten mecz to zwiastun poprawy to Puig tym bardziej nie powącha murawy.

4

@pafcioxxx Przecież jego zmiany to znał każdy kto obejrzał trzy spotkania Barcelony.

1

@ef Boże narodzenie w obecnej postaci ma tyle wspólnego z chrześcijaństwem co Prawo i sprawiedliwość z prawem i sprawiedliwością.

2

@Kimar Słuszna uwaga z tym brakiem kibiców.

8

Najgorsze zmiany i to przytyk zarówno do trenera jak i zawodników, nieważne ze indywidualnie nie było źle w pewnych przypadkach, ważne że drużyna fatalnie zareagowała na te zmiany.

0

@AduŚ07 A coutinho to zamierzasz zakisić na przyszły rok?

0

@BarcaInfo Ta bo w szatni go nie widzieli dopiero na murawie się śmieją.

0

@jeyx77x 18 lat 2000min
19 2200min
20 2250min
21 4000 min
22 3800min
23 4200min
Xavi już w wieku 20 lat był ważną postacią w drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?