0

@Maker0 cześć rzeczy odpisałem do innego użytkownika, pokrywają się z tym co teraz piszesz.
Odnośnie prezydenta i trenerów to podważa to EV trener który słynął z wychowywania zawodników nazwany nawet w artykule powitalnym panem cantery historia okrutnie rozprawiła się z tym tytułem.

Jak wyżej odnośnie kubo pieniądze nie były kluczowe a raczej były języczkiem u wagi, kubo jeśli to prawda co podawano chciał gwarancji gry w pierwszym składzie w iluś tam spotkaniach i miał być tylko członkiem pierwszej drużyny. Dla mnie dość wysokie wymagania no i bardzo szkodliwe dla chłopaków ze szkółki.

0

@rutek71 No jak będą grali za darmo.

0

@Maker0 Żebyśmy się zrozumieli ja jestem fanem laporty bo uratował ten klub ale to nie był kryształowy człowiek i nie jest prawdą co piszesz że nikt na niego nie narzekał bo też były skandale mniejsze i większe, dwa jak na gościa który zebrał tyle pochwał za genialne pokolenie LM to jego długi okres panowania i talenty z tych lat nijak się mają do tego pokolenia które dostał i to chciałem wytknąć wyżej, bo tylko Thiago może choć postać z ww panami.
Mógł ich przekonywać tylko tyle i aż tyle ale to znów było nawiązanie do postu na który odpowiadałem.
Co do kubo to sprawa przynajmniej dla mnie nie jest tak prosta, akurat uważam że oczekiwania kubo były nie do spełnienia jeśli to co podawano to prawda a pieniądze to tylko czubek góry lodowej, na szczęście barto nie zostawił na odchodne jeszcze komina płacowego w BB.

0

@jacobFCB Radio Plus dla muzyki zagryzam zęby bo od kościoła to trzymam się daleko.

0

@MarFan Wykorzystywanie* piłkarzy a ich szkolenie to dwie różne sprawy i nie wrzucajmy ich do jednego kotła. Piszesz trochę jakby prezydent był omnipotentny nie będę się odnosił do blokowania Xaviego bo akurat tego za laporty nie pamiętam choć przedziwnie to brzmi że zablokował w jaki sposób? Co to znaczy że postawił na Valdesa? Zmusił do tego trenera czy po prostu nie kupił klasowego bramkarza?
To za jego rządów Pique i fabs wyjechali na wyspy.
Tak dostał gotowca z La Masii nie miał nic wspólnego z szkoleniem Puyola Xaviego Iniesty Valdesa czy Messiego.

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie gdzie są talenty które miały 7-15 lat i szkoliły się za panowania Laporty?

0

@Janas11224 Ja bym się zdziwił gdyby skończyło się tylko na obiciu facjaty, jak zobaczyłem to zdjęcie i ludzie pisali że głupi, ja napisałem odważny.

2

@Maker0 Z tą La Masią to też nie do końca tak jak piszesz, ale ok zadam inne pytanie gdzie są wychowankowie szkoleni za jego panowania w klubie bo fakty są okrutne, a złote pokolenie wychowanków to on dostał a nie wychował.

0

@ProMILs Bo jest różnica między Valverdyzmem a nie zbalansowaną drużyną, dobrze że ten Antek trochę dołoży do gry obronnej bo byłby dramat.

0

Fajnie w ofensywie zobaczymy jak sobie w kontroli i obronie poradzą.

3

@LuisSalvano Ta już się w kolejce ustawiają żeby odejść ciekawe gdzie taką pensję dostana.

0

@polcza Bo uważa że to nazwisko jest gwarancją głosów, to stara zagrywka, choć w tym przypadku chyba nieprzemyślana do końca bo oprócz tego co piszesz to Neymar generuje problemy i ma też negatywny elektorat.

0

@michal26 Norwegię* już poruszyłem WB nie tak dawno była w UE,Lichtenstein to założyciel Schengen, reszta wyłączając Szwajcarię powiązaną finansowo z każdym dużym krajem Europejskim to państewka będące albo w środku zarówno UE i Schengen do tego ich gospodarki są dość małe .Następnie pomijając państwa miasta to ww przez ciebie państwa są członkami EFTA .
No odpowiedz mi dlaczego żadne duże państwo nie należy do schengen * nie będąc w Unii dlaczego w większości przypadków najpierw aplikujesz do UE potem do schengen, niby nie ma korelacji nigdzie nie jest to spisane ale istnieje kolejność . Sprawdziłem listę państw członkowskich nikt nie wchodził w innej kolejności niż unia potem Schengen przypadek? Dla ciebie pewnie tak.
Sam napisałeś że nie wiesz więc nie rozumiem wywodów że jednak wiesz.
Być może odpowiedzią będzie zatrzymany pandemią Brexit, rynek Brytyjski jest mocno powiązany z europejskimi potęgami ale czy można 100% wykluczyć że po twardym wyjściu nie będzie innych reperkusji wobec Brytoli?

0

@FutbolToMagia No ale ten świat absurdu otacza nas ze zewsząd począwszy od kibiców i dziennikarzy co nie dziwne kończąc niestety na trenerach i byłych piłkarzach. Pigułką jest LR w trakcie meczu. Nie ma sensu z tym walczyć bo jesteśmy w mniejszości. i nas zakrzyczą

1

@Yanek Ale są zawodnicy który mają prawa do swojego wizerunku co wtedy.

1

@KrystianR Napiszę tak odważni są ci panowie.

1

@LuisSalvano No wtedy tak tylko kogo Barcelona może sprzedać i
1 Nie stracić jak w przypadku gdybyś chciał podać Cou czy Dembele.
2 Nie osłabiając składu czy nie poświęcając talentów.
No jak nie mam kandydatów bo sam Duńczyk nie wystarczy, Firpo zawodzi ale kogoś na LO trzeba mieć a z racji kontuzji w obronie tym bardziej sprzedaż wykluczona. A Alenia Fernandes najpoważniejsze kandydatury to będą groszowe tranzakcie, ciężko będzie 10 mln zarobić a co najważniejsze teraz trzeba sprzedawać by spłacać zadłużenia. No i dodatkowo nie ma chętnych by Barcelonę opuszczać.

1

@michal26 No a jakie kraje z poza UE należą do Schengen? Sam sobie odpowiem a tobie podpowiem cztery dość specyficzne nie wiem jak pozostałe ale Norwegia ma szereg umów z UE które dość mocno ingerują w jej prawo. Pozostała trójka jest dość specyficzna zwłaszcza księstwo i Szwajcaria. Nie było by Polski w strefie Schengen bez wejścia do Unii.

1

@FutbolToMagia Tak, ale tak wygląda świat sportu.

2

@LuisSalvano Jak masz puste kieszenie to zakup bombonierki jest tak samo realny jak jachtu.

1

@Yosemite To samo można napisać o Ronaldo do 23 roku i po nim, inni zawodnicy.

2

@Bobo25 No właśnie nie wiem czemu nikt o tym nie trąbił jak tez dowiedziałem się o tym że to nie jest jednorazowa pomoc jakiś czas temu a o tym powinno być głośno.

1

@michal26 "możemy z tej Unii odejść, byleby w Schengen pozostać (jedno z drugim nie jest związane)."
Jak bardzo się mylisz.

2

@LuisSalvano Ta zaraz po Neymarze.

1

@Piotr,1985 Przecież to od początku miały bo coroczne dodatki chyba że to z innego źródła niż poprzednia transza.

2

@NeroTFP Najbliższa miesięcznica to wszystko podsumuje i wyśmieje jednocześnie.

5

Puig zagrał przeciętnie, z drugiej strony miał trochę topór nad głową bo czekasz tyle czasu na szansę dostajesz 30 minut w eksperymentalnym składzie a zawieść nie możesz.

2

@IronSanHybrid Z jednej strony to śmieszne z drugiej trochę druzgocące dla Mentzen bo ludzie nie wiedzą kim jest a to dla polityka najgorsze co może być.

0

@clyde No ja trochę oglądam, zacny tytuł niestety w kwestii soundtracków nic nie pomogęzaproponuję bo nie czuję się odpowiednią osobą.

0

@fcb710 @Pogba @don'T.R.I.P.e Z takimi zawsze jest problem bo nigdy nie wiadomo czy oni wierzą w to co mówią czy po prostu edytkę boli bo nikt się nią ostatnio i jej synkiem nie interesuje.

0

@Borneo Jeśli dobrze pamiętam to od początku to było tak że to nie jest jednorazowa popłata tylko kilkuletnie karmienie tvp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?