0

Mnie kilkuletnie przygotowywanie do objęcia takiego klubu nie bawi, i wcale nie jest tak jak mówi ten pan że nie ma do czego się przegotowywać. Fajnie też że nad jego szemranym projektem pracowano trzy lata i on się tym szczyci nie przeszkadza mu też że w jego projekcie również musieli pojawić się biznesmeni tyle że z Indii i ZEA. Więc bardzo niespójne wypowiedzi z tendencyjną oceną.

0

@NeroTFP To jak wygląda taka rozmowa, bo za bardzo sobie sobie ją wyobrazić jak oni to tłumaczą że masz ich dzieci uczyć bez rekompensaty?

0

@Triv44 MŚ warte są o wiele więcej niż LM.

1

@sendesara No Fajnie tylko dlaczego nie łączycie największych sukcesów Barcelony z najlepszymi latami reprezentacji Hiszpanii bo to trzon tych drużyn się pokrywa i pokrywają się najlepsze lata. Od kiedy Xavi i Iniesta a wraz z nimi z innych powodów Pique i Busquets nie byli w stanie grać na takim poziomie tak gra zarówno Hiszpanii jak i Barcelony nie jest już tak dominująca. Ratował to Lucho i brawa dla niego za przekonanie drużyny do takiej gry ale MSN to było wybitne trio, wciąż otoczone bardzo dobrymi zawodnikami czasem nawet więcej.
Problem z Messim i jego wkładem to Argentyna ale ocenianie tego nie należy do najłatwiejszych bo z jednej strony wybitne jednostki głównie w ataku a z drugiej wynalazki zarówno trenerskie jaki i piłkarskie i bajzel w związku.

0

@Lucassito Akurat Dembele to nie miał problemów by kłaść się pod "nóż" więc nawiązanie chybione.

1

@don'T.R.I.P.e Los może podobny ale ostatki różne bo Puyol miał kilka urazów które wciąż mu dokuczały, no i najważniejsze wracał i grał z niedoleczonymi urazami to też skróciło mu karierę.

0

@polcza Nawet by okiem nie mrugnął by zapożyczyć klub jakby mógł na tym zyskać.

0

@mint Ale po co, Duńczyk to dobry piłkarz Suarez to wybitny zawodnik.

0

@BarcaInfo A ile Barcelona zarabia na koszulkach, dobijają do 20 mln*? No i należało by mniej więcej wiedzieć jak wygląda umowa z łyżwą odnośnie merchandingu.
*Następnie Messi ma 100 procent praw do wizerunku jakie ma to przełożenie na zysk z koszulek z jego nazwiskiem.

0

@AmigoBlancos @Sysia11 Spokojnie zobaczcie sobie gole Ronaldo (BRA) do 23 roku życia i po 23 roku życia.

0

@thecreativepl Zdrowy ale oszczędzany, dziś może nie zagrać.

0

@SinMistico Przecież on w Bayernie był rezerwowym, a w LM grywał ogony ot szczenił 2 gole Barcelonie i zrobił się na niego hype.

0

@JarekS No EV wręcz słynął z wychowywania w Barcelonie tego nie widzieliśmy, więc oddzielaj to co było gruba kreską.

0

@MESSIah16 Podobnie w Hiszpanii jedno pokolenie wysłało KK do kąta, czy tego ktoś chce czy nie to samo czeka Polskę.

1

@Katalonbar Fajny chłopak ale za mało pokazał by myśleć o ustawianiu Barcelony pod niego, no i masz jeszcze kutinia.

0

@Yosemite Opcje są dwie albo dogaduje się z drużyną i nie ma prawdziwego Simeone albo wylatuje po dwóch miesiącach.

0

@IronSanHybrid Nie zauważyłem że napisałeś o tej kobiecie która naprowadziła policję na jego trop, z wywiadu pamiętam że milicjant który przyjmował od niej zeznania to był jakiś jej znajomy i chyba dostał awans za jego wsadzenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@escarabajo Bartek mógłby to uznać za wyzwanie.

0

@Brashearr A czy ja chcę mu taki tworzyć, bo z tego co napisałem wyżej wynika co innego.

1

Busquets to mój ulubiony zawodnik Barcelony z obecnie grających ale chłop od 26 roku życia się nie rozwinął a ostatnie lata to słabe sezony Sergio. Tak Busquets może być jeszcze bardzo dobrym DP ale trzeba by mu stworzyć do tego określone warunki ale z racji wieku szkoda zachodu.

21

Czuję sympatię do Dembele ale znam jego wady, jeśli to Francuz z jego usposobieniem najbardziej stara się na boisku i do tego motywuje kolegów to ta drużyna jest w głębokiej zapaści.

0

@blaugrana1980 No kupili Alcácer'a i nic z tego nie wyszło bo też był ciałem obcym, niestety to nie takie proste a od Barcelony piłkarzy zwyczajnie odbijają się jak od ściany.

0

@ObiektywnyKibic121 1819 29 spotkań i 2,3 udanego dryblingu już to w jednym meczu jest nieosiągalne dla żadnego piłkarza.

1

@blaugrana1980 Sprawdź sobie kulisy jego transferu do BVB i dopiero się wypowiadaj, chyba że wiesz więcej niż jego agent.

0

@ObiektywnyKibic121 To dobry musi być ten neymar skoro za samego Dembele ma prawie 170 udanych dryblingów na mecz.

1

@Pawlak1992 A co takiego wygrał Lenglet że jest wypalony? Jeśli jedno mistrzostwo i superpuchar to powód to trzeba go wypychać z klubu natychmiast.

0

@greedo No za Valverde to kluczowi zawodnicy byli jednak młodsi.

0

@greedo Oni nigdy nie będą grać na wysokim poziomie bo wraz z Messim chcieli by na boisku robić podobne rzeczy więc albo jeden albo trzech z mizernym skutkiem.

1

@Virusk3 A on ją stracił? Niektórych zaślepiły dwa gole wbite Barcy, on w Bayernie był rezerwowym a w rozgrywkach LM zaliczał bardzo mało minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?