Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo Gdzie on się bawi ustawieniem? Kłania się ostatni mecz.
2
@xBoMBoWiECx Coutinho to przy młodym wygląda jak junior.
0
@kamilo0066 Oglądałeś ostatni mecz? LR też wtedy twierdziła że gramy na wahadłowych a Kuman przesunął migueze do pomocy.
0
@Sznejk to będzie 4-2-3-1 jak w końcówce ostatniego meczu.
0
@kamilo0066 Jak zmienił ustawienie?
4
@pikass14 @franegpro Ostatni mecz sugerował by że Mingueza zagra jako pomocniki.
0
@Siergiej_Piputkin Mingueza w pomocy.
0
@Dzemix111 1. To co napisał @VenoM
2. Dla mnie oglądanie drużyny ev to była katorga teraz przynajmniej czuję ekscytację. Dla mnie ona nie jest tożsama z wygrywaniem.
3.Zmęczony byłem tym minimalizmem i głosami w tle że siły to zbieramy na ̶L̶M̶ euro-przekopy.
0
@normasubiektywna Od kiedy jesteś?
-Ekonomistą
-Handlarzem bronią
-Psychologiem
-Piłkarzem
-Trenerem
-Dyrektorem sportowym
-Prezydentem klubu
-Wydawcą gier
0
@koksik2700 Tak dostanie twój przekop i pierwsze co zrobi to zarżnie rodzinę by odbudować swoje ego. Tak się to kończy, nie było by żadnego następnym razem.
0
@pt9 No ja jego gry bym "ok" nie określił nawet pomijając cenę, bo przy Pedrim wygląda jak junior.
3
@MesQueUnClub96 Po za tym Piquś ma wszystko niektóre pucharki nawet x razy w tym najważniejsze i o jakich robert może pomarzyć.
1
@IronSanHybrid Może po prostu im obydwóm opłaca się to ciągnąć.
0
Przekształcenie? O czym ten gość gada, trzeba będzie zacisnąć pasa i tyle, pozbyć się niepotrzebnych zawodników zredukować personel itd. pewnie czekają nas chude lata ale to nie powód by oddawać się w niepewne ręce.
0
@masq Widzę że inaczej rozumiemy dziennikarstwo i nawet spłycanie tego "nowoczesnością" nie pomoże
0
@mekston Też jestem ciekaw, bo niektórzy to robią nadzieje innym jakby to miał być drugi Pique bo z wysp wraca.
0
@nitey No tylko że ani MC ni PSG to nie są ekipy te trofea gwarantujące, chyba że zakładasz że Messi jest tym brakującym ogniwem , ja nie bo jego wkomponowanie w drużynę oznacza rewolucję.
0
@Roobo No Lenglet wali wielbłądy ale nawet ten z zeszłego roku nie pozwolił by twojemu wstać z ławki. MIngueza ma prawo popełniać błędy, nie znam żadnego młodego zawodnika który by ich nie popełniał ważne by z nich wyciągać wnioski.
0
@Dembouz1899 A ja będę oglądał bo od betonu ev większą przyjemność dają mi młodzi zawodnicy i ich gra, wyniki nie są fajne ale jeśli chodzi o to co oglądam to wolę to niż minimalizm sugerujący postawienie na LM i euro-oklep w tych rozgrywkach.
0
@_komar No on dał więcej minut w lidze dzieciakom niż ev przez 3 lata. Nie bądź taki pewien bo klubu może nie być stać na rozstanie z trenerem.
0
@Roobo No ten Eric to też nie jest ukształtowany piłkarz bliżej mu do kota w worku.
0
@pt9 Fundusz płac bardzo się odciąży, zresztą po co sprzedawać ww zawodników.
0
@ArterkHD Na klub na pewno nie na kadrę na pewno.
0
@Sapos93 Coutinho to na pewno ofensywny nie był raczej nijaki.
1
@Bocheno1 Pewnie chodziło mu o grę na pivocie bo tam akurat młodemu mecz nie wyszedł.
1
@Siergiej_Piputkin uraz ma Holender.
1
@puyol_presidend5 Suarez prime bezdyskusyjnie, do tego w karierze strzelał i czarował w Holandii Anglii i Hiszpanii, więc w karierze dla mnie też.
0
@Bocheno1 To fajna analogia do Gomesa który ponoć był magikiem na treningach. Trochę nie chce mi się w to wierzyć co tu podajesz bo Puig na murawie wcale nie wyglądał jakby na treningach się obijał, ba wyglądało to odwrotnie.
27
LR nigdy nie zawodzi, dziś już któryś raz czytam jak ten Xavi to w Barcelonie zaczął grać w wieku 25 lat, taki late bloomer. Ludzie ja też jestem fanem Puiga ale nie ośmieszajcie siebie i przede wszystkim legendy FC Barcelony Xaviego.
0
@Barca_Big_Moment Tak na pewno tu przyjdzie czytałeś jego wywiady odnośnie stylu Barcelony.
@FCBMati10 No było tu trochę osób które go nie chciały w tym ja ale najlepiej ten transfer podsumował gość który najlepiej cou znał Jurgen.