Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Toretto Nie psuj mu narracji.
0
@AlicjaFCB Strzela tyle samo a strzelił tyle samo to różnica i to znaczna.
0
@Ansufati123 Przecież on na pewno inwestuje w młodych, nie każdy robi oszołamiającą karierę, do tego ma sztab ludzi i to mogą być ich zawodnicy.
0
@martin866 Doczytaj sobie dlaczego kubo "odszedł" z Barcelony. odnośnie powrotu to nie pieniądze były kluczowe.
0
@forest Na pewno im się pomyliło.
0
Ja nie mam zamiaru podważać teorii że:trzeci na niego nie stawia młodzieżówka to samo... tylko że chłopka jak grał to był jednym z najlepszych na boisku więc to nie jest zero-jedynkowy przypadek na boisku się broni ale coś z nim musi być nie tak.
4
@Ansufati123 No Coutinho to w Barcelonie nie jest zjadany tylko przez cenę i pensję, jakby by to było proste to gościa już tu dawno by nie było bo Barcelona g przerosła a i w Bayernie był rezerwowym jakby ktoś chciał mnie pouczać.
0
Raczej fanem nie jestem wolał bym prawdziwą 9.
2
@Waslak12 Tuska fanem nigdy nie byłem spotkanie z lempart jest żenujące ale jeśli jkm polityk bardzo nieskuteczny i archaiczny pisze że były premier i przewodniczący Rady Europejskiej nie jest poważnym politykiem to jest śmieszno straszne.
3
@BarcaaVEB No widzisz ja mam całkowicie odmienne zdanie na temat pierwszeństwa pieszych.
0
@swiechu97
Radio Plus Przeboje Z Nutą Nostalgii - krakow
Nie jestem blisko z kk ale wybieram tą stację dla muzyki. Co do eski to pełna zgoda tam w kółko leci to samo od muzyki często żałosnych coverów do prowadzących, na dłuższą metę ciężko to znieść.
1
@IronSanHybrid To wina Rosela i Bartomeu a nie czekaj, trenera...anie trzeci już leci..... kto mi został a tak to wszystko wina Navala że coś nawala.
0
@polo508 Problem jest taki że to nie tylko Portugalczyk zapomniał jak się gra w piłkę to dotyka wszystkich nowych zawodników ostatnio.
3
Na pewno nie ma tragedii psg to niezbyt dojrzała drużyna więc dużo bardziej wolę mierzyć się z nimi niż z Bayernem czy Liverpoolem.
1
@norbi77 Może udaje że to co spotkało Milan czy MU to jakieś aberracje.
1
@DonAndresFCB 1. Jednego zawodnika też już wszyscy wypychali z klubu stał się największym pomocnikiem w historii tego klubu.
2. A co dają te wypożyczenia? Kto wrócił i zawojował Barcelonę.... no właśnie.
0
@natanvip No ma też swoje mroczne oblicze jako kapitan ale tak widać jego wpływ na drużynę.
@zmiter912576 No jeśli ktoś go nazywa słabym obrońcą to szkoda dyskutować, ale moim zdaniem te gole które strzelił w ilości ogromnej wpływają na odbiór jego klasy piłkarskiej, bo wielokrotnie we wszelakich rankingach to te gole go tam plasowały mimo średniej dyspozycji.
4
@kkbarca Z tego co mi wiadomo to o odejściu Suareza decydował Bartomeu o czym mówił sam Koeman.
0
@PatrykBarca Wiesz ja nie oglądam serie A, nawet jego suchych statystyk nie znam więc nie widzę sensu zabierać głosu.
0
@greymid Jest tu kilku że nawet jakby sam Neymar im to powiedział to i tak by pisali swoje.
0
@FafitFCB Z Messim jest ten problem że widzisz że on nie jest w formie i gra słabo po czym zdajesz sobie sprawę że i tak dalej jest w światowej czołówce.
Kolejnym problemem jest to że tak wygląda od kilku lat kariera w Barcelonie kilku graczy dogrywają końcówkę na talencie.
0
@YoNoEntiendoNada Naprawdę w to wierzysz, w koniec płaczu oczywiście.
0
@SonBarcaGoku Gdzie, w LM gdzie się kompromitował?
2
@Yosemite Ten mem trochę to podsumowuje.
https://cdn-img-l.facciabuco.com/60/7gqcvzfvsc-juve-come-cesso-vaccata_b.jpg?c=1
0
@Arkadio90 Misiu a próbowałeś takie cudo https://imagetopdf.com/
Ja używam programu image to pdf ale nie wiem czy wciąż można go dostać.
0
@itmustbejoke Ciężko mi sobie wyobrazić go nie biegającego w PL, takie MC musiało by przejść rewolucję w planie gry by go tam wkomponować, do tego ostrzejsza gra, chyba lepiej próbować PSG.
3
@Kapitan_SW Brawo ja jeszcze dodam że całkowicie zaprzeczył tytułowi jakim ochrzciła go redakcja przy powitaniu a mianowicie "panem cantery"
1
@Pilka_jest_okragla No i znów błąd, nawet jak odejmiesz Holendrowi trofea to dał szansę gościom którzy później wynieśli klub na absolutny szczyt, takie coś też należy doceniać i szanować.
0
@Pilka_jest_okragla Skąd wiesz może Szejk poszedł na układ z pizzą i tatuażem za neymara.
0
@SuperPatsonFCB Powoli odstrzelono już wszystkich tym najbardziej opornym zostaje Carles Naval.