Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca
- Gra w dalszym ciągu w Lidze Mistrzów
Gościu a co to za argument ile lat temu Barca po raz ostatni nie wyszła z grupy?
0
@kamilop No EV miał na pewno lepszą kadrę, i młodszego Messiego.
1
@geass Gorzej, bo jeszcze będą wszystkich zmuszać do gloryfikowania partaczy z dawnych lat.
0
@AV0CAD0 A myślisz że to JK kazał zdjąć piosenkę kazika czy zrobić czystkę w trójce, pomiędzy JK a szeregowymi policjantami jest kilkunastu ludzi którzy mogą chcieć się przypodobać ale swoimi działaniami zrobią więcej szkody niz pożytku i to w obie strony.
0
@Danny Gaucho De jong De Beek Eriksen? Rafael van der Vaart a zwłaszcza Wesley Sneijder bardziej by tu pasowali.
1
@GadulkiGembulki Baramui Fighter
widziałeś?
0
@trolownik Dlaczego? Na 10 mamy w praktyce 5 graczy na jedno miejsce to skrzydłowych, nam brakuje. Ja osobiście na 10 wolę Messiego który w tej roli jest kilka klas lepszy od Brazylijczyka.
@MJW Jak na najlepszego gracza PL to trochę mało, zresztą Cou nigdy nie pokaże swojego najlepszego oblicza grając obok Messiego.
0
@itmustbejoke Messi powiedział też że może grać za darmo więc rozliczanie Pique to hipokryzja.
0
@SzahMatt "Sam" wygrał Superpuchar Hiszpanii zdobywając gola w ostatnich minutach meczu, jeśli już chcesz podpierania się takimi dziwadłami i pisząc o sporcie drużynowym.
1
@prodigy Wybacz ja mam odmienne zdanie dwa dobre mecze nie zmażą pierwszego podejścia poza tym ostatnie dwa mecze już dużo słabiej.
1
@prodigy A rok wcześniej wydaliśmy 160 na równie niepotrzebnego Brazylijczyka, ot po prostu Bartomeu kocha 10.
3
Jakiś czas temu śmiałem się że stara gwardia jeszcze podpisze nowe kontrakty i kurna takim jasnowidzem to ja nie chcę być. Nowy zarząd będzie w super trudnej sytuacji.
0
@Coutinho007 Czyli 6 lat podsumowujesz końcówką a młodzika z 600 minutami który walczy o każdą kolejną w LL określasz biegaczem. Dość łatwo to podsumować ale lepszy będzie przykład z dwoma pierwszymi meczami RK albo ogólnie efektem nowej miotły gdzie zawodnicy dają z siebie dużo więcej niż normalnie.
Wielu ofensywnych biega akurat Coutinho ma z tym problem i nie zaczął się w Barcelonie.
2
@sawyer00 W formie wolałbym Dembele a w formie nie jest co jest chyba oczywiste. Do tego wszystko wskazuje na to że wreszcie ma spersonalizowany plan treningowy więc i fizycznie może nie być gotowy na 100% a powinno się unikać wystawiania od początku graczy którzy mogą nie wytrzymać 90 minut.
2
@HERORICH2 Ja powiem i to bez problemu, w Bayernie słabo, mecz z Barceloną to żaden wyznacznik, polecam spojrzeć całościowo a nie opierać się na dwóch golach wbitych rozbitej papce spacerowiczów. Antka nie skreślam choć będzie mu bardzo trudno ale kupno dwóch 10 za 260 milionów gdy masz Messiego to kwintesencja geniuszu bartomeu.
0
@matirix20 Ja bym stawiał na Dembele tylko mam wątpliwości czy to odpowiedni czas bo sporo brakuje mu do optymalnej formy, nie wiem czy fizycznie jest gotowy.
0
@MrCules Jurgen podsumował pomysł z Cou w pomocy 433 Barcelony, nie wiem czy jest ktoś kto lepiej rozumie Brazylijczyka i jego wady. EV próbował tego i drużyna wyglądała słabiutko jak i sam Brazylijczyk.
Nic dziwnego skoro od kilku lat prawe skrzydłowego na skrzydle praktycznie nie ma a lewy to była praktycznie główna broń Barcelony ostatnich trzech sezonów, mnie nie dziwi że EV nie ograniczał roli Alby a dziwi to że ktoś to proponuje tym bardziej że Cou ciągnie do środka.
W tym Bayernie to tak średnio mu szło, i to delikatna ocena.
0
@damian777 Puig zamiast Holendra na pivocie mając z przodu Ansu Cou i i przede wszystkim Messiego? Pierwsza lepiej zorganizowana drużyna by ten wynalazek rozbiła w pył.
2
@itmustbejoke Tak, ale my jako kibice powinniśmy oczekiwać jego najlepszej wersji a nie zadowalać się minimalizmem nawet jeśli dla większości zawodowych graczy to byłby szczyt.
5
Jestem fanem Puiga i podobał mi się jak grał ale chłopak ma problem, grają dzieciaki a on ma w LL na koncie 667 minut. Z jednej strony wypożyczania nigdy nie zdały egzaminu z drugiej zegar tyka coraz szybciej.
0
@El dominatore @Coutinho007 No zobaczymy w dłuższej perspektywie czasu, akurat przy pierwszym podejściu było podobnie miłe złego początki, tak Coutinho ma manierę lekceważenia bronienia. Puig to też nie jest tytan kilometrów do tego bardzo słabe warunki do powalczenia o piłkę bo trzeba pamiętać o najważniejszym w tej drużynie jest pewien pan z Argentyny i ktoś za niego kilometry nadrobić musi, proponowanym pomocnikom już było by trudno a na dokładkę masz zapuszczającego się na skrzydło Albę ana prawej albo wolnego jak wóz z węglem Roberto albo słabiutkiego w bronieniu Desta. Co do drążenia to mnie ch nie drąży i nie mam obowiązku odpisywać natychmiast.
0
@El dominatore A biegać za nich będą?
0
@MrCules A widziałeś ile spotkań zagrał na lewym skrzydle w Bayernie skoro ponad 100 spotkań na LS w Liverpoolu nic takim jak ty nie mówi. Bo chyba to oczywiste że nikt pod niego gry nie ustawi skoro w drużynie jest Messi.
0
Nie wiem jak się czują ci co obwieszczali potężnego Coutinho ale mam nadzieję że mają nauczkę.
1
Oprócz obniżki pensji niektórzy przedłużyli umowę na nie bieganie.
0
@justfootball Pewnie badają Zenka i Sławomira.
0
@AlexDark00 No to mamy całkowicie inny gust. Olga Nowotarska to ładna dziewczyna Wiktoria Gąsiewska i Agnieszka Jaworska też.
3
@VeB 1899 @cinero1996 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP Ale debilem jest nie tylko premier a cała "jego" świta.