Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pikass14 Naturalne.
36E (80E) (same as DD cup)
0
@Zoker Popytaj jeszcze o żużel powinni być na czasie.
0
@adaskooow Francuska gazeta twierdziła że to wina sztabu bo nie miał spersonalizowanego treningu dla sprinterów co aż wydaje się nie możliwe ale te teorie potwierdzili w BVB bo Barcelona się z nimi nie tak dawno kontaktowała w sprawie treningów.
0
@mroofkoi4t Antek też miał niezłe liczby ale zarówno Villa jak i Henry szału nie zrobili grając na nie swoich pozycjach, bo wymagania były dużo wyższe.
1
@Melon10 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
1
@Szift13 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706 Ja siostrze kupiłem z serii polecanej wyżej.
0
@michal26 Ile tych kobiet wyjeżdża na zachód i tam w spokoju bez patrzenia na ręce usuwa.
1
@XaviHeart Czym? Tylko gablotą, bo tylko ona stawia Ramosa i Pique wyżej od Puyola, w tych dziwacznych zestawieniach. Bo wydaje mi się że odniesienia do talentu są zbędne, prime Puyola i Pique na korzyść Pique ale to Puyol dużej utrzymywał swoją najlepszą wersję no i ta charyzma. Pique za to nie zawsze wydaje się myślał o piłce ale jego potencjał go ratował.
1
O ile mogę jakoś próbować zrozumieć brak Puyola mimo mojej wielkiej estymy do niego, to trudniej zrozumieć już brak Pique skoro jest Ramos.
Za to brak Alvesa jest dla mnie niemożliwy do wytłumaczenia, i nie pozwala brać tego plebiscytu na poważnie.
0
@Herato Suarez strzelił tylko 21 bramek a Atletico będzie trudniej, Antek za to 16 więc ja zaryzykuję i postawię a Francuza no chyba ze będzie skrzydłowo-rezerwowym.
0
@DanielOOL Nie bo Belg nie rozegrał większości swoich spotkań jako skrzydłowy, problemem było to że on chciał robić to samo co Messi a do tego ma podobne wady, akurat w 433 skrzydło to jedyna opcja dla Coutinho wtedy była.
0
@shaun Któryś z tych sezonów wyżej to był sezon roberta gdy ten reprezentował BVB czy tylko Bayern?
0
@victor Dembele urodził się we Francji i jest Francuzem, do tego nie ma drugiego obywatelstwa więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.
0
@Kengo Jak na razie dużo lepiej na współpracy z nim wychodzimy niż na przyjacielu klubu currym.
0
@robsesh No już tak było w meczu z Lyonem zaraz wrócił do szpitala, na szczęście wygląda na to że wymiana ludzi była dobrym pomysłem, aż chciało by się zawołać wreszcie.
0
@Makson600 Rozumiem że Puyola też byś przygarnął bo to przecież był najlepszy obrońca. Pora iść na przód i myśleć o przyszłości a nie wciąż liczyć ze Luis wróci do formy z przed ilu 4 lat. Tak daje 20 goli w sezonie ale LM to już odwrotnie, za te pieniądze pora poszukać nowej 9.
0
@Alberto1031 Nie mam to po prostu bardziej prawdopodobne że Griezman po 4 latach będzie miał ciekawsza historię w Barcelonie niż Suarez w dość specyficznym Atletico po ilu maksymalnie dwóch. Rozumiem że każdą opinię na jakikolwiek temat mam w realnym życiu podpierać zakładem, tak?
0
@LeoKrol Z tym odbudowywaniem to bym się wstrzymał chociaż z dwa miesiące, bo to brzmi jakby w Bayernie był kluczową postacią a w Barcelonie robił dobrą robotę kilkanaście meczy.
0
@tobiasson92 To czemu mu tego nie odpisałeś tylko mnie pouczasz?
I ja odnoszę się do powoływania się do połowy przepisu ignorując drugą jego część podważającą twoją retorykę. A to że przypisy są pisane na kolanie i każdy widzi to jak chce to inna sprawa.
1
@tobiasson92 Przecież już gość cię wyjaśnił jak powoływałeś się na połowę przepisu ignorując drugą jej część, odnośnie właścicieli odmawiających sprzedaży ludziom bez maseczki. Więc twoja wiedza jest podobna do prawników z MZ.
0
@Janas11224 Postawił wszystko na jedną kartę i brnie w to ile ma sił powrotu już nie ma.
0
@AdiBarca87 To nie fakt a przypuszczenie. Prowadzenie trenerów nic nie da jak braknie talentu albo samozaparcia, przy całej mojej niechęci do Brazylijczyka to piłkarzem jest fenomenalnym z talentem jaki miało niewielu, a Ansu rozegrał 1300 minut w poważnej piłce.
0
@Janiama Amortyzacja transferu to min 55 mln. W obecnej chwili wątpliwe by ktoś tyle wydał a co będzie za rok też trudno prognozować nawet jeśli założymy że Francuz będzie błyszczał.
2
@Suzu Odniosę się do rolników bo branża futerkowa to nie do końca rolnictwo.
Ubój rytualny to ok 8% całego eksportu wołowiny i 11% drobiu, ubój zostanie zablokowany w Polsce ale wróci na przykład do Francji gdzie te zwierzęta będą transportowane co jeszcze pogorszy ich los(podobnie z futerkami na Ukrainie też będą zabijane pewnie w gorszych warunkach).
Następnie pozwolenie na wchodzenie do gospodarstw cywili z uprawnieniami ponad policję i niektóre służby i możliwość konfiskaty zwierząt, to dość dochodowy interes i niejednokrotnie taka kilkunastodniowa "opieka" kosztuje rolnika więcej niż wartość zwierzęcia.
0
@MrCule_X Mnie też skoro uważasz że te słowa stawiają mnie na równi z hejterami Messiego, xd tylko pokazuje że nie masz argumentów.
0
@Lincolm Będzie będzie bo on sobie dolicza gole z towarzyskich i innych tego typu ewentów.
0
@MrCule_X "WY" a znasz jakiś mój post w którym przedstawiał bym zły obraz Messiego . Naucz się oddzielać strefę pozaboiskową od tej boiskowej niektórych nic nie nauczyła obserwacja Argentyny prze ostatnie 8 lat.
0
@MrCule_X No ja pamiętam Barcelonę przed Messim i to sporo ale umiem oddzielić strefę sportową od innych bo tak jak Messi jestem człowiekiem i nie wszystko co zrobi i powie muszę traktować jako prawdy objawione bo jest najlepszym piłkarzem.
0
@Alberto1031 Przykro mi ja nie mam w zwyczaju z nikim się zakładać w realnym świecie więc tym bardziej w internecie.
0
@Bobo25 Znów populistyczne hasełka, rehabilitacje po kontuzjach to o wiele cięższa praca niż treningi i mecze.