Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 Problem jest taki że Barcelona jaką chcemy widzieć jak kupuje zawodnika to powinien być gotowy na wejście na boisko i zrobienie różnicy nikt nie będzie ogrywał dzieciaków i dawał im kolejnych szans, tym bardziej że na ławce siedzą ciężko opłacani zawodnicy z potężnym ego.
1
@Survier Na pewno nie po 1300 minutach w poważnej piłce. Ok wybitny talent jak najbardziej, skrzydłowy no tu to gruba przesada, bo jak nazwać tych naprawdę wybitnych czy będziemy stopniować wybitność.
0
@BorzyKrzys I długa lista filmów które odrzuciła a wykreowały wielkie gwiazdy jak Nagi Instynkt czy Milczeniu Owiec, a jeszcze tego trochę było ale już nie pamiętam.
0
@cules100pro Cóż duży hype i chyba sami uwierzyli że są tacy super, jednak split online bardzo im pomagał. To była jedna z bardziej eksperymentujących ekip, skoro wracają do takiego pickcompu to znaczy że nie jest tam za ciekawie.
0
Znów post o pieniądzach piłkarzy i pokoleniach które za nie wyżyją. Polecam zobaczyć sobie ile procent sportowców z NBA czy jeśli wolicie "białych" NHL po pięciu latach od zakończenia kariery ogłasza bankructwo, w Europie nie jest tak źle ale dobrze się zapoznać.
0
@tobiasson92 Cuda się nie zdarzają, jest tylko polityczna kalkulacja walka o władzę i pieniądze.
0
@lucas/catalan W LL na pewno nie mogą w innych lichach nie wiem.
0
@Naturopata A gdzie ten Suarez przyjął rolę rezerwowego? Pique? Chyba coś mnie ominęło. Bo chyba nie wyciągasz wniosków odnośnie ww panów po jednym meczu.
0
@Alberto1031 Rob screena bo będzie odwrotnie.
0
@AduŚ07 Nie, oceniamy go za całokształt jeśli będzie pomagał drużynie zdobywać bramki i punkty to może mieć zero goli i asyst.
0
@zakazskretuwlewo Allgoals ma problemy prawne i przez jakiś czas nie będzie działał na pewno.
1
Trochę mnie dziwią te wyciągane brudy na RK. Od początku kariery trenerskiej miał łatkę gościa który nie boi się mocnych decyzji, więc wiadomo że będzie grupa piłkarzy uważająca go za złego typa.
0
@svensonFCB Radio plus dla muzyki.
12
Przynajmniej dowiedziałem się czegoś ciekawego, Coutinho lubi bronić, ciekawe ciekawe.
0
@darr0o To nie zauważyłeś że jesteśmy FC Argentyną? Że z wyjątkiem Dembele wszyscy kopią do Messiego jak w przykazaniu, że wyłączając jego wybijasz drużynie zęby. Brak intensywności to na pewno problem, ale nie jedyny.
0
@Coutinho007 Assulin Izraelski Messi.
0
@Hushovt Nie chodzi mi o animacje rodem z Muminków. A jeśli i tak pół filmów obecnie to GS i CGI to może lepiej zrobić tak od początku. Animacja nie oznacza że coś jest dla dzieci, to tylko forma przekazu, bez problemu można by ukazać majestatyczność twórczości Tolkiena tą formą.
A i z tego co pamiętam to trzon historii wymyślił Tolkien własnie dla swoich dzieci.
0
@kombo13 https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
0
@kris81 Grałeś w oryginał? Zmieniali coś w poziomie trudności?
0
@MESSIah16 @Coutinho007 Nikomu na dobrze nie mogło wyjść porównanie do Messiego, to jest też problem z ocenianiem potencjału zawodników bardzo młodych.
1
@Hushovt Moje wydanie Hobbita miało 222 strony, zachodziłem w głowę jak ktoś chce zrobić z tego 3 filmy, mimo mojej wielkiej miłości do dzieł Tolkiena i bardzo pozytywnego odbioru wcześniejszej ekranizacji tak Hobbita ledwo zmęczyłem pierwszą część i tak już zawsze pozostanie.
Teraz czekam na ulubioną część dzieł Tolkiena a mianowicie Silmarillion ale trochę się obawiam. Nawet nie wiem czy nie wolał bym wersji animowanej niż aktorskiej.
0
@SelloutCrowd Xavi 3 Iniesta 5.
1
@NeroTFP To była trójka, jeden miał matkę źródło(nie pomyślał co robi ten post umieszczając) drugi miał znajomych w wojsku i Policji i cytując każdy z takimi kontaktami wie o tym wojsku, trzeciego źródła niestety nie pamiętam.
0
@Koni8M W szatni też kiepsko bo ta cisza przy ostatnich burzach trochę niepokoi.
0
@jeyx77x Emerson w tym roku nie będzie puszczony z Betisu, co powiedział prezes tego klubu.
0
@SelloutCrowd Ja zwrócił bym uwagę że to jednak ludzie którzy z ekipą Bartomeu mieli problemy, nie widziałem może był ale Iniesta milczy, milczy też kilku graczy którzy przeżyli ekipę rosella i barto . Przy Puyolu też trzeba zrobić oddzielny wpis bo on przyjął zaproszenie od Barto i pozwolił się wykorzystać, mnie nie dziwi że teraz jest przeciwko zarządowi. No i na pewno trzeba też podkreślić że to są koledzy i przyjaciele Messiego, to tylko wzmacnia chęć wbicia szpileczki, tak bo to tylko ludzie.
Edit a no i sam wspomniałeś bartomeu jest prezydentem od 2013 roku a w klubie dłużej, i nagle informacje że kogoś oszukuje, coś nie poznali się na nim panowie z szatni a sygnały wysyłał od lat.
0
@totalcrack Dzięki.
0
@Grubson06 Nie pamiętam żadnych problemów z Iniestą, pamięta ktoś?
0
@Blanco16 Zarabia więcej niż Alba, więc ma dużą pensję za dużą.
0
@itmustbejoke Ja mam takie że nie tak niedawno wspierał Bartomeu, albo Barto przeszedł jakąś niesłychaną złą metamorfozę w ostatnich dwóch latach albo ci ludzie wyżej stawiali własne interesy. Tyle mogę napisać z boku tak to widzę i wcale mi to przyjemności nie sprawia bo Puyol to oprócz Xaviego i Iniesty największa legenda tego klubu.