Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MESSIah16 I właśnie w taki sposób górnictwo wciąż doi to państwo, bo można "wywalczyć".
0
@FC1899Barca Nie rozumiem dodawania tego fałszywego księżyca samo miasto się broni, i Photoshop nie jest potrzebny.
0
@Mixtape Piraci mrocznych wód.Sentyment jeszcze do Dream Stone i Gumisiów
17
Cóż wielu się narażę ale nie piłka nożna nic nie jest winna bo to sport i jeśli nie wygrywasz to znaczy że ktoś był lepszy i to jemu się ten tytuł należy. Pomijam oczywiście przypadki sprzedawania meczy czy sprzyjania wygranym przez sędziego.
0
@ObywatelPL Geniusz na pewno bo to przeczy prawom fizyki.
2
To dość ciekawe bo Holender odnośnie Francuza przywoływał słowa o prawdziwej pozycji, ja Francuza jako prawego napastnika nie kojarzę za bardzo.
0
@ArterkHD Z sosem czosnkowym.
0
@AlexDark00 A jak były wybory to od-zmyślili, tak?
0
@Volk Jedyny hiszpański zdobywca Złotej Piłki
0
@Janiama Niestety w Polsce wiele ludzi oczekuje od polityków by znali się na wszystkim. A jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
0
@Coutinho007 Jest taki pan jak Rozitsky i zarówno W Barcelonie jak i w Realu uznawano go za Polaka choć takiego kraju nie było.
1
@sokot Mój ojciec jest na pierwszej linii frontu więc nie potrzebuję opinii kogoś innego zwłaszcza z internetu, ostatnio tu na LR przywoływana przez takich jak ty wspaniała inicjatywa również "ekspertów" a po sprawdzeniu okazało się że każdy może się tam wpisać.
Tak oczywiście wszyscy profesorowie i doktorzy z nielicznymi wyjątkami to przekupione mendy wraz z laborantami pielęgniarkami itd, powodzenia.
Drugi link i trochę za dużo tu polityków jak na moje gusta do tego dość specyficzni ci panowie, i najważniejsze data artykułu. Kolejna sprawa to najwięcej o korona-wirusie wiedzą c którzy w niego nie wierzą. Mnie nie dziwi ani medialna burza ani chęć robienia polityki, jeśli kogoś dziwi to już jego problem i sporo pokazuje albo młody wiek to drugie jest wytłumaczalne .
1
@sokot Zdanie ratownika medycznego ma być przeciwwagą dla profesorów i doktorów. No tak pan od butów też leczy innych witaminą c.
0
@Filip_10 A ilu użytkowników by mu oddało złotówkę za informacje które zobaczą za 5-10 minut?
1
@Scross No własnie chodzi tu o trenowanie w czasie wolnym albo poza ustalonymi godzinami a jest ich dość sporo.
0
@NeroTFP Piłka od kosza spadła mi na wyprostowany palec i skończyło się na zerwaniu ścięgna prostownika, chirurg się nie spisał bo przez wiele lat miałem dwie buły przypominające kurzajki na palcu, okazało się ze zostawił nici, mimo że te rozpuszczające się miały być użyte. Przy jakimś urazie sam wytargałem pęsetką.
"zarobiłem" chyba ok 150 złotych.
0
@busquets5 Dlaczego Cannavaro a nie Nesta?
1
@fcbarcafan19 Nie tak się robi politykę i tak się urabia ludzi, zwłaszcza takich dla których tvp jest jedyną słuszną stacją.
0
@Rewolucja123
X-Men Geneza: Wolverine dla mnie do odpuszczenia.
0
@tobiasson92 Ile masz teraz prawdziwych rolników w porównaniu do lat 90. Teraz są wsie gdzie na na 100 gospodarstw domowych masz 2-3 gospodarki reszta pracuje poza rolnictwem, po prostu bzdury piszesz.
0
@Imonkey Ciężko. Bo jak Barcelona miażdżyła kolejnych rywali i wygrywała wszystko to nikt nie rozmyślał czy Busquets wpasuje się do Arsenalu czy Juve tylko wszyscy zachwycali się jego grą i w przeróżnych rankingach był uznawany za najlepszego DP.
1
@sendesara Mnie tam zawsze najbardziej imponowała jego wizja, to co ten człowiek widział na boisku i antycypował to poziom nieosiągalny dla większości zawodników, do tego kontrola tempa, on nie klepał dla klepania co ostatnie lata ma miejsce w Barcelonie.
0
@Imonkey Rozumiem że z reprezentacją to jakiś inny Busquets wygrał wszystko. Był uważany za najlepszego.
1
@MESSIah16 Niech pograją na wysokim poziomie z pięć lat to dopiero będzie można mówić o ciekawej perspektywie epoki, bo Norweg ma 117 rozegranych spotkań a nie całe 40 na wysokim poziomie rozgrywkowym.
0
@MesQueUnClub_87 Dla mnie to był kandydat na Bonda i takiego bonda bym obejrzał.
0
@Imonkey A jak był najlepszym DP świata to rozumiem że miał posturę adamy traore.
1
@student97r Fajne fajne, mimo że NBA nie śledzę już w ogóle ponad 15 lat, to to podsumowanie znów przypomniało mi w jakich fenomenalnych czasach przyszło mi żyć, a tytanów w swojej dyscyplinie ma nie tylko koszykówka w ostaniach 30 latach.
0
@FioletoweOczy Jak dla mnie to mimo całej sympatii do Sama to jednak opis jego i Dembele bym wymienił.
0
@pikass14 Naturalne.
36E (80E) (same as DD cup)
0
@Zoker Popytaj jeszcze o żużel powinni być na czasie.