0

@itmustbejoke Ja mam takie że nie tak niedawno wspierał Bartomeu, albo Barto przeszedł jakąś niesłychaną złą metamorfozę w ostatnich dwóch latach albo ci ludzie wyżej stawiali własne interesy. Tyle mogę napisać z boku tak to widzę i wcale mi to przyjemności nie sprawia bo Puyol to oprócz Xaviego i Iniesty największa legenda tego klubu.

2

@escarabajo Alenia jest tylko dlatego wyżej że na pivocie może grać realnie, Puig może tam grać z trzecioligowcami i w grach komputerowych zwłaszcza jak ludzie ustawiają go w drużynie z Messim i Cou którzy wręcz kochają pomagać w obronie.

2

@kingorbit Mistrzu pozycja Fatiego to właśnie ŚN.

1

@neeed Może się zmieniło ale Messi z pieniędzy z pensji w FC Barcelonie wspierał i to poważnie finansowo argentyński związek.

0

@BarcaInfo Uwielbiałem Eto'o ale jemu brak klasy zarzucić łatwo, no chyba że ktoś nie chce pamiętać. Albo był za młody.

0

@bleble123 A doliczyłeś bonus za podpis, bo ta na pewno nie małe pieniądze i o nie własnie toczy się walka z każdym zawodnikiem z rocznym kontraktem.

0

@insp1re Chcemy ale po staremu, wszystko to wina Bartka a skład w większości z meczu z Bayernem na pewno w tym sezonie wygra wszystko, jak to lubił powtarzać Luis oni to przeanalizują.

2

@itmustbejoke A ktoś potwierdził tą bajkę o jednej minucie.

0

@klopx Upraszczasz. Następnie chyba wypadł z obiegu najlepszego skoro nie ma go w kandydatach do nagrody uefa.

0

@_catalan To samo możesz napisać o Busquetsie.

0

@MESSIah16 Xavi Iniesta Messi.

0

@_catalan Może, tak wciąż dobrzy ale to symbole euro-przekopów którzy tylko mówią o analizie, oddajem za darmo by za rok nie odeszli za darmo ot poważna różnica. Zatrudnił również Lucho który miał tu dużo mówiącą o ludziach ksywkę wuefista, EV miał swoich zwolenników a i CV w porównaniu do poprzedników w tym tysiącleciu miał zacne, Sentien niektórzy tu szczytowali o tym gościu. Prezes robi swoje ale nie kupuję bajki że to przez niego te pączki w maśle nie chcą grać w piłkę. A kolejna bajka o oszustwach mnie potwornie śmieszy bo tego gościa znają od dekady strasznie słabo na ludziach się znają, albo pieniądze przesłaniają im rzeczywistość.

0

@itmustbejoke On napisał że zakup Semedo dobrze rokował ze względu na jego grę w Benifice, co jest prawdą.

0

@ToshyFCB Wybacz mnie tylko zastanawia nagłe przebudzenie, jak sam napisałeś ten klub upada od paru lat, dziwnym zbiegiem okoliczności bunt zaczyna się gdy towarzystwo ma się zmienić, może to przypadek a może nie ja uważam że nie.

0

@Rewolucja123 To ty napisałeś że to jego wina, nie ja. Jak dla mnie jest symbolem tej drużyny, jakby nie było jej kapitanem, spuszczona głowa nie pomaga.

0

@Ghotti Skąd te dane bo wyglądają na mocno nieoszacowane.

0

@Barca1992 Na pewno pożegnał, tu chodzi bardziej o to że jako symbol klubu swoimi postami daje pewien przekaz.

2

@arasz1819 Gdzie były te jaja po kolejnych euro-przekopach? Nawet do kibiców nie potrafił wyjść podziękować za doping.

1

@arcin13091 Można było? To Suarez ci powiedział że się zgodzi na taki deal.

0

@horang A ile lat LR to wieszczyła, to że w końcu się to stało niewiele udowadnia.

0

@pt9 A i tak był lepszy od młodych talentów które miały go z łatwością posadzić na ławie.

0

@MESSIah16 Mistrzowie świata zapisują się w historii piłki nie tylko Bundesligi.

0

@masq Współczuje pivotom w takich zestawieniach do tego mają jeszcze dość kiepskich w bronieniu bocznych obrońców.

8

Akurat jeśli chodzi o niemiłe niespodzianki, w Barcelonie niemożliwe nie istnieje.

4

Bartomeu kolejnego oszukał! Albo ci kolesie są niezbyt kumaci albo Barto to jakiś wielki wodzirej.

2

Semedo odszedł więc Neymar nie boi się już wrócić.
Tak bym podsumował dzisiejsze wymysły pisarczyków.

0

@bartoszekkk Puyol pracował na pół gwiazdka wraz z Zubim szału nie było.

3

@MessiUltras Może nie wiesz o tym ale rehabilitacja to dużo cięższa praca niż zwyczajowy trening.

0

@MESSIah16 1. Wiele razy czytałem tu że treningi z Messim dają więcej niż regularna gra.
Powroty z wypożyczeń nie wychodzą to fakt nie opinia, ile % jest udanych?
Zobacz sobie jak wyglądały kariery wychowanków Barcy w składzie gdzie masz tam gości po wypożyczeniach?

0

@Drozdu7 Problem jest taki że te powroty z wypożyczeń nie wychodzą, wątpię żeby on i jego najbliżsi tej tendencji nie zauważyli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?