26

@wpwelement To zróbcie tak że jak ktoś jest zbanowany i go oznaczasz to jest o tym informacja a jak za trudne to zablokujcie taką możliwość, ciężko śledzić czy ktoś ma bana czy nie jak zaglądasz tu raz dziennie na kilka minut.

0

@MESSIah16 Top 10? Odważnie z samej Brazylii masz już 3 miejsca w top 10 Muller Puskas Di Stefano Henry Raul Klose van Nistelroy Eusebio taki Suarez też wyżej od Lewego kilka nazwisk spokojnie też można do tej listy dopisać jak Szewa.

0

@justfootball Średnio ,akurat ten typ urody mi nie podchodzi, ale kręcone włosy dużo lepiej jej pasują niż proste.

1

@kubix05 Układ zamknięty, to zderzenie gdy lubisz aktora ale w filmie odczuwasz do niego całkowity wstręt.

0

@Budyn374 Prezes Betisu powiedział że go nie oddadzą bo mogą to zrobić.

0

@PJ777 To raczej Mendes wszystko pilotował.

0

@szymek029 Przecież prezes Betisu powiedział że Emersona w tym roku wziąć nie mogą.

0

@blazeq Ja się trochę martwię pomocą, trzeba będzie nabić km za atakujących z wyjątkiem Antka(choć będzie ciężko wracać się jako FW) do tego nie są to goście z przyspieszeniem, zwłaszcza Busquets on nigdy do biegania i asekurowania wielkich przestrzeni się nie nadawał czy drużyna w tym ustawieniu pozwoli mu na granie jakie on lubi by pokazać ze nie trzeba mieć bicepsów nawiązując do żartów o nim by być topowym DP.

0

@AdiBarca87 No ok są szpitale które dostają dodatkowe fundusze za walkę z covid to chyba nikogo nie dziwi i gdy przyjmują kogoś z inną chorobą traciły te pieniądze.
Jak kolega dowiedział się ile dostaje szpital? Co to znaczy że dostają 6 tysięcy? Dostają tą kwotę jeszcze dodatkowo oprócz zwyczajowej kwoty? Przede wszystkim dlaczego, zwłoki nie stanowią żadnego zagrożenia związku z Covid, następnie zrób sobie prostą matmę i dodaj kwoty potem pomnóż przez liczbę zmarłych i odpowiedz sobie jakim cudem nikt o te pieniądze się nie kłóci, to są kolosalne pieniądze i nikt by ich nie odpuścił zaraz byłby płacz że lepeij dać je szpitalom.
Następnie jest jeszcze sprawa karty zdrowia i wszystkich problemów z z nią związanych.
Dla mnie jest tu tak dużo sytuacji niejasnych albo rzadkich że ta historia jest grubymi nićmi szyta.
Na koniec napiszę tylko że mojej sąsiadce zmarło 5 dniowe dziecko jej rodzina też mówiła że to przez Covid ale ojciec pracujący w szpitalu dowiedział się że przez sepsę więc należy też pamiętać że ludzie kłamią, niektórzy namiętnie.

2

@IronSanHybrid Pewnie myślałeś że będziesz miał łatwo a tu lipa nie będzie kopiuj wklej ;)

0

@Coutinho007 Wiem wiem tylko że dla mnie Coutinho to dużo większe rozczarowanie niż Dembele.

1

@Chinaski Widziałem gdzieś artykuł ile generuje Gates swoim samolotem to były ogromne liczby.

0

@marcinK0000 Bo prezes Betisu powiedział że nie mogą.

11

@Ramos9248 A był w koszulce Neymara?

1

@Coutinho007 Pisałem tylko o Barcelonie, sprawdzałem specjalnie jak najnowsze podsumowanie ile realnie kosztował i prze-kleiłem.

0

@BorzyKrzys Z tego co pamiętam to dostała rolę w Nagim Instynkcie bo Michelle Pfeiffer
ją odrzuciła( a jej lista odrzuceń jest niebywale długa i utytułowana) więc z tym dostrzeżeniem to nie do końca prawda.

0

@koksik2700 @badej60 Zakup Coutinho za 145 plus zmienne to jeszcze większe marnotrawstwo.

0

@AlwaysBlaugrana A wiesz co mu grozi bo jak mała kara to na pewno nie.

0

@jeyx77x No jak dla mnie to jednak transfer Coutinho był niepotrzebny a kolejna 10 to tylko potwierdzenie pustostanu umysłowego ludzi odpowiedzialnych za transfery.

0

@MJW A dlaczego piłkarze mają mieć łatwiej uzyskać obywatelstwo?

1

@Demo211 O rok za późno teraz już skrzydłowych mamy więc spokojnie można by grać 433.

0

@damianex10 Niezbyt dobrze świadczy to o Urusie.

4

@Comentateiro Problem realnie jest taki że wszystko wskazuje na 4-2-3-1 czyli dla Puiga jest tylko jedno możliwe miejsce na OP, to będzie miejsce albo Messiego(będzie ciupał wszystko od dechy do dechy co najwyżej ominie 3 mecze w PK niezaleznie od pozycji) albo Coutinho, patrząc w szerszej perspektywie w grę wchodzi jeszcze Antek, oraz rotacje ww na pozycji OP z prawo i lewoskrzydłowymi jak Demble Trincao i Fati więc ciężko będzie młodemu coś pograć, niestety ma pecha w 433 było by mu łatwiej.

0

@liberoFCB 671. Ale jak chcesz to obliczać jak pensje zawodników są znane tylko w przybliżeniu, o premiach też ciężko mówić więc to było by trochę wróżenie z fusów, bo ktoś pisał by o 15 mln a realnie może to być 18 a to w przybliżeniu pensja takiego Lenglet'a.

0

@covidout O a o tym to wręcz zapomniałem, w sumie jak się ma takiego lidera to czego oczekiwać po pionkach bez wyobraźni, tylko że my jesteśmy Polakami takie gesty powinny mieć konsekwencje kilkukrotnie dotkliwsze niż np w Hiszpanii.

0

@10LionelMessi10 To już problem wielkich pensji, inaczej niż w ten sposób się nikogo nieładnie to ujmując nie pozbędziemy. To nie mój tok rozumowania bo nigdy nie zakładałem że uda się pozbyć więcej niż 3 zawodników z dłuższym stażem, jeśli do wyboru jest pozbycie się ich teraz albo za rok to wybieram opcję teraz.

1

@10LionelMessi10 Z takim podejściem to my nigdy nie zrobimy kroku w przód bo i Rakitić czy Vidal to dobrzy pomocnicy jak na LL jak zresztą większość składu.

2

@Persyfl @arasz1819 @guru43 Ja wręcz zachodzę w głowę jak gość który jako dorosły człowiek do zdjęcia hail'ował został posłem w Polsce zresztą razem z berkowiczem, a potem te żale ze ich do nazistów porównują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?