1

@Barcelismo No ok tylko że swoją tożsamość i styl łatwiej narzucić w klubach w których pracował a trudniej mając w składzie gości którzy wygrali wszystko po kilka razy.

0

@Fabik87 Xavi Iniesta Busquets, Xavi Messi Alves, Xavi Ineista Messi.

0

@kolo123 Przecież były, o powrocie do Lyonu.

1

@BigDaglas Ogólnie to zaczynaliśmy z pułapu fantasy, te kwoty są podejrzanie wysokie chyba ze to Mendes wszytko załatwia.

0

@teacherakademicki Inny potencjał ludzki, co oznacza że było słabo.

5

@JarekS "Jako specjalista od odczytywania mowy ciała uważam"
Nie obraź się ale był tu gość który pisał że miał szkolenia z najlepszymi fizjoterapeutami od piłki na świecie i on twierdził że Umtiti ma zdrowe kolano tak przed meczem z Atletico.

0

@VenoM Miałem się już kiedyś pytać kogo masz w tym awatarze po poście o SJ i żalach innego użytkownika?

0

Cóż pozostaje czekać na nowe nazwisko i dowiemy się czy to tak fajnie grać na PO Barcelony, choć to już będzie trochę inna drużyna.

0

@Bagsik88 No whoscored trochę na pewno bo opiera się na skryptach więc ich ocen nie bram bym jako wyroczni.

0

@inFLAMES No jak mają walczyć o najwyższe cele to życz pivotom zdrowia maratończyków bo trzeba będzie biegać za trzech każdy.

4

@MESSIah16 To mamy budować skład pod 34 letniego zawodnika który nie chce tu być i tylko odkładać nieuniknione. Jeśli tak to w tym klubie nigdy nie będzie lepiej.

0

@maik A co ma do Puiga Pedri?
Alena który nie poradził sobie w Betisie a i w Barcelonie mimo szans nigdy nic wielkiego nie pokazał?

7

RK: Riqui liczę na ciebie w tym sezonie.
RP: To świetnie trenerze.
RK: Leo w tym sezonie będziesz mniej grał, nie ma sensu byś grał wszystko od deski do deski, będziemy cię oszczędzać na najważniejsze mecze.
LM: Pan jest tu nowy?
RK: Riqui taka głupia sprawa wyszła.

1

@cinero1996 Wielu trenerów to mówiło. Choćby Pep jeśli pressing jest niezsynchronizowany albo co gorsza ktoś odpuszcza to tylko marnujesz siły na głupie bieganie czyli podpierasz głupią wymówkę i przekręcone słowa o mądrym staniu.

6

@AdeQ @VenoM No jego konkurentem o skład będzie Messi albo Coutinho w kolejce jest i Antek w 4-2-3-1 czyli o OP jest kolosalna kolejka chyba że widzicie go na pivocie w takim razie nie dyskutuje.

0

@betonito Dokładnie tak tak samo jak prezydent, dyrektor sportowy wszyscy oni mogą tylko ładnie poprosić piłkarza żeby odszedł, ewentualnie próbować przekupić jak to próbuje barto albo zagrozić ławką, co w przypadku kilku zawodników z umowami do 2021 roku jest delikatnie mówiąc niezbyt skuteczne.

0

@NGTRX Nie wiem czy przewidział to że RK zmieni system bo to jest powodem odsunięcia Puiga. Jak Puig był najlepszy na boisku to ekspert milczał.

0

@betonito A co może zrobić twardy trener z zawodnikiem z kontraktem oprócz niepowoływania co i tak jest po pewnym czasie trudne trudne ze względu na atmosferę czy historię zawodnika.

0

@Joe_Pesci Nie wiem jak z kasą na transfery, choć 30 to pewnie mają, nie mają za to na pewno na pensje i żeby kogoś nowego podpisać to muszą kogoś sprzedać.

0

@Mario96w @badej60 Jedyna szansa że Mendes będzie negocjował za Barcelonę by jeszcze większa odprawę zgarnąć.

0

@ObiektywnyKibic121 Nie do końca, o Dembele nie miałem zdania ale kwota to był kosmos i ludzie jechali za to po zarządzie, byłem też jednym z nielicznych podważających transfer Coutinho, a przecieki że ma grać w pomocy jeszcze bardziej mnie martwiły co oczywiste nie byłem również fanem zakupu kolejnej 10 i nie tylko ja choć powody były różne.

0

@deyna2018 Tu https://fanboy.pl/ sobie luknij i porównaj może nawet trafisz na te karty graficzne jaki planujesz zakładać.

2

@fart Teks pod publiczkę? To dawniej w Polsce nie było głupich, butnych zapatrzonych w siebie pysznych polityków?

0

@Patrykl145 Ogólnie to zawsze musisz mieć z tylu głowy że Luis załaduje golazo nawet jak kopie się po czole to dlatego zawsze dostaje tyle minut, niestety ostatnio współczynnik jest negatywny więc zobaczymy czy Holender też jest tak cierpliwy jak poprzednicy.

0

@BorzyKrzys Szkoda że wygląd po poprawkach.

0

@arasz1819 Wieś się starzeje i wyludnia, Pis próbuje kalkulować.

0

@baron666 No tylko jak chcesz przekonać np takiego Suareza by odszedł? Teraz są pod ścianą i tylko puszczanie za darmo na czym korzystają finansowo zawodnicy jest opcją jeśli chcesz ich wypchnąć.

0

Idę do okulisty bo przeczytałem UDANA rewolucja i zachodzę w głowę co oni tam brali.

0

@Condemnation Jeśli wiedział że Bartomeu jest pod ścianą a znając go był, to wtedy Sentien dyktował warunki, i po to ma agenta by ten wybił mu z głowy pracę za pół darmo nawet jesli to marzenie.

0

@Seledynowy Ta wyśniona magiczna szufla się nie pojawiła, zawodnicy mają odporność na magię w postaci ważnych kontraktów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?