1

Jak ja tej gadki nie znoszę nie dość że to nie transfer, to takiego zawodnika oceniać po tego typu rywalach i jakieś wnioski wyciągać, gdzie lokowanie produktu?

0

@Coutinho007 Ale nikt takiego zawodnika nie rozważa, w Barcelonie na 9 odkąd pamiętam a to już ponad 20 lat grali zawodnicy z techniką użytkową na poziomie dużo wyższym niż ta Belga. Akurat zawodnicy pasujący do Barcy są nie do kupienia w obecnych realiach, nie wiem czy chciałbym Belga w obecnej sytuacji gdzie młodzi pokazują się fajnie, w zeszłym sezonie może i by był wartością dodatnią przy tak wolnej grze, tyle że wydaje mi się że nie tylko ja chcę Barcy grającej efektownie i szybko Lukaku się do tego nie nadaje.
Nie rozumiem zakupu zarówno cou jak i Antka gdy w kadrze jest Messi, choć bardziej Brazylijczyka bo niektórzy forsowali go do pomocy w formacji 433, z racji tego jak wygląda ich gra uu boku Messiego to Antek dał drużynie więcej niż gość po którym masz nick.

0

@Mazi Nie wiadomo co z Todibo(nie mam o nim mocnego zdania) ale też młodziak, 20 lat. Jak tak daej pójdzie to boki obrony trzeba będzie sobie wychować.

0

@ArdoFCB A czemu zgodzili się na zmianę nazwiska i imienia?

0

@Coutinho007 Piszesz o tym lukaku a nie pamiętam by klub tym gościem się interesował rok temu. Widziałem inne dużo bardziej nieprzypinające dawnych ŚN Barcelony nazwiska. Barcelona raczej nie grywała czołgiem na tej pozycji.

0

@wroclawianin89 Ale to że odpali gdzie indziej nie jest równoznaczne z tym że odpalił by w Barcelonie. Niemniej ciekawy zawodnik, ale podejrzewam że RK wie o jego istnieniu i jeśli rzeczywiście PO będzie do wymiany(kasa będzie) to może on skieruje na niego wzrok.

0

@betonito Było o tym dawno temu info ale nie pamiętam dokładnie dlaczego, choć coś mi się kojarzy że to mogło mieć związek z jego ojcem.

0

@sopelinho Ale co ty od niego chcesz? Jak na gościa wciąż z problemami zdrowotnymi to jeśli grał to tragedii na pewno nie było, strzelił kilka ważnych bramek które dały punkty i trofeum ale ciężko oczekiwać od kogoś by błyszczał skoro właściwie jego gra to tylko dochodzenie do formy po urazach.

0

@PlanetFCB w 2018 roku Barca przedłużyła z nim kontrakt do 2021 roku więc jeszcze ma czas na zakup kolejnych "perełek".

0

@betonito Ja nie wiem gdzie ty widzisz przypadek w meczu z Bayernem wypunktowali Barcelonę od A do Z nawet ze słabiutką obroną.

0

@Rewolucja123 Nie ale to wciąż jego wersja a czy to co mówi jest faktem tego nie wiemy, może i zmyśla nie znam go prywatnie ale faktem jest że wokół piłki i tych wielkich pieniędzy nie jeden zmyślacz się kręcił, ja na niego patrze już inaczej po tym co powiedział o RK to było skandaliczne ale też małostkowe nie chciałbym żeby mój ukochany klub był w rękach takiego gościa, bo nawet nie zaczął rządzić a już się kompromituje.

2

Śmieszą mnie te płacze niektórych o rewolucje, wiara w to że w szatni pojawi się wielka szufla a na koncie pieniądze pokazuje że ci ludzie dość słabo obserwowali "dokonania" Barcelony przy pozbywaniu się zawodników od kilku złych lat.
A jak już ktoś odchodzi za darmo to znów płacz, otóż moi drodzy jak zawodnik ma ważny kontrakt to jedynie puszczając go za darmo i pewnie płacąc bonus możecie go przekonać by odszedł z jednego z najlepszych miejsc do kopania gały niezależnie od wyników.

0

@Rewolucja123 Nie fakt tylko wersja fonta.

0

@Mario96w No zabicie zwierzaka trochę inne, to już futrzaka możesz porównać do uboju rytualnego.

1

@barcelonaLM @Bykunn Albo to kolejna polityczna szopka z jakich słynie ta partia.

0

@Kettger Antek to zawodnik na miarę Barcelony na pewno, a to czy tu pasował to inna sprawa.
de Jong też ze względu na potencjał jest młodym zawodnikiem na miarę Barcelony.

0

@Adamski69 Tylko ile zarabiał wcześniej a ile w Barcy, to był trik dla księgowych.

0

@barcelonaLM I co da ci to wotum oprócz jeszcze większego zamieszania? Piłkarze mają kontrakty, wiec albo im płacisz by odeszli albo udajesz że coś robisz nie mogąc nic zrobić.

0

@Mojzesz9 Ivan Rakitić podjął rewolucyjną decyzję i zrobił klubowi przysługę odchodząc, reszta jak widać podobnych rozterek nie ma.

1

@sebasek99 Z tego co gdzieś czytałem kilka samorządów dostało już "wyrównanie" od rządu, ale trzeba by to sprawdzić.

0

@Rewolucja123 Han solo i Indiana Jones.

0

@lukaszbarca15 Poszukaj sobie zdjęcia jak zaczynała karierę nos na pewno zrobiony i nie wiem kto odważył by się to podważać, ale na moje oko też kości policzkowe inne. Ale to zawsze może być efekt żucia gujany.

0

@YoNoEntiendoNada Na podobne pytanie odnośnie tego użytkownika ktoś odpowiedzi że to było multikonto ile w tym prawdy to nie wiem.

1

@pawel0304 Bo nikt nie jest w stanie przeprowadzić większej chyba że puści wszystkich wolno i jeszcze im za to zapłaci, Chorwat zrobił klubowi przysługę reszta chyba nie ma podobnych rozterek.

0

@MessiUltras Nie wiem jak można porównywać Antka do Lautaro pompowanie też całkowicie inne.

0

@Bananowysong To by było możliwe gdyby nie 6 lat rozdawnictwa w obydwie strony, jeśli przez 6 lat twoje negocjacje wyglądają jak te Barcelony to w siódmym sezonie nie możesz nagle grać twardziela bo nikt w to nie uwierzy.

0

@Bananowysong Spodziewałeś się więcej? Jeszcze jeden weteran odejdzie i odtrąbię sukces, jedyną możliwością większej rewolucji było by wypłacanie odszkodowań i puszczanie ich wolno. Coraz bardziej mam też wrażenie że Rakitić zrobił klubowi przysługę że nie został do stycznia.

0

@tommyVERceti Jesteś pewny że chodzi o wybory, jak patrzę na niektóre kluby sprzedane prywaciarzom to dużo więcej kosztuje spłacanie tego wszystkiego jak im się zabawka znudzi, niż utrzymywanie tego na krawędzi.

0

@Majkel34 I właśnie dlatego trenerzy wciąż dają mu minuty, to obosieczna broń.

0

@Jacento Coutinho to najbardziej podobny do Messiego zawodnik aktualnie grający, gorszy sporo i ma podobne do Argentyńczyka wady, nie wiem czy Antek i reszta pomocy wybiega dodatkowe km, wydaje mi się to wątpliwe jak dla mnie to czas spacerujących 10 minął i chyba nie wróci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?