Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gregsky10 Mam tak samo, pomijając już cenę i oczekiwanie na ŚO to wydawało się że to może być świetny transfer i kiedyś będzie można napisać że fajnie zastąpił Puyola, a tu taki klops.
0
@Gregsky10 A jakie to był rozdział zasad jak płakał w mediach społecznościowych że nie gra? Ja go nie zapamiętam zbyt dobrze ale za szopki poza boiskiem.
0
@kingorbit Jak wygrywaliśmy wszystko to byliśmy walcem do tego ładnie grającym, więc to nie jest tak że to niemożliwe, niestety.
1
@inViNcibl3 Szkoda to pisać bo ludzie zwyczajnie nie chcą tego pamiętać, bo tak im wygodniej i łatwiej pisać populistyczne hasełka.
1
@Kuczek Zapomniałeś o Puigu,
0
@Jacento Intensywność z Messim i Cou w jednej linii?
0
@BorzyKrzys Nie napisze że jest brzydka choć chirurg dołożył swoje, ale to na pewno nie jest mój ideał piękna.
0
@sebasek99 Zależy jak kwalifikujesz katolików? Polacy ochrzczeni to na pewno nie mniejszość. Ci którzy mają średnie pojęcie o swojej wierze i aktywnie biorą udział we mszy świętej oraz stosują się do nakazów i zakazów swojej religii to na pewno mniejszość. Druga kwestia jest oczywista ale to wina zawłaszczenia sfery medialnej przez ludzi pokroju rydzyka.
0
@Mario96w Bale dobrze że on jeden rekompensuje u białych naszych Amigosów.
0
@sokot Roberto Carlos.
1
@BorzyKrzys Albo milcz albo chwal inaczej już na starcie rozzłościsz Amigosów.
0
@bixmix Mnie się nie kojarzy, jakbym tego postu nie przeczytał to o WTC w ogóle bym nie myślał czy to ogólnie czy kojarząc datę 11.09.
0
@David00 A pamiętasz ile dał punktów w zeszłym jak drużynie nie szło a wchodził głównie z ławki? Pamiętasz kto strzelił w ostatnich minutach gola dającego superpuchar czyli zamiast jednego były dwa trofea.
Tak samo byś napisał o Neyu gdybyś kibicował PSG na niego też stawiać nie można idąc tym tokiem myślenia a jest najważniejszym zawodnikiem Paryżan.
Pique nie uważam za następcę Puyola bo razem grali zbyt długo, tak można by rozpatrywać Umtitiego.
0
@AlwaysBlaugrana A czy to naprawdę takie dziwne że zawodnicy nie chcą odchodzić? Jeśli odejdzie Suarez to już będzie sukces, zresztą jak ktoś wierzył że nagle 6 podstawowych zawodników odejdzie to jego wiara powinna nazywać się inaczej.
0
@Coutinho007 Niech się uczy od Messiego podobny profil co Brazylijczyk tylko 3-4 klasy lepszy zawodnik.
0
@LuisSalvano Rewolucją nie miało być kupowanie tylko pozbywanie się.
0
@David00 A nie jest nadzieją? Ja uważam że jest, w kim innym na początku sezonu chciałeś pokładać nadzieję jak nie w młodym chłopaku,bo chyba nie w 33 letnich zawodnikach. Widziałeś zawodnika z taką częstotliwością urazów który dawał by drużynie więcej pomijając Neymara. Jak był zdrowy to swoje dokładał a że niektórzy oczekują drugiego Neymara skwituje to uśmiechem bo na razie to żaden z legendarnych zawodników jak Puyol Xavi Alves czy Iniesta nie został nawet w 40% zastąpiony. Nie odnoszę się też do jego cenny bo to że tyle kosztował to wyłącznie wina Bartomeu i Neymara.
0
@catalunya77 Nie pokazał ale jego usprawiedliwiają kontuzję i niekompetencja sztabu szkoleniowego odnośnie treningów, Brazylijczyk grał w pomocy i ani on tym bardziej drużyna nie wyglądała wtedy dobrze. Najlepsze spotkanie wedle mnie Cou rozegrał jako...PS z Messim w składzie on nigdy nie pokaże nawet 30 % tego co w Liverpoluu za najlepszych lat, do tego nie lubi biegać co tym bardziej wyklucza go z kooperacji z Messim a niektórzy chcą go w pomocy.
0
Wygląda na to że ta 60 sekundowa rozmowa z Koemanem nie była splunięciem w twarz i Suarez daje Barcelonie kolejną szanse na analizę po wiosennym euro przekopie.
Chcę zwycięski projekt=mógłbym grać za darmo.
0
@David00 A jest jakiś sportowiec który nie wypada najlepiej w kompilacjach? Pomijam oczywiście te prześmiewcze, zazwyczaj kompilacje zawierają najlepsze zagrania.
3
@catalunya77 Żenadą jest to że ten niedoleczony Dembek nie miał problemów z posadzeniem Cou na ławie.
2
@vukoo Miał jedną pauzował 10 dni tak to okaz zdrowia. Pokaż mi zawodnika bez urazów.
3
Nawet jak trafi się Jović to jak umiesz sprzedawać nawet średnich grajków to i tak będziesz na plusie.
0
@jakub1906 Frajerskie zachowanie to prezentuje już kolejne lata Barcelona. PSG i Inter mają świadomość z kim się "targują" i bezlitośnie naturszczyka ogrywają.
0
@Pilka_jest_okragla Fajnie to brzmi w eter, zawodnicy zweryfikują czy ten pomysł im odpowiada, choć może stara gwardia będzie miała mniej do powiedzenia.
1
Nie nie powinien, nie powinno być na nim żadnej presji w tym wieku przynajmniej ze strony klubu bo pismaki to hieny.
0
@vukoo1 Bo tego nie było widać, ale możesz sobie sprawdzić ile nabijał w meczu km. I czemu ta banda drewniaków gra a Cou dogrywa końcówki ?
Może i ręce opadają tylko że techniczni napastnicy jak jesus czy "firpo" marzą o 1/3 jego goli.
0
Jak na razie to niestety ale nie szatnia broniła Messiego a byli zawodnicy którzy mają z Barto na pieńku.
0
@BarcaInfo Za sentiena był nowy gość od przygotowania fizycznego Fran Soto.
0
Czyli na tą chwilę Bolek wyprzedza Lolka, zobaczymy co dalej. Wiem że nie ma na rynku gościa podobnego do Alvesa i nie ma kasy więc PO na poziomie trzeba będzie sobie wychować.