Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fhero Wskaż mi prezydenta klubu który podał się do dymisji przez taki czy inny transfer? Ja ci za to mogę podać setki ludzi którzy nie podołali i zostali wypchnięci z klubów.
0
@Yoshi94 Ja cie tylko za tagowałem odnośnie tego że Neymar w porównaniu do Coutinho nie miał problemów z bronieniem.
1
@ProMILs Mam dość chłodne podejście do Arthura i jeszcze chłodniejsze do zarządu, ale jakby chłopak grał chociaż w 30% tak dobrze jak to tu ogłaszali jego piewcy to nikt by się go nie odważył ruszyć. Zarówno na boisku jak i poza nim Brazylijczyk ciężko pracował na to by nie dostać kolejnej szansy.
Też chciałbym by młodzi w Barcelonie odpalali i żeby do takich przedziwnych wymian nie dochodziło ale ja Pjanića skreślać nie zamierzam, ma swoją markę ale zmierzy się z Barcelońską ścianą. Jeśli pogra 2-3 lata dobrze będę się cieszył jak będzie katastrofą to będę zły.
Wiesz to nie jest takie proste niektórzy tu skakali że przychodzi Cou(nigdy nie byłem fanem bo obserwowałem jego przygodę przed Liverpoolem do tego w składzie Messi). Odnośnie Dembele to też na papierze nie wyglądało źle problemem była cena, Antek również złożona sytuacja i cały koncept jest przedziwny (znowu dziesiątka, miał grać na 9 a skończył na LS) ale tu zaślepiła ich okazja tak okazja bo był wart ponad 100 mln.
Jeśli luźno spojrzysz na transfery to naprawdę na papierze ciężko się do większości doczepić na przestrzeni lat po rządami Bartka. Tylko że czasami decydują niuanse i w przypadku Barcelony z jakiś powodów ludzie odpowiedzialni za transfery tego nie wyłapują a zawodnicy grają jak z tym bartomeu na plecach.
osobną kwestią są pensje, tak Bartek daje ale ktoś ciągle się o nie dopomina ludzie którzy niby kochają ten klub doją go niemiłosiernie.
1
@NeroTFP Ja oglądałem wszystkich twoich i pewnie bym przyklasnął ale brakuje mi tu trochę Diego Simeone.
1
@geass @ProMILs @Wojtah @joloskyy Jak to już ktoś wczoraj napisał, takie "łapówki" to codzienność i często są zapisane w kontrakcie, gdy klub chce się mówić nieładnie pozbyć zawodnika i nie robić dramy.
1
@Coutinho007 Może źle to napisałem, żaden z nich nie zrobił nawet małej kariery a te transfery ocenił bym jako wpadki, jedynie Semedo(deco jak napisałeś ciężko liczyć jako Portugalczyka a i rola w Barcelonie inna niż dotychczas) ale i tu jest klops choć na pewno ludzie mają ogromne oczekiwania po takim Alvesie a on wygląda trochę gorzej nawet od Roberto.
0
@Coutinho007 Mało który zrobił nawet mniejszą, chyba tylko jako tako broni się Semedo a poza wyjątkami zaślepionymi nie można być jakoś zachwyconym jego grą.
0
@Marcinss10 Neymar ostatnimi czasy tego słynnego "szklanego" Thiago przebija.
2
@culesjasiules Jurgen już wypowiadał się o porównywaniu Cou do Iniesty myślę że to jeden z niewielu którzy naprawdę znają Brazylijczyka.
@Yoshi94 Neymar akurat lubił się wrócić.
Z Xavim Iniestą Busim to mieliśmy jeszcze dominację środka boiska, zabójczy pressing i świetną obronę i kilku prawdziwych herosów na boisku, coś czego obecnie Barcelonie brakuje więc porównywanie sytuacji jest niewskazane.
A zestawienie tria Xavi Iniesta Busi z jakimkolwiek triem w pomocy jest odważne z możliwymi opcjami jakie ma Barcelona to nie będę łapał bana jakbym miał to podsumować.
6
@MichalZZZ
Magdalena Perlińska
https://iv1.lisimg.com/image/21641534/740full-magdalena-perlinska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/16596156/667full-magdalena-perlinska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/16596172/667full-magdalena-perlinska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/20953549/740full-magdalena-perlinska.jpg
Warte wspomnienia
Ashika Pratt
https://iv1.lisimg.com/image/21654147/740full-ashika-pratt.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/8875910/740full-ashika-pratt.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/7922340/740full-ashika-pratt.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21653803/740full-ashika-pratt.jpg
Pia Miller
https://iv1.lisimg.com/image/20216359/634full-pia-miller.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/4412755/740full-pia-miller.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15007907/736full-pia-miller.jpg
Priscilla Huggins Ortiz agresywny typ urody
https://iv1.lisimg.com/image/9912124/512full-priscilla-huggins-ortiz.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/18061988/740full-priscilla-huggins-ortiz.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15878252/740full-priscilla-huggins-ortiz.jpg
Oglądanie Park(u)ów :)
Joy (Park Soo Young)
https://iv1.lisimg.com/image/21660489/740full-joy-%28park-soo-young%29.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/20283651/1118full-joy-%28park-soo-young%29.jpg
Park Hye Min
https://i4.lisimg.com/20217384/278full.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15920697/740full-pony.jpg
Park Min Young
https://iv1.lisimg.com/image/21496802/740full-min--young-park.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2072062/500full-min--young-park.jpg
Ji-Yeon Park
https://iv1.lisimg.com/image/7473699/500full-ji--yeon-park.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/8282260/500full-ji--yeon-park.jpg
Dobra mógłbym tak jeszcze z 20 ładnych Park ów podać.
5
@VenoM Trener przygotowania fizycznego
Edu Pons od 1 lip 2012
Antonio Gómez od 1 lip 2016
Fran Soto od 13 sty 2020(chyba człowiek Senttiena)
Lekarz klubu
Ricard Pruna od 1 lip 2007
Trener ds. Rehabilitacji
Juanjo Brau od 1 lip 1997
0
@NeroTFP Ciekawe ile Suarez i Neymar zaliczyli u boku Messiego.
0
@DLFCB Suarez robi to samo tylko goli nie strzela o nie walczy o złota gałę.
0
@rumilas @panczo No ok, ale to że Real mógł mu taką pensję zaproponować i to że potrafili to tak ustawić by miał pierwszy skład w Mallorce nie jest tożsame z tym że tak samo mogła czy umiała by postąpić Barcelona. Skoro Puig tyle czasu musi się dobijać do składu to rozumiem dość specyficzne podejście do Kubo jego żądań i ile klubowi zawdzięcza jeśli chcemy takie romantyczne podejście naświetlić. I nie do końca kupuję już wersję z kominem placowym w BB skoro wyciekło że kubo w Barcy B grać nie zamierzał. Ale rozumiem podejście do sprawy tak szybkiego awansu do pierwszej drużyny.
Panczo
Przede wszystkim la fabrica produkuje i jest to słowo klucz graczy uniwersalnych którym łatwiej przebić się w innych klubach.
Dwa ja uważam wręcz odwrotnie w tym klubie jeśli chodzi o pozbywanie się młodych zawodników panuje strach że odpalą gdzie indziej i dlatego większość karier tych graczy jest stopowana bo klubom rzadko opłaca dać im szansę bo by zebrać żniwo trzeba w to włożyć dużo pracy i czasu a o to trudno w dzisiejszych realiach.I tak się młodzi tułają i ani rozwoju anie poważnych pieniędzy.
5
@MichalZZZ Olga Nowotarska
z wczoraj ale zasługuje
https://iv1.lisimg.com/image/20663334/667full-olga-nowotarska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/20379651/740full-olga-nowotarska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14250722/740full-olga-nowotarska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/13881896/640full-olga-nowotarska.jpg
i moje ulubione
https://iv1.lisimg.com/image/14250797/740full-olga-nowotarska.jpg
Warte wspomnienia Julie Ordon
https://iv1.lisimg.com/image/20217548/740full-julie-ordon.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/1157452/552full-julie-ordon.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/19382104/666full-julie-ordon.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/395852/584full-julie-ordon.jpg
Catalina Otalvaro
https://ilarge.lisimg.com/image/15836108/1080full-catalina-otalvaro.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14005887/720full-catalina-otalvaro.jpg
Yeon-Seo Oh
https://iv1.lisimg.com/image/15184610/700full-yeon--seo-oh.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9680812/740full-yeon--seo-oh.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/3835184/740full-yeon--seo-oh.jpg
Yûka Ogura
https://iv1.lisimg.com/image/17235635/508full-y%C3%BBka-ogura.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17235789/740full-y%C3%BBka-ogura.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17235761/683full-y%C3%BBka-ogura.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/17235615/740full-y%C3%BBka-ogura.jpg
0
@rumilas Rozumiem że dałbyś mu we wrześniu pierwszy skład bo takich gwarancji wymagał.
3
@fhero Barto wygrał w wyborach więc to całkowicie co innego.
0
@panczo No kubo to nie tylko miliona chciał.
0
@tristan87 Nie hejtowałem za mocno ale już bunkruję się w mojej norze.
1
@19Riki20 Nie mamy wielkich skrzydłowych ale mamy Ansu Pedriego i co najmniej kilku gości którzy i tak na tym lewym skrzydle wylądują ale z rożnych powodów.
0
@333tricampeones333 No w ilu meczach? I jak wyglądała drużyna.
0
@Rastafarnianin To ból, z jednej strony przymilasz się władzy która na samorządy zrzuca kolejne koszty, a Unia już się nie chce dać doić.
1
@Lola120 A mnie komary nie lubią :)
0
@Ricc 2020 a ludzie chcą w składzie dwóch niebiegających zawodników.
0
@333tricampeones333 No a w jakiej pomocy grał, wypadało by doprecyzować.
0
@jedrek7000 Jurgen już to podsumował.
2
@Avada Kedavra Zawsze mógłby się zakręcić tu i tam, up zrobić kołeczku.
0
@Salwik92 Jak nie wiesz co zrobić z piłkarzem w Barcelonie odpowiedź jest prosta wywalasz go na LS.
1
@AV0CAD0 Oj będzie rutynowe: kto lepszy :(
1
@masq No tak, tylko pomijasz fakty że on sam do niespełnienia tych marzeń się wydatnie przyczyniał, więc czyny>słowa, te ambicje i marzenia to było chyba tylko zostać piłkarzem Barcelony.