0

@Yanek A dlaczego podliczają od tego sezonu?

10

Ja oceniłem to jako złą decyzję ale rozumiem opinie że Sentien zrobił dobrze. Oczywiście że LM(zwłaszcza dla trenera i pewnie prezydenta) jest teraz najważniejsza, ale awans do Segunda może być dla wielu dzieciaków bardzo ważnym impulsem, ten awans może być bardzo ważny dla kilku roczników gdyby udało się awansować i potem utrzymać.Dla niektórych to może być niezrozumiałe ale wygranie LM Barcelony nie uzdrowi ba widzę kilka rzeczy które mogę być jeszcze gorzej, za to awans do Segunda dla mnie nie ma minusów.

0

@Mazi Chyba ci się z Vilanową pomylili.

0

@MESSIah16 Odnośnie Pique wystarczy powrócić sobie do dwumeczu z MC i zobaczyć ile skutku odniosła jego próba mobilizacji drużyny w trudnych chwilach za próbę oczywiście plus za efekt wielki minus, takie chwile wiele rzeczy weryfikują, a i żeby wszystko wyjaśnić nie to nie jest jednorazowy przykład bo na przestrzeni lat nie wszystko szło zawsze pięknie i wielokrotnie przydał by się Puyol ja w takich chwilach kiedy tylko było można zerkałem na Pique, jeśli chodzi o mobilizację drużyny to u nas jest bieda z nędzą.

0

@Dajnatace Niektórzy w kontraktach mają spore premie za wygranie tego przedziwnego plebiscytu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca W takim razie Rakitića tym bardziej by trzeba tam umieścić.

6

@jeyx77x Araújo nie może być kwalifikowany się jako wychowanek.

0

@MaŁolat No właśnie piszę że to jego słabszy sezon w porównaniu do wcześniejszych dlatego zestawiam go z tym w którym miał kontuzję a i tak to wyglądało lepiej no i niby z kim miałbym go porównywać? Miał takie w których przy podobnej liczbie asyst strzelał ponad 2 razy więcej bramek dryblował pół drużyny przeciwnej i robił częściej coś z niczego ratując nam 4 litery jednocześnie sprawiając że musiało go pilnować kilku rywali przez co inni mieli łatwiej.

0

@LuisSalvano Wynikało to z sytuacji boiskowych, np po faulu na neyu który się zwyczajnie mścił. Zresztą jak pamiętam grę R10 a nie pamiętam zarzutów by nie szanował przeciwników które pojawiały się w stosunku do Neymara i nawet część osób na LR nie była po stronie twojego ulubieńca.

1

@SHIBA Porównywanie 10 do środkowego napastnika to trochę dziwne ale ok
gole 25-34
asysty 20-4
Strzały na grę 4.8-4.5
kluczowe podania 2.7-1.2
Drybling 5.5-1.9
Faulowany 2.1-1.4
Ofsajdy 0.4-0.5
Straty 2.4-1.7

0

@mr_robot Nie do końca, tak imponujące jest że teraz oprócz bycia 10 robi robotę 6 i 8 ale nie czyni go to lepszym indywidualnie. Kiedyś robił rzeczy których teraz nie jest w stanie, dla mnie Messi z 12 czy 14 roku był lepszy niż ten obecny.

4

Więc jednak LR lepiej się zna niż ci trenerzy młodzieżówek Hiszpańskich :)

1

@BarcaInfo No tak to słaby sezon Messiego w ostatnich 10 latach tylko jeden w którym miał kontuzję miał tak słabe liczby, ale reszta statystyk też wygląda gorzej liczby to tylko podsumowują.Na boisku też nie robi rzeczy które dawniej robił z łatwością, możecie pisać ile chcecie ale Messi z roku na rok będzie coraz słabszy indywidualnie, bo to normalne.

0

@ramon59 Lenglet i kropka :(

0

@LuisSalvano Nie Neymar często celowo robił sztuczkę by kogoś ośmieszyć, R10 nie miał tej ciemnej strony.

0

@Janiama Naprawdę rozważasz Cou w pomocy w 433 z Messim w drużynie? Niby Arthur ma za nich obydwóch biegać?
Ogólnie się zgadzam na papierze wygląda to ok(pomijam Cou) dodaj do tego jeszcze np Gomesa jako rezerwowego bo przecież piłkę kopać potrafi w ataku Paco, tak to wygląda ok ale ogólnie to jestem zdania że mało który transfer na papierze wygląda na nie ok.

0

@xVENUMx Swego czasu oglądałem sporo drogówki i teraz mnie takie rzeczy nie dziwią, ludzie nie wiedzą co to pierwszeństwo.

0

@SkN Potrzebujemy raczej trenera który zamiast FC Argentiny sprawi ze leo będzie wisienką na torcie. Co do zdejmowania z boiska to też dobrze by było go przekonać że nie ma co grać w jego wieku wszystkiego ze wszystkimi.

1

@Nano22 Wuefista toś pokazał, skończ już z tym Guardiolą bo miałeś 11 lat i niewiele pamiętasz.

1

@Danny Gaucho Ale ośmieszanie Ronniego a ośmieszanie Neymara to różne podejścia, to było w tym najpiękniejsze.

1

@MichalZZZ Cóż oddał bym głos na nią ale znam tylko imię
Emily
https://i.imgur.com/TudbCo9.jpg https://i.imgur.com/vHxu8an.jpg

Jeśli nie to niech będzie Megan Ewing z przed kilku lat, choć nie jest to uroda dla wszystkich
https://iv1.lisimg.com/image/1171250/740full-megan-ewing.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/1171460/740full-megan-ewing.jpg

0

@cat_r37 Nie pamiętam już tamtej sytuacji więc nie mam jak się odnieść.

0

@vangoor Zapomniałeś o Malcomie.

0

@LuisSalvano Ja mogę tak napisać jak chcesz, wedle mnie to jest 60-40 na korzyść Realu zarówno doświadczenie jak i morale po mistrzu dużo dadzą tej ekipie.

0

@PatrychoO Bez wątpienia ale w Barcelonie był już wypalony, zmiana otoczenia dobrze na niego wpłynęła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?