0

@Coutinho007 Na samym początku mieli obserwować lautaro i Malena niestety chłopak złapał kontuzję no i nie śledzę Eredivisie by mieć jakąś opinie.

9

Co jest z tym Lautaro, jeśli to prawda że plotki go wybiły z rytmu, to tym bardziej wydawanie takiej kasy mija się z celem, bo gość odbije się od presji w Barcelonie niczym od ściany i znów będziemy mieli spacerowicza ze spuszczoną głową za 100+.
Nie szukajmy jakiejś pseudo-kopii Suareza tylko kupmy fajnego napastnika który jest gwarancją +20 bramek na sezon.

0

@slayer No i trochę szkolimy pod siebie.

1

No tak tylko kup xxx niech odpali i możesz pozować na super prezydenta, z wychowywaniem młodych już tak pięknie nie ma, zobaczcie sobie gdzie grają wychowankowie których szkolono za prezydenta który za szkolenie w La Masii zbierał największe komplementy.

Nie zaryzykuję zbyt wiele jeśli napiszę że gdyby zdrowy był Dembele to Ansu by nie grał, a gdyby ten przedziwny wymysł z Cou w pomocy miał szansę się powieść to samo było by z Puigiem.Gdyby Sam nie miał problemów to jego rodak grzał by lawę a co tu mówić o Urusie.

2

@ukiii Nie będę ukrywał mam słabość do Koreanek i Japonek ale w propozycjach się ograniczam bo wiadomo kogoś może to zdenerwować, od jutra podam jeszcze jedną dwie więcej.

0

@AdiKingu96 Sugeruję nie sugerować się medialną papką, to coś podobnego do szału na Lewandowskiego(zasłużony) i milczenia o Messim, co nie znaczy że lewy jest od Messiego lepszy. To samo ma miejsce w PSG to jednak Neymar tam jest ważniejszy.

1

@ArdoFCB Niektórzy Polacy Żydów nienawidzą. Tak jak czarnych żółtych czy w ogóle innych, to niewiele znaczy wobec całego kraju.A czy ja mówię że żydzi to wspaniały naród? Nie nakręcaj się, nie ma tych tylko dobrych i tylko złych. Nie dogadują się? A to nowość dla mnie, z tego co widzę mają doskonałe kontakty z dwoma z trzech największych imperiów, a fakt że mają świetne stosunki zarówno z USA(od wielu lat) jak i Putinem przeczy twojemu zdaniu że nie potrafią się dogadać, tak samo jak kontakty służb europejskich z Mosadem. No byli wyrzucani z innych państw ale sprawdź sobie najpierw dlaczego ich sprowadzono i potem czemu ich wygnano.
Chyba tylko do bezprawnych ataków na Palestynę się zgodzę.
"obecny rząd Izraela jest wrogo nastawiony do większości państw, tylko pieniądze za drugą wojnę światową chce wyłudzać taka jest prawda, ich pokój nie interesuje."
Zmień sobie Izrael na Polskę a pieniądze możesz zostawić albo zmienić sobie na doraźną politykę i masz praktycznie piękne podsumowanie.
A ustawa 447 do której się odnosisz to tak właściwie nie wiadomo kto by te pieniądze dostał ale tak prawdziwi potomkowie pewnie nie.

1

@ArdoFCB Oj misiu jkm czy narodowcy to żydów nienawidzą od dekady. A polacy to nie uważają się za lepszych? A dlaczego większość sąsiednich nacji za nami nie przepada? przegapiłeś ostatnie lata ze zgniłym zachodem i dobrą Polską serwowane przez mistrzów dojenia.

1

@Hushovt Polacy tak nienawidzą żydów bo ci uzurpują sobie prawo do "narodu wybranego" do tego tak samo jak żydzi niektórzy Polacy uwielbiają być tymi męczennikami. Spójrz też na konfę, żyd pracowity i zaradny człowiek niby powinien być wzorem a jest najgorszym wrogiem, tu na przykład biją w oczy kompleksy.

1

@IronSanHybrid Jak to Jaro zobaczy to znowu da dudzie popalić.

1

Wciąż czytam jak to ̶p̶o̶z̶b̶ę̶d̶z̶i̶e̶m̶y̶ sprzedamy Rakitića Vidala Umtitego itd. Ja rozumiem nastawienie do obecnie rządzących ale gdyby to było takie proste to na licytacji nie wystawiono by większości mniej lub bardziej perspektywicznych zawodników. WW przeze mnie panowie zwłaszcza Ivan i Arturo nie mają żadnego interesu by z Barcelony odchodzić(jest wręcz odwrotnie), wiem że wielu użytkowników lubi historię że "przychodzę do Barcy grać z Messim" wspaniała i wzruszająca opowiastka ale ja za serce łapę się wtedy gdy widzę ich pensję.

3

@Gomess Zawsze to lepiej niż górniaczka, steczkowska czy kukulska.

0

@Azi No pamiętam jak o było a "z łatwością wyśle Portugalczyka na ławkę" tak trochę ci się nie udało. No 200 minut w Ligue 1 to chyba jednak ławka.

3

@NeroTFP Czyli duda już czwartą wielką batalię z kurskim przegrał. prezes tvpis>prezydent Polski.

5

Fajne te plotki takie wymyślone.

0

@osa91 No tak jako naturalna dziewczyna wyglądała zjawiskowo, z ostatnich zdjęć wynika że już tak naturalna nie jest.

2

@jeyx77x Nie nie było takiej sagi i płaczu co niektórych, nie była to też decyzja która spotkała się z jakimś fenomenalnym przyjęciem, pamiętam tą burzę po przegranym meczu z ...Wisłą Kraków. I ten mem o Brożku w Barcelonie.

1

@Pilka_jest_okragla Najgłupsze co mogą zrobić to wypuszczać na murawę w tym sezonie.

0

Czyli nic się nie nauczyli po Lyonie, ostatnio żadna negatywna informacja o tym klubie mnie nie dziwi. Zresztą co może pokazać zawodnik po tak długiej kontuzji, nawet jak dziś byłby zdrowy to w następnym meczu nie powinien wchodzić na murawę. Jeśli rzeczywiście powrót Francuza jest kluczowy dla trenera to kolejny powód że jednak trzeba go zmienić.

0

@patrykzmc2000 To fajne o co sądzi o tym gość który ma najwięcej do powiedzenia czyli sam Sam.

0

@Patry10 .."W ciągu dziesięciu lat w Primera División (w tym dwa niepełne sezony) Valverde dał zadebiutować aż 34 graczom. Ten rezultat to znak, że dla La Masíi nadchodzą dobre czasy."....

0

@Coutinho007 Ale wiesz że EV słynął wcześniej jako prawdziwy wielbiciel młodych talentów.

0

@damian16161212 Pomysł zakupu gorszej wersji Messiego do pomocy to był jeden z większych wielbłądów w historii transferów.

0

@messi564 Spójrz sobie na podejście do wszelakich młodych zawodników sprzedawanych, ciągle bawienie się w klauzule odkupu, bo strach że chłopak odpali gdzie indziej i ani kasy ni normalnej ścieżki rozwoju dla młodziaków. Ci ludzie boją się podjąć decyzje i idziemy w tak zwane półśrodki.

0

@Patrykl145 O ile Lapotra zawsze pozostanie dla mnie gościem który ten klub uratował i powrócił na szczyt to jednak ostatnie wybory pokazały że nie ma za bardzo pomysłu już na ten klub, więc może czas na nowe.

4

Cóż ciężko powiedzieć to może wyjść albo nie, na pewno gość który był na szczycie jako piłkarz a jako trener też w porównaniu z ostatnimi kilkoma nie ma się czego wstydzić więc na plus. To na pewno człowiek który miał do czynienia z wielkimi graczami czego nie można powiedzieć o dwóch poprzednikach, więc też na plus. Powinien też dużo lepiej znać realia dogadywania się z takimi zawodnikami, tak dogadywania się, łapanie za mordy legend Barcelony to narracja dla dzieciaków.

0

@Patry10 Przede wszystkim EV miał stawiać na młodych, zobacz sobie artykuł przedstawiający go jako trenera Barcelony został tam okrzyknięty "panem cantery"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?