Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widzę że młodzi przychodzą a starzy na tą chwile zostają, jakby to powiedział pewien były trener "lubię wąską kadrę" tak przez trzy lata im powtarzał :)
3
@MichalZZZ
Bertha Nieves znana szerzej jako Amanda Tam. Dla mnie ideał.
https://iv1.lisimg.com/image/2938454/604full-bertha-nieves.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2936446/582full-bertha-nieves.jpg
http://www.findhername.com/wp-content/uploads/2014/10/bertha-nieves-3.jpg
https://byroncrawford.typepad.com/.a/6a00d8341c558f53ef01a5119814aa970c-500wi
http://www.findhername.com/wp-content/uploads/2014/10/bertha-nieves-4.jpg
Gdyby nie Bertha to ta pani była by zwyciężczynią Olga Nowotarska
https://iv1.lisimg.com/image/20663334/667full-olga-nowotarska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/20379651/740full-olga-nowotarska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14250722/740full-olga-nowotarska.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/13881896/640full-olga-nowotarska.jpg
i moje ulubione
https://iv1.lisimg.com/image/14250797/740full-olga-nowotarska.jpg
Warte wspomnienia
Nicole Meyer
https://iv1.lisimg.com/image/8684935/740full-nicole-meyer.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9476474/533full-nicole-meyer.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/5937263/740full-nicole-meyer.jpg
Yukie Nakama
https://ilarge.lisimg.com/image/14236763/1024full-yukie-nakama.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14236643/740full-yukie-nakama.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9017420/520full-yukie-nakama.jpg
Nuria Nieva
https://iv1.lisimg.com/image/18694888/740full-nuria-nieva.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15572982/740full-nuria-nieva.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9891974/740full-nuria-nieva.jpg
Nana Komatsu
https://ilarge.lisimg.com/image/15987186/1118full-nana-komatsu.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/14039881/600full-nana-komatsu.jpg
Nana Tanimura
https://ilarge.lisimg.com/image/21328939/1118full-nana-tanimura.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/8872595/1118full-nana-tanimura.jpg
https://ilarge.lisimg.com/image/8872616/1118full-nana-tanimura.jpg
1
@Bogan Bojan z racji tego że pobił wiele juniorskich rekordów Messiego.
Gerard Deulofeu choć teraz z perspektywy czasu to jego rodzice trochę sztucznie nakręcali szał na niego.
Assulin też wielki talent ale znów czas trochę podpowiada że niektórzy mieli interes by promować tego Izraelskiego Messiego.
Na pewno Saviola, Overmars.
0
@4Fabregas4 Profesjonalne? Kończę nie ma co czytać tych wypocin.
3
@KingLeonidas Co Puig 150 minut to wprowadzenie, gdy inni grają jak roboty.
Araújo 14 słownie czternaście minut za EV ależ wprowadzanie.
Spija śmietankę ja nie mogę.
No gdyby nie krótka ławka to Ansu za EV by też nie powąchał murawy.
0
@Coutinho007 No ale my też będziemy kilku zawodników brutalnie to ujmując po sezonie wywozić na taczkach z klubu, przynajmniej powinniśmy próbować, a są to nazwiska dużo bardziej zasłużone niż Brazylijczyk.
0
@tobiasson92 Ten moment już był , wtedy gdy bezrobocie było wyjątkowo niskie.
1
@HERORICH2 Jakby chociaż w 10% grał tak dobrze w porównaniu do klasy jaką niby ma wedle niektórych to nikt by go nie ruszył.
To że odpali w Juve nic nie znaczy, Digne czy Gomes to pokazują pięknie.
0
@4Fabregas4 Więc odczekałem trochę by zobaczyć co się stanie i jak możesz się przekonać Arthur nie kocha Barcelony tak bardzo jak ty twierdzisz, daleko mu również do profesjonalisty.
Co do twojego wyimaginowanego Iniesty 2.0 proszę https://arxiv.org/ftp/arxiv/papers/1802/1802.00967.pdf
Gdybyś nie miał zamiaru czytać tak to Coutinho.
7
Ah ten Arthur, wydawał się taki nie Brazylijski przy pierwszych wywiadach, mam nadzieję że ludzie z klubu wiedzieli że to ten typ tylko że założyli że go wychowają, szkoda że wychowywał go Neymar.
0
@BarcaInfo Błędem Neymara w 95% i nie widzę żadnych racjonalnych przesłanek by Barcelona która straciła najwięcej za blisko 200 mln i kolosalną pensję miała ten błąd naprawiać.
1
Suarez w 1718 i 1819 w 10 spotkaniach strzelił ̶o̶s̶z̶a̶ł̶a̶m̶i̶a̶j̶ą̶c̶e̶ strzelił po jednym golu, przynajmniej asysty trochę go ratują. W tym sezonie 3. Ja tam w Suarezie wielkich oczekiwań nie pokładam wiadomo zaliczy 5 spotkań kopiąc się po czole no ale w 6 walnie kanał pietą i znów co poniektórzy odtrąbią że "zamknął wszystkim....."
Czas zamknąć pewien epizod i poszukać kogoś regularniejszego, bo jeśli ŚN nie będzie strzelał w Barcy gole to jak mamy cokolwiek wartościowego wygrać.
5
@MichalZZZ
Marilou Bélanger
https://iv1.lisimg.com/image/15909451/640full-marilou-b%C3%A9langer.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15598360/740full-marilou-b%C3%A9langer.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15593026/740full-marilou-b%C3%A9langer.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/13797551/600full-marilou-b%C3%A9langer.jpg
Warte wspomninia
Mishel Misheev
https://iv1.lisimg.com/image/16985108/740full-mishel-misheev.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/16985075/740full-mishel-misheev.jpg
Min Ah Kang
https://ilarge.lisimg.com/image/9532177/1000full-min-ah-kang.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/9692216/500full-min-ah-kang.jpg
Minase Yashiro
https://iv1.lisimg.com/image/2864602/525full-minase-yashiro.jpg
Emiri Miyasaka
https://iv1.lisimg.com/image/3638512/487full-emiri-miyasaka.jpg
https://www.pulsk.com/images/2018/05/13/15261714015af78709500b2.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_Jc-svreYHIY/SixQPCundxI/AAAAAAAARzU/ApWpuxP0d44/s400/img_4310.jpg
Kiedyś dałbym jeszcze Marię Doroshina i Domark ale widzę że tam tylko kursy pod kolejny skalpel więc sobie odpuszczę.
3
@Coutinho007 No ale prędzej emersonów niż Rakitićów i Vidalów Umtitich.Za dobrze w tej Barcelonie mają co niektórzy.
3
@Coutinho007 LS Ansu-Pedri było by ciekawe, wiadomo że fizycznie nie podołają całego sezonu rozegrać osobno (oczywiście chodzi mi o to żeby ich nie zajechać już na starcie kariery).
Komplikacje pojawiają się takie że Antek też musi grać więc LS, Trincao musi grać więc LS, jest i Dembele i o zgrozo może wrócić Cou też na LS. Więc niby nie mamy LS a jest kolejka na tą pozycję.
Chyba że trener(a kto nim będzie) widział by Pedriego w pomocy więc może jako zmiennik Puiga tylko że w pomocy też tłok i wątpię by dużo się zmieniło.
Tyle że chłopak musi grać w tym wieku czy trenerowi wystarczy odwagi i przekonania by dawać mu minuty przy takiej potencjalnej konkurencji.
Więc chyba wypożyczenie, szkoda tego braku awansu akurat Pedri na tą chwilę jest jednym z tych którzy stracili na tym bardzo dużo.
0
@Catalanian1991 Uważam że patrząc tylko na swoją sytuację podjął racjonalną decyzje. Ja jako kibic chcący oglądać więcej młodych wychowanków, uważam tą decyzję za złą bo awans do segunda nie ma minusów i była by wspaniałym placem dla rozwoju młodych talentów. Teraz ja wygłoszę niepopularną opinię: wygrana w LM oprócz splendoru nic Barcelonie nie da, ba może wywołać jeszcze gorszy marazm niż dotychczas bo szatnia będzie mocniejsza i Bartomeu będzie mocniejszy,jak wyobrażam sobie kolejny rok z tym towarzystwem wzajemnej adoracji to się spotkań odechciewa oglądać.
0
@kielon93 Skoro takich produkuje to czemu nie mogą tam awansować?
Pisałem wyżej by własnie zatrzymywać zawodników już z doświadczeniem jeśli nikogo ciekawego w niższych rocznikach nie ma bo utrzymywanie się w drugiej lidze drużyną 18 i 19 latków to mrzonka która wydarzy się raz na 10 lat, nie uważam by sprzedaż takich zawodników była opłacalna jeśli byli by tym gwarantem braku relegacji, no i Barcelona nie powinna nastawiać się na zysk tylko myśleć o pierwszym składzie jeśli jesteś za słaby na pierwszy skład i nie ma za ciebie ciekawych ofert i i wielkich talentów na twoją pozycję zostań wspomóż młodszych zawodników niech ogrywają się w drugiej lidze a nie w odmętach trzeciej.
1
@kielon93 Właściwie to gdyby się utrzymywali to dlaczego niektórzy z takich za słabych na LL mieli by odchodzić gdyby nie było nikogo ciekawego w młodszych rocznikach, utrzymanie się w drugiej lidze będzie wymagało doświadczenia.
2
@inViNcibl3 Tak jak Real - Espanyol :)
1
@Slazmi Ja jestem ogólnie negatywnie nastawiony do Pelego po przeczytaniu biografii Garrinchy(dość przykra lektura).
2
@IronSanHybrid Za długa? Pewien jegomość swego czasu na łączu 800kb ściągał 160 gb wydanie rozszerzone, nie pamiętam ile dni to męczyłem na łączu ;(
2
@Slazmi No tak zdobył ale w w 1962
jego wkład był iluzoryczny.
2
@Slazmi Garrincha wygrał mu jedne z MŚ którymi się tak szczyci z jedną krótszą nogą.
0
@VanBest Dlaczego jakby nie patrzeć jesteś najbliżej bramki z lewej Neymar z prawej Messi. To tak pół żartem, w live Luis czasami robił grę.
0
@AdiKingu96 No jeśli Drogba to cytując "true legend" to Silva na pewno jest zwykłą legendą.
0
@Misanthrope +Henry, epizod ale jednak.
0
@NeroTFP Kto nie ryzykuje nie pije szampana :)
1
@sebasek99 Fajne, szkoda że nie jest to pokazane trochę bardziej przejrzyście.
4
@MichalZZZ
Mam dylemat między Mariną a Scarlett ale niech będzie Scarlett Leithold
Scarlett Leithold
https://iv1.lisimg.com/image/21020233/740full-scarlett-leithold.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21020211/740full-scarlett-leithold.jpg
https://list.lisimg.com/image/9558758/380full.jpg
https://list.lisimg.com/image/10060977/380full.jpg
Marina Laswick
https://iv1.lisimg.com/image/20048201/740full-marina-laswick.jpg
https://list.lisimg.com/image/14192140/700full.jpg
https://list.lisimg.com/image/15980224/700full.jpg
Warte wspomnienia
Lorena RAE
https://iv1.lisimg.com/image/20738485/740full-lorena-rae.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/21219011/740full-lorena-rae.jpg
Yeon-hee Lee
https://iv1.lisimg.com/image/1591617/737full-yeon--hee-lee.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/1443191/550full-yeon--hee-lee.jpg
Lim Kim
https://iv1.lisimg.com/image/9829011/655full-lim-kim.jpg
Min-jung Lee
https://iv1.lisimg.com/image/865449/449full-min--jung-lee.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2805057/540full-min--jung-lee.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/2195119/540full-min--jung-lee.jpg
0
@ViscaBarca123 Będzie jakiś "transfer" z góry jak ostatnio?