Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ronad10 Tak, punkt kopania karnego, półkola, pole bramkowe i co tam jeszcze wymalowali po to, żeby sprawdzić, czy murawy nie brakuje albo czy linie boczne są równolegle do band. Nie róbmy sobie jaj. :)
Byłbym jeszcze w stanie cokolwiek takie historie rozważać, gdyby nie to, że wtedy malowaniu linii poświęcili chyba z połowę materiału o kładzeniu murawy i klub nie reklamował tego malowania jako „kamień milowy w powrocie na Camp Nou”. Efekt propagandowy u niektórych – jak widzę – osiągnięty.
1
@Piana90000 Ale co tu ma prasa do tego? To nie są domysły prasy przecież, tylko fakty – porozmawiali w cztery oczy, gdy mleko wylało się publicznie.
1
@Lisek Ewentualnie ileś dni po starcie ligi. :)
10
Grunt, że zdecydowana większość klubów Primera i Segunda División całuje Tebasa po stopach, zwłaszcza za „lichwiarską” hiperumowę z CVC. To jest dla mnie jedna z największych zagadek hiszpańskiego futbolu.
0
A kto powiedział, że nie może marzyć? :)
8
W najbliższych godzinach poznamy trzynaście różnych wersji przebiegu tego spotkania.
W tym od Gerarda Romero, który najpewniej wiedział o tym na 150% od wielu dni – nawet przed odmową podpisania raportu przez ter Stegena, bo Romero zawsze wszystko wie wcześniej, tylko czasem wstydzi się tym podzielić. :)
0
@MaFCB Na razie zasiądzie na „aktywowanej” loży VIP na Kurniku Johana Cruyffa. :)
1
@Ronad10 Chętnie posłucham mądrzejszych, bo ja nie mam zielonego (nomen omen) pojęcia. Testowali trwałość farby? :P
Świetnie, że wiesz więcej, możesz się podzielić.
0
@Lewangoalski Tak pisze tutaj (lub zdarzyło się napisać) przynajmniej trzem różnym redaktorom. ;)
19
Szanowni Redaktorzy, któryś raz to już widzę – po średniku zaczynamy od małej litery. ;)
0
Najważniejsze, że kilka miesięcy temu malowali linie na murawie, którą i tak mieli zdjąć. :P
19
W Barcelonie w dwa dni dzieje się więcej, niż w większości klubów w kwartał albo i półrocze. :P
1
No to mamy przyszłego kapitana! :P
5
@Takitaki Kurde, przepraszam Cię, ale spróbuj to jakoś bardziej po polsku napisać, bo się trochę gubię. ;)
2
Gdyby zdążyli z rejestracją Garcii i Szczęsnego w tym tygodniu, Peña może pojechać z Como już po Pucharze Gampera. ;)
2
To oni rozumieją staż jako staż we wszystkich drużynach dziecięcych i młodzieżowych?
A co do ma do pierwszej drużyny? Myślałem zawsze, że chodzi wyłącznie o staż w samej pierwszej drużynie...
1
@Fan_Barca33 Właśnie w tym demokratycznym do absurdu klubie jakikolwiek trener miał przez lata kija do powiedzenia co do hierarchii kapitanów. Być może trochę tę „demokrację” właśnie ograniczają.
0
@Rifek Oczywiście, ale po co w innych przypadkach robią wybory, skoro i tak wybierają tylko na podstawie tego kryterium? Xavi przynajmniej zabrał drużynie okazję do odstawienia kolejnej parodii wyborów. :)
0
Gdyby w klubie nie mieli demokratycznego „hopla” z wybieraniem kapitanów wyłącznie przez drużynę, sprawa byłaby pewnie prosta.
A tak wcale prosta nie jest. Chyba że szatnia po prostu „nie wyrazi sprzeciwu” wobec odebraniu opaski ter Stegenowi przez „górę”, tak jak „nie wyraziła sprzeciwu” wobec ogłoszenia Sergiego Roberto pierwszym kapitanem osobiście przez Xaviego.
0
Ale że nie 9001 euro? Jakieś nowe zwyczaje...
12
Te kruczki prawne są tak momentami chore, że mózg siada. Normalnie czekam jeszcze na namiot piwny jak na jakimś narciarstwie alpejskim czy innym biatlonie. :P
0
No jak, przecież sam Laporta mówił dopiero co, że najpierw skończą stadion, a później będą robić dach, bo widocznie według niego zadaszony stadion bez dachu jest stadionem skończonym. :)
0
@Slot A nie poratowało? No już nie przesadzajmy. ;)
2
Oriol Romeu jeszcze się obrazi za dysponowanie jego numerem!
0
@Rifek Może być faktycznie tak, że żadnej ze stron nie zależało na takie przecieki, ale mimo wszystko wydaje mi się to mniej prawdopodobne.
Tak czy tak to zmienia mojej opinii, że tego naginania i kombinowania już wystarczy. Choć nadal mam nadzieję, że bardziej to media nakręcają „winę” ter Stegena w (rzekomych) problemach z rejestracją Garcii niż uważa tak sam zarząd.
0
@Rifek Nie wierzę, że takie przypuszczenia nie przedostałyby się prędzej czy później do mediów. A nie kojarzę takich.
0
@Rifek Gdyby chodziło o minimum 45 minut, to akurat by się jeszcze załapał. ;)
1
@Uven Albo chodziło o 60% spotkań, w których zagrał więcej niż po 45 minut. Kij tam wie, ani ci pismacy nie widzieli tych umów, ani z jakoś umiłowania arytmetyki raczej nie słyną. ;)
1
Póki nie wyjdą tam po raz pierwszy na rozgrzewkę, nie uwierzę. Nawet rozpoczęcie sprzedaży karnetów mnie nie przekona, bo i... jesienią zeszłego roku sprzedawano karnety na powrót.
No niestety.
0
Przynajmniej nikt w czasie tej podróży autokarem nie złapał kontuzji Douglasa. ;)