3

@Lewy952468xx Odejść miał też Peña, który nie odchodzi m.in. dlatego, że nie jest zarejestrowany García, który to według propagandy usłużnych gazetek katalońskich nie zarejestrowany z powodu złowrogiej kontuzji ter Stegena, która: 1) wydarzyła się miesiąc po sprowadzeniu Garcii, 2) i tak ter Stegen z dużym prawdopodobieństwem nie odszedłby.

Trochę pokićkane jednak. ;)
Ja mam nadzieję, że mieli w klubie jakikolwiek plan na rejestracje nieuwzględniający odejścia ter Stegena.

4

Ale powiedzmy sobie szczerze – długość kontuzji ter Stegena, odmowa podpisu i co tam jeszcze nie powinny mieć dosłownie żadnego wpływu na rejestrację przykładowego Garcii.

Dlaczego? Prosta sprawa – García nie został sprowadzony w miejsce kontuzjowanego ter Stegena.

Nie piszę tego w obronie ter Stegena, bo mu odwala już srogo, ale ileż można jechać na jakichś wytrychach i kruczkach FFP?

3

@erwimkloss Nie no, awans Legii po przejściu mistrzów Bośni i Hercegowiny, Słowacji i Irlandii będzie na razie trudny do przebicia. ;)

1

W „Marce” chodzi o ponad 2 miliardy wydane w Premier League, a nie 2 miliony. ;)

0

@KamilS689 Ale przecież on mógł po prostu nie chcieć iść do Niemiec. ;)

0

@addept No właśnie nie odczuwał i stąd nie ma go w Barcelonie. :P

3

Tak z dwa lata temu spodziewałem się jego przyszłości w Vigo czy Oviedo, ale obawiam się, że za kilka lat będzie kolejnym Hiszpanem w Ekstraklasie.

0

@Marcin87 Żaden zawodnik nie zgłasza przecież siebie do protokołu meczowego. ;)

0

„Kiedy już wyżej wspomniana dwójka zostanie zarejestrowana, klub zacznie działać”.

Nie no, działać to trzeba i teraz, tylko w inny sposób. Takie pitolenie pismaków.

0

To gdzie był Deco? Nie poleciał jednak?

2

Świetnie. Tylko później zero narzekania czy choćby wspominania o terminarzach, kalendarzach, zmęczeniu itd., bo wiałoby solidną hipokryzją...

2

Nie no, gdyby faktycznie zależała. to byłaby to kolejna totalna kompromitacja obecnego zarządu. Pozostaje wierzyć, że to tylko takie zgadywanki pismaków, z których większość nie ma bladego pojęcia o szczegółach wokół FFP.

0

Wielki kraj ta Rwanda, wręcz potężny. :)
Ogólnie dobry śmieszek, ale w sumie co ma gadać...

0

@slayer Niestety FIFA akurat pracuje nad tym, żeby umożliwić granie także spotkań ligowych za granicą.

0

@mint Z katalońskim w FC Barcelonie nie przesadzałbym, postawiłbym konkretną sumkę na to, że zdecydowana mniejszość drużyny posługuje się z nim w stopniu bardziej zaawansowanym niż „bon dia”, „adéu” czy tam „si us plau”. ;)

3

Dajcie znać, gdy jakieś dostanie, bo to dopiero będzie wydarzenie. ;)

2

@slayer Jak to powiedział Laporta: „nasze motto to pracować dużo, mówić jak najmniej”.

Myślałem, że padnę. Chyba bardziej uśmiałbym się tylko wtedy, gdyby powiedział to złotousty Tebas. :)

3

@Values I co, grał od razu, czy wyszło pośmiewisko na cały świat, i to w dwóch kolejnych okienkach?

3

Zaraz się znajdą bezrefleksyjni obrońcy dosłownie każdego ruchu Laporty ze sloganem „przecież zawsze się udaje”.

No nie zawsze się udaje na czas, taki Olmo może coś o tym powiedzieć. Trytytkowe rejestracje w ramach środka zapobiegawczego to też nie jest jakiś standard światowego futbolu...

Oby tym razem cyrku było mniej.

1

@cules100pro Pewnie tak, ja się po prostu śmieję z narracji, jaką nakręcają katalońscy pismacy, że rejestracja Garcii zależy niby wyłącznie od tego, czy miesiąc później ter Stegena zabolało coś w plecach mocniej przy słabiej. Przecież to jest niepoważne. :P

2

@Ronad10 A kiedy Garcia przyszedł? W połowie czerwca, nie?

7

„Dyrektor sportowy został w swoim biurze w Ciutat Esportiva Joan Gamper, próbując posunąć do przodu kilka otwartych spraw, które ma aktualnie na biurku”.

Widocznie zabrał ze sobą do Korei biurko. :)

2

@th@les Na stronie klubu mówią o 8100.
http://www.sdeibar.com/estadio-de-ipurua

5

Nie no, litości. Kupili nowego pierwszego bramkarza z założeniem, że zarejestrują go w miejsce innego, który złapał kontuzję... miesiąc później?

Barcelońskie szachy 5D normalnie. Czy ci dziennikarze są jeszcze zdrowi na umyśle? :)

0

@Rifek Niekoniecznie się wiąże. Chyba nikt zdrowy na umyśle nie rozważałby w klubie grania tam Ligi Mistrzów. Na tak małym stadionie to nawet w ostatniej rundzie eliminacji grać nie można.

0

@kejdzi Oni mają jakoś nieco ponad 8000.

0

@Hindus Obawiam się, że masz rację...

1

To pismacy katalońscy nie potrafią nawet wcześniej zajrzeć do wymogów ligi, żeby od razu to bajdurzenie o graniu na Kurniku Cruyffa wykluczyć?

A może to w klubie są tak nieprzytomni, że faktycznie to rozważali?

0

Będą mieć hasło reklamowe tylko po francusku? Ja wiem, że trochę frankofonów na świecie jest, ale...

5

„Po wielu miesiącach sagi transferowej możemy w końcu zamknąć sprawę Luisa Díaza”.

Chyba nie dla hiszpańskich pismaków. Najdalej za rok chłop znów będzie się przewijał w „Kwestii godzin”. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?