Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@slayer On raczej nie uważa, że mu nie poszło, w tym szkopuł. ;)
0
A to nawiązanie w czym się przejawia?
2
Chyba czas na ankietę, co wydarzy się wcześniej: powrót na Camp Nou czy odejście Peñi. :P
11
„Stracić” to jednak w cudzysłowie, bo to jednak co najwyżej strata hipotetycznego zysku z hipotetycznego transferu.
2
A gdzie ten cały wielki test z wolontariuszami, pracownikami, bufetami, toaletami i drużynami z przypadku, który mieli przeprowadzać jeszcze niby w lipcu? Coś ten temat nagle wyparował, testować pewnych rzeczy to chyba prędko się nie będzie po prostu dało...
Nie no, serio, jak oni sobie wyobrażali ten 10 sierpnia? Litości.
0
@Ronad10 No tak, ale wszystkie takie modyfikacje są dopuszczane przez Przepisy Gry. A to akurat nie, chyba że coś przegapiłem.
Ogólnie jestem zażenowany tempem rozwijania VAR-u przez FIFĘ, więc tym bardziej się zdziwiłem, że wychodzi to w jeszcze bardziej do niedawna sędziowsko Hiszpanii. ;)
0
@Ronad10 Nie, ja uważam to akurat za dobry ruch, ale zupełnie nie wiem, jakim cudem mogą to robić, skoro nic o tym nie mówią przepisy FIFA/IFAB.
Równie dobrze mogliby sobie wprowadzić zasadę trzy rogi = karny.
0
Jakim cudem RFEF może samodzielnie wprowadzać coś takiego?
0
@LukaszFan Wygląda na to, że wszyatko będzie jasne jeszcze w sierpniu, gdy trzeba będzie podać stadion na Ligę Mistrzów. Nie wierzę, że nawet hipotetycznie pójdą w wariant grania w Primera División na jednym stadionie, a w LM na drugim.
0
No, ktoś tam w końcu zmądrzał. Oby nie tylko dlatego, że i tak odchodzi. :P
0
@BISHBASHBOSH Zawodnicy będą równi, a Flick najrówniejszy. :)
1
Niesamowity misz-masz zaprezentował nam ten pismak. W skrócie: Flick będzie głosował na równi z innymi, ale w sumie jednak niekoniecznie, bo jego głos może ważyć więcej, jeśli nie spodoba mu się wybór większości.
Demokracja rodem z „Alternatywy 4” – z góry akceptujemy wszystkie wyniki naszych demokratycznych wyborów, oczywiście jeśli będą zgodne z naszymi oczekiwaniami. :)
0
@Namix Ale co to ma do rzeczy? Kupili chłopa w połowie czerwca, to przecież chyba mieli inny plan na jego rejestrację niż oczekiwanie na długotrwałą kontuzję ter Stegena. Chyba że faktycznie jestem naiwny, że mieli jakiś plan. :P
6
A tu cyk – i Peña w bramce. :)
2
@Rifek W sumie mówimy o czasach, w których swego rodzaju dziennikarstwa staje się powoli śledzenie, kto kogo gdzie w sieci polubił i kogo obserwuje. Takie dziennikarstwo śledcze podobnego kalibru. ;)
25
Tak samo miał nr 1 na rękawicach na każdym treningu w Ciutat Esportiva, tak jak i miał w Espanyolu. Ot, cała historia...
1
Bohatersko rozwiązują problemy, które sami tworzą!
0
Przecież w tym najmniej szczelnym klubie świata decyzję Flicka poznamy z mediów, zanim o niej pomyśli. Albo wyniki głosowania, zanim wpadną na to, kiedy je w ogóle przeprowadzić. :)
9
@PietrasCoelho To się zaraz dowiesz, że „przecież ze zdjęcia widać”. :P
0
@Cvzx Byle nie pod namiotem. :P
8
Co to jest za logika pojęciowa? Ukończą stadion w 2026, ale jednak nie ukończą, bo zostanie „detalik” w postaci dachu? Niemożliwą ma chłop nawijkę. :P
11
W pełni zgadzam się z Laportą co do włączania innych sekcji do limitów FFP, to koncepcja poryta sama w sobie.
2
Chyba kogoś mocno pogrzało, żeby zrzucać tu winę na ter Stegena, który złapał kontuzję miesiąc po sprowadzeniu Garcii. Nie róbmy sobie jaj.
0
@kejdzi No właśnie niekoniecznie co rok.
4
@VAMOS1899LaMasia De Jong i Pedri są już kapitanami. Chodzi o to, kogo dobrać spoza obecnej piątki kapitanów.
0
@LinekMichal Taka była wtedy ogólnie atmosfera, że to kozak, a do tego oprócz ter Stegena i de Jonga był najdłużej w zespole.
0
@CrowD Chodzi o uzupełnienie składu pięciu kapitanów, a nie wybór akurat pierwszego. Od wielu, wielu lat nie było przypadku, żeby pierwszym kapitanem został ktoś, kto nie był wcześniej w gronie kapitanów w ogóle.
0
@Rifek A w jego przypadku to też dobrze pamiętam, jak nie brakowało tu komentarzy, że Araujo „kapitan bez opaski”, „nowy kapitan na lata” itd. Taki los przewrotny, teraz gość jest wręcz zaprzeczeniem bycia liderem czegokolwiek i brania problemów na klatę. :)
0
@MateuszDoniec Ale ani nie wiemy dlaczego, ani nikt nie powiedział, że nie można wrócić do czterech. ;)
1
A po co w ogóle wybierać piątego, skoro przez całe lata było tylko czterech?