4

Nie wiem za bardzo, po co drużynie aż pięciu kapitanów, więc może wrócą do tradycyjnych czterech.

Ale gdyby się upierali przy zasadzie, że opaskę po pierwszym kapitanie przejmuje drugi, to przecież byłby to Araujo, czyli też mielibyśmy festiwal plucia i jazgotu na niego.

0

@Rifek To była jeszcze inna kombinacja raczej, czyli upierania się przy innym wynalazku – żeby drugi kapitan niejako z automatu przejmował opaskę po odejściu pierwszego.

A swego czasu nawet tutaj wielu usilnie domagało się choćby i pozycji czwartego kapitana dla Niemca. I tak się poukładało. Taki miks stażu, jakiejś dziwnej hierarchii i w sumie nie wiadomo czego.

1

Nie wiem, o jakich dzikich kartach na Klubowe Mistrzostwa Świata mówi Big Boss, bo jedną jedyną drużyną, która nie dostała się tam ściśle na podstawie wyników z boiska, był Inter Miami.

A i w tym przypadku trudno to do końca nazwać dziką kartą, bo podpórka sportowa jakaś była.

2

@escarabajo Pod jego nieobecność głupio, pod jego obecność też głupio. :P

0

@Rifek Ter Stegena wybrała drużyna. Co prawda nie miała za bardzo wyboru, skoro upierają się z tym stażem, ale jednak.

1

@escarabajo Mimo wszystko najbezpieczniej byłoby chyba, gdyby to drużyna sama pozbawiła go opaski, skoro to drużyna mu ją dała, a nie zarząd czy trener. Z drugiej strony nie do końca wiem, jak mieliby to zrobić.

2

Kampanie marketingowe mają być przeprowadzane z dala od zainteresowania mediów? To na czym polega marketing w takim razie? :)

1

@escarabajo A Sergi Roberto to nie był totalnym rezerwowym jako kapitan? Był i przecież śmialiśmy się, że wyprowadzi drużynę na boisko, uściska się z sędziami, kapitanem rywala i dziarsko wróci na ławkę rezerwowych lub na trybuny. ;)

1

@Rupert_Haubica Wywierał presję. :P

0

@Murazor Nikogo nie „oskarżam”. Cieszę się, że udało się wylecieć, ale – i temu przecież trudno zaprzeczyć – na ostatnią chwilę. Tak jak zupełnie do ostatniej chwili czekano na płatności.

Ja jestem po prostu mocno zaskoczony, że taka rzecz, jak wylot na drugi koniec świata w klubie takiej wielkości może zależeć od przelewu w przeddzień tego wylotu. To nie jest wyjazd Wisły Sandomierz na zgrupowanie do Buska-Zdroju.

16

Swoją drogą ubawiło mnie też motto Laporty i spółki „pracować dużo, mówić jak najmniej”. Nie wiem, czy to pasuje do najmniej szczelnego medialnie klubu ma kuli ziemskiej.

Jeszcze tylko brakuje, żeby Tebas ogłosił to jako swoje motto. :P

2

@vangoor No co, wygrał rywalizację z ter Stegenem. :P

14

Ogłosił powrót 10 sierpnia, żeby wywrzeć presję.

No to się ten sprytny plan – łagodnie mówiąc – nie powiódł.

A, i w ogóle z tym ogłoszeniem powrotu to nic wspólnego Laporta nie miał. Coś tam „ogłoszono”, ale żeby on...?

6

Aż się boję, co będzie w tym wywiadzie z Laportą. W kilka dni narracja zmieniła się z twardego „wracamy na Camp Nou 10 sierpnia” na „kolejny sezon na Montjuïc nie miałby sensu”.

1

@Bananowysong Gadali pewnie przez 15 minut. Pozostałą część zajęło jedzenie i picie. ;)

0

Coś tak czuję, że gdyby z braku laku sprowadzili w ostatnim dniu okienka Iviego Lópeza, też opowiadałby, że to był jego główny cel. ;)

0

@T^L Do 100% skuteczności to mu lat świetlnych brakuje, zwłaszcza w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Najlepiej zresztą o procentach w kontekście Romero już nic nie mówić. :P

1

@Marusek Wczoraj przynajmniej był pierwszy z newsem, że w ogóle jest problem. To jest taki chłopek, co sobie czasem w coś trafi, czasem sobie nie trafi, a kasa i tak się kręci. :)

22

W tym klubie i jego otoczeniu pewne jest tylko to, że po nocy przychodzi dzień.
Reszta to jest po prostu cyrk i loteria na galaktycznym poziomie. :)

3

Ten człowiek powinien mieć ustawowy zakaz pisania o procentach!

6

Akurat „wielkim bałaganem” to tego bym nie nazwał. Jazda to byłaby dopiero, gdyby już lecieli i to wszystko odwołali. ;)

2

@Murazor Totalnie mi tu wszystko jedno, czy w tej sytuacji znalazł się Laporta, Rosell, Gaspart czy inny Bartomeu.

34

Mimo wszystko nie rozumiem, jak takie sprawy mogą być dopinane na dzień przed wylotem na drugi koniec świata. Nawet jeśli sam klub jest tu poszkodowany.

3

@Murazor Łatwiej byłoby zorganizować cokolwiek sensownego w zamian?

5

@NerwowyFistaszek Jeny to widocznie nie wpłynęły jeszcze do klubu. :P

1

To Rashford może ze spokojem iść na kolację z zarządem. :)

0

@Ronad10 Czy ja jestem jakimś monarchą albo towarzyszem z PZPR, że piszesz do mnie w liczbie mnogiej? :)

1

@Ronad10 A gdzie Ty tu przeczytałeś, że to wina Deco i że on ma coś z tym wspólnego? :P

7

Oni to chyba robią specjalnie, bo to przecież nie pierwszy raz jakieś jaja na tym polu. :P

2

@Litman Jeśli kilkanaście miesięcy temu przewidywano, że prace zakończą się latem 2026, a tyle od tego czasu się wydarzyło, to obawiam się, że na start sezonu 2026/2027 nie ma co liczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?