Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na razie żadnego cienia przeprosin czy ubolewania ze strony klubu. Nie „przepisy są główną przeszkodą”, tylko stan zaawansowania prac. Tylko tyle i aż tyle. Na co żeście ludzie w klubie liczyli?
Chociaż i tak zabrakło klasycznego „wrócimy, gdy będziemy mogli”. I tak się zdziwiłem, że pani Elena w ogóle już zabrała głos.
2
@Czarny_ck Gamper to przede wszystkim impreza dla miejscowych socios, taki trochę piknik. Wywiezienie tego za granicę to byłaby jeszcze większa siara.
2
@Gregor1899 Pamiętam, jak ktoś tu pisał z pełnym przekonaniem, że ten filmik i zapowiedź powrotu to element strategii nacisku Laporty na władze miasta, które przecież się nie postawią...
A tu kija mieli, zero pozwoleń, zero pewnosci, że się uda. Sam się dałem nabrać, bo nie uwierzyłbym w to, że rzucili konkretną datę z taką pompą bez pokrycia. Już następnego dnia pojawiły się wątpliwości...
Siara jak cholera. Ale czego się spodziewać po ludziach, którzy jesienią zeszłego roku zaczęli już sprzedawać karnety na powrót wiosną 2025...
4
@mkl87 Ja nie zapomnę, jak ktoś z klubu tłumaczył zimą, że nie wracają jeszcze na Camp Nou, bo to mijałoby się z celem, gdyby grali w lidze na Camp Nou, a w Europie na Montjuïc. Tak jakby się dało grać na Camp Nou w ogóle. :P
1
Szkoda tego Mini Estadi, może jednak by się przydało. A tak nie ma ani jego, ani nowej hali, która miała tam stanąć. :P
5
Powinni przygotować filmik także z odwołania powrotu na Camp Nou.
Cóż szkodzi nagrać. :P
0
Trytytkowe rejestracje, odc. 17?
16
Teraz dopiero ujawnili wyniki ankiety... sprzed miesiąca?
3
Haha, to ten pismak, co odkręcał, że ktoś w klubie go zmylił, że sprowadzają też brata, zaraz zacznie odkręcać, że nie musiał tego odkręcać, bo to jednak prawda, tylko ktoś go zmylił jeszcze bardziej, żeby musiał się tłumaczyć. Niepodrabialni są. :P
1
@korrni Strona ligi.
2
@Derpowsky Zburzyli Mini Estadi pod budowę nowego Palau jeszcze przed pandemią i... to na razie tyle. Nie ma ani jednego, ani drugiego. Dramat, jak to się potoczyło.
3
Wstyd jak cholera, lepiej już dla klubu na razie nie wydawać żadnych komunikatów. :P
Już słyszę „wrócimy, gdy będziemy mogli” i innego typu złote myśli na ewentualnej konferencji.
0
@MateuszDoniec Pewnie większość wybrałaby jednak inny. ;)
10
Ja mam taki nieśmiały typ, że García ma rękawice z numerem 1, bo z takim grał w Espanyolu, ale może to zbyt proste...
0
Swoją drogą trochę jestem zmartwiony tym, że tyle różnych mediów rzuca różne informacje praktycznie w ciągu kilkunastu godzin.
Jakby faktycznie dostali na świeżo cynk od informatorów z klubu czy z Limaku (w to drugie wątpię), że kija może z tego być.
1
@Guillegavira Przecież jest jasne, że oni podali termin, nie mając żadnego pozwolenia. Pierwsze z nich klub dostał po iluś dniach od ogłoszenia daty powrotu.
Nawet jeśli się uda, to i tak to jest robione na łapu-capu. Nic nowego.
4
@th@les Spokojnie, Laporta niebawem znów będzie rżnąl głupa, że żadnych terminów ani on, ani klub nigdy nie podawali, a pani Fort rzuci swoje niepodważalne „wrócimy, gdy będziemy mogli”. ;)
4
Obawiam się, że to jednak skończy się powrotem, ale... na Kurnik Johana Cruyffa.
To już byłaby totalna beka przy tej pompie, jaką dopiero co klub nakręcał.
5
Nie wiem, jak to się dalej potoczy, ale już dość ewidentnie widać, że przedłużenie Szczęsnego nie przyspieszyło wypchnięcia ter Stegena z klubu.
Pytanie, czy w ogóle mogło.
0
@ojWojtek 39. kolejka miałaby taki sam wpływ na układ tabeli jak 15. czy 27., ja nie kojarzę, żeby to nie miały być mecze o punkty. Na szczęście tam był zbyt mocny opór w części władz samych klubów, a co dopiero mówiąc o sztabach, kibicach itd.
A Tebas to naczelny hipokryta hiszpańskiej piłki, tu bez dwóch zdań.
0
@ElGuerrero No, z Anglią to akurat niekoniecznie, kilkanaście lat temu na serio rozważali granie dodatkowej 39. kolejki za granicą...
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Game_39
1
@Pawel1985 Chyba nie do końca o to chodzi. Laporcie takie pomysły całkiem się podobają same z siebie (niezależnie od finansów), dla Péreza to chyba jednak bardziej fanaberia.
Kompletnie akurat tego nie rozumiem, że akurat Laporta ma bardziej w nosie miejscowych kibiców z Barcelony czy Katalonii, ale co zrobić.
1
Jak „mamy zobowiązanie”? To on już podpisał jakieś obligo w imieniu ligi czy tak tylko pieprzy pod amerykańskiego odbiorcę?
5
Rozwalają mnie i opinie typu „za słabo mu powiedział”, ale i te, że „rozwiązał to z klasą” itp.
A skąd my to mamy tak naprawdę wiedzieć? Bo jakiś pismak tak twierdzi? I co, pluskwę miał w dresie Flicka? :P
0
Ta umowa to przynajmniej z „normalnym” rządem, a nie konszachty nieuznawanym przez ONZ niby-rządem Libii w Bengazi...
0
Tego pana jeszcze mogą sobie zabrać. Grunt, żeby nie zabierali Byłego Szwagra Laporty. :)
8
Pismacy jeszcze nie podali jej przebiegu? :)
0
Raczej „według mnie tak”, a nie jakieś „z mojej strony”. ;)
2
Były rejestracje graczy na trytytki, będzie powrót na Camp Nou na trytytki. :)
0
Nie kumam, jak można w jednym tekście raz odmieniać Dinamo, a raz nie. ;)