Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oni chyba faktycznie będą chcieli pozbyć się Peñi za darmo. :P
0
Polo pisze, że dopną wszystko w tym tygodniu, a Romano donosi, że w przyszłym. Ten sam Romano twierdził niw tak dawno, że to będzie... jeszcze poprzedni tydzień.
I tak to się kręci. :)
4
@Coveta A cóż Romano zawinił? NIe pomyliłeś go przypadkiem z Romero? ;)
0
@Mroziu W sensie że na tym? :P
https://estaticos-cdn.prensaiberica.es/clip/1302e40d-3c46-4a46-afd6-db4a7d846d0f_alta-libre-aspect-ratio_default_0.jpg
0
Grono osób, wśród których nie panuje optymizm, powiększa się. I to nawet wśród miejscowych, skandal!
0
@daniel32778 Ale ostatnio przedłużał kontrakt akurat w 2023...
11
Tu nawet z pożegnaniem Peñi jest problem, a co dopiero z ter Stegenem. A tu jeszcze przecież Szczęsny w grze. Nie jest lekko...
0
Raczej bracia Żukowie. ;)
0
@Iniesta19820815 Pomyliłeś Fabrizio Romano z Gerardem Romero, nie tylko Ty dzisiaj zresztą. ;)
14
Dobrze, że nie musiał jeszcze zdobyć mistrzostwa Ekstraklasy z Palmeiras. :P
5
@Losiex Pomyliłeś chyba z Romero, bo Romano to akurat żadnej spektakularnej wpadki chyba jeszcze nie miał. :P
0
A, jeszcze lepiej. Laporta spotkał się nie z ministrem rządu w Trypolisie, uznawanym przez ONZ, Hiszpanię i większość społeczności międzynarodowej, tylko z ministrem z konkurencyjnego rządu w Bengazi. I stąd to Bengazi właśnie...
Ciekawe zagrywki Big Bossa.
4
A swoją drogą, gdzie się podział niejaki Roony Bardghji?
Tydzień już chyba mija, jak był ponoć zaklepany, a tu na razie dwóch zawodników doszło oficjalnie: Joan García i... Oriol Romeu.
0
Z takich stabilnych krajów proponuję jeszcze Mjanmę, dawniej Birmę.
0
@Richelieu No rzeczywiście kolega @slayer to jest sztandarowy przykład kogoś, kto żąda pisania o klubie w samych superlatywach i pomijania niewygodnych wątków. Boki zrywać. :P
0
@sendesara No właśnie przeczytałem i nie widzę w tym żadnej niespodziewanej nowości.
0
Tylko w sumie co niespodziewanego tutaj się wydarzyło, co miałoby nagle zmienić sytuację ze sprowadzeniem Williamsa?
Przecież ta kara była spodziewana – i to może nawet bardziej dotkliwa.
0
Teraz wszyscy pismacy będą mądrzy, a dopiero co nie wiedzieli nic lub prawie nic. ;)
8
Czekam na dalsze losy słynnego muralu w Bilbao. :)
0
Przecież Gerard „150%” Romero chyba zastrzeli się na Twitchu.
Ja pitolę, co za jedna wielka banda pismackich cyrkowców. :P
1
Czekamy na nowe doniesienia Gerarda „150%” Romero w sprawie ostatecznej ostateczności. :)
14
„U siebie ma wystąpić w 4. kolejce, gdy jej rywalem będzie Valencia. Być może będzie to ligowy debiut nowego Camp Nou”.
Oj, tylko „być może”? Czyżby w Redakcji nie panował optymizm?
27
Jeśli Williams faktycznie chce gwarancji w postaci zapisu w kontrakcie, który umożliwia mu odejście przy braku rejestracji, to zupełnie mu się nie dziwię.
Rok i pół roku temu mógł też przecież obserwować cyrk z rejetracją Olmo na trytytki.
3
@Gacek5 To i dotychczas się nie dało, dopiero w 1/8 finału. ;)
0
Chyba tydzień nie minął, jak pisałem, że w razie czego pismacy wymyślą temat gwarancji rejestracji. :P
0
@MirusAmisz Ciągle też się mówi, że Szczęsny przedłuży kontrakt, a na razie nie przedłużył i mimo to jednak wliczasz go do trójki, której „nie potrzebujemy”. A jutro to Peña będzie w tej trójce, a nie Szczęsny. ;)
0
@MirusAmisz A Peña gdzie odchodzi, jeśli mogę spytać?
5
Panie Miguelsanz, na razie to Nico Williams jest dokładnie tak samo piłkarzem Barcelony, jak Wijnaldum był reprezentantem Barcelony na EURO 2020. ;)
1
@kanver_ Co było złego? Zbyt mało kasy dla Łysego i jego kolegów z FIFY.
0
Tak, w parę godzin nagle mu się odmieniło. Ci pismacy są niesamowici. :P