1

Oni chyba faktycznie będą chcieli pozbyć się Peñi za darmo. :P

0

Polo pisze, że dopną wszystko w tym tygodniu, a Romano donosi, że w przyszłym. Ten sam Romano twierdził niw tak dawno, że to będzie... jeszcze poprzedni tydzień.

I tak to się kręci. :)

4

@Coveta A cóż Romano zawinił? NIe pomyliłeś go przypadkiem z Romero? ;)

0

Grono osób, wśród których nie panuje optymizm, powiększa się. I to nawet wśród miejscowych, skandal!

0

@daniel32778 Ale ostatnio przedłużał kontrakt akurat w 2023...

11

Tu nawet z pożegnaniem Peñi jest problem, a co dopiero z ter Stegenem. A tu jeszcze przecież Szczęsny w grze. Nie jest lekko...

0

Raczej bracia Żukowie. ;)

0

@Iniesta19820815 Pomyliłeś Fabrizio Romano z Gerardem Romero, nie tylko Ty dzisiaj zresztą. ;)

14

Dobrze, że nie musiał jeszcze zdobyć mistrzostwa Ekstraklasy z Palmeiras. :P

5

@Losiex Pomyliłeś chyba z Romero, bo Romano to akurat żadnej spektakularnej wpadki chyba jeszcze nie miał. :P

0

A, jeszcze lepiej. Laporta spotkał się nie z ministrem rządu w Trypolisie, uznawanym przez ONZ, Hiszpanię i większość społeczności międzynarodowej, tylko z ministrem z konkurencyjnego rządu w Bengazi. I stąd to Bengazi właśnie...

Ciekawe zagrywki Big Bossa.

4

A swoją drogą, gdzie się podział niejaki Roony Bardghji?

Tydzień już chyba mija, jak był ponoć zaklepany, a tu na razie dwóch zawodników doszło oficjalnie: Joan García i... Oriol Romeu.

0

Z takich stabilnych krajów proponuję jeszcze Mjanmę, dawniej Birmę.

0

@Richelieu No rzeczywiście kolega @slayer to jest sztandarowy przykład kogoś, kto żąda pisania o klubie w samych superlatywach i pomijania niewygodnych wątków. Boki zrywać. :P

0

@sendesara No właśnie przeczytałem i nie widzę w tym żadnej niespodziewanej nowości.

0

Tylko w sumie co niespodziewanego tutaj się wydarzyło, co miałoby nagle zmienić sytuację ze sprowadzeniem Williamsa?

Przecież ta kara była spodziewana – i to może nawet bardziej dotkliwa.

0

Teraz wszyscy pismacy będą mądrzy, a dopiero co nie wiedzieli nic lub prawie nic. ;)

8

Czekam na dalsze losy słynnego muralu w Bilbao. :)

0

Przecież Gerard „150%” Romero chyba zastrzeli się na Twitchu.

Ja pitolę, co za jedna wielka banda pismackich cyrkowców. :P

1

Czekamy na nowe doniesienia Gerarda „150%” Romero w sprawie ostatecznej ostateczności. :)

14

„U siebie ma wystąpić w 4. kolejce, gdy jej rywalem będzie Valencia. Być może będzie to ligowy debiut nowego Camp Nou”.

Oj, tylko „być może”? Czyżby w Redakcji nie panował optymizm?

27

Jeśli Williams faktycznie chce gwarancji w postaci zapisu w kontrakcie, który umożliwia mu odejście przy braku rejestracji, to zupełnie mu się nie dziwię.

Rok i pół roku temu mógł też przecież obserwować cyrk z rejetracją Olmo na trytytki.

3

@Gacek5 To i dotychczas się nie dało, dopiero w 1/8 finału. ;)

0

Chyba tydzień nie minął, jak pisałem, że w razie czego pismacy wymyślą temat gwarancji rejestracji. :P

0

@MirusAmisz Ciągle też się mówi, że Szczęsny przedłuży kontrakt, a na razie nie przedłużył i mimo to jednak wliczasz go do trójki, której „nie potrzebujemy”. A jutro to Peña będzie w tej trójce, a nie Szczęsny. ;)

0

@MirusAmisz A Peña gdzie odchodzi, jeśli mogę spytać?

5

Panie Miguelsanz, na razie to Nico Williams jest dokładnie tak samo piłkarzem Barcelony, jak Wijnaldum był reprezentantem Barcelony na EURO 2020. ;)

1

@kanver_ Co było złego? Zbyt mało kasy dla Łysego i jego kolegów z FIFY.

0

Tak, w parę godzin nagle mu się odmieniło. Ci pismacy są niesamowici. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?